Poděkování PrimaCafe

k PRIMAcafé
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
mleitgeb
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 14. zář 2008 19:28:44
bydliště: Jihočeský kraj
kávovar: LelitBianca,MCE Perla 1gr SAE,R.S.,LaPavoni Europic.,Hario
mlýnek: Macap 2xMXD,4xM5D,M5,R. Rocky, Baratza Sette 270wi

Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od mleitgeb »

Dnes mi přišel další voňavý balíček. Nemohu si pomoci, ale musím p. Konečnému poděkovat. Služby jsou perfektní, káva je perfektní, pražení je perfektní, kvalita je perfektní... Moc děkuji a držím palce do budoucna.
Chci se ještě zeptat, při objednávání si účtujete pouze 15 Kč za poštovné a balné, ale jen poštovné dnes bylo 63 Kč a to nemluvím o ceně bublinkové obálky. Neměl bych Vám poukázat alespoň ten rozdíl? Nebo při příští platbě?
Každopádně děkuji.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

S kávou děláme co umíme, děkuji to potěší a povzbudí. Jeden aspoň vidí, že jeho snažení není zbytečné.
Se starostí o poštovné jste velmi laskav, to bylo z mé strany potřeba upravit hned po zdražení pošty. Jenomže se do úprav v obchodě nemůžu dostat a tak to snad ještě chvíli přežijeme s poslední aktualizací obchodu v prosinci minulého roku. Ceny káv však zůstávají stejné, tam se ani potom nebude nic měnit.
Mějte se pěkně
a přeji příjemné chvíle s kávou PRIMAcafé.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
kohoutek
Příspěvky: 25
Registrován: sob 31. led 2009 22:55:51
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od kohoutek »

Připojuji se k poděkování-to že dotujete poštovné vás doufám neohrozí-TO BY BYLA VELKÁ ŠKODA! ;)
Jinak i přes to, že jsem donedávna nevěřil, že bych byl ochoten dát za kávu mezi 50-78kč za 100gr, jsem VELMI spokojen a nadšen vaší kávou.
V dalších objednávkách mě nezabrání ani Česká pošta a doufám, že ani nafukovaná "finanční krize".Přestože nejsem znalec kávy, tak rozdíl mezi Primacafé a zatím vším jiným je obrovský-už v tom, že po vaší kávě mě zůstane příjemná chuť na jazyku ještě dlouho po vypití-což je pro mně novinka. :grin:
Těším se až vzorkem Primacafé obdaruji pár příbuzných-ať ochutnají rozdíl.
Děkuji a přeji ještě více spokojených zákazníků.
Uživatelský avatar
Berny
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 04. čer 2009 19:55:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Berny »

Dnes jsem od Vás obdržela první zásilku. Při předávání balíčku mi již z dálky paní pošťačka hlásila, že mi přišlo určitě "nějaké kafe", protože jí voní celá brašna. :) Nejdříve jsem jí nevěřila , protože jsem nepředpokládala, že dodávka bude tak BLESKOVÁ !!! Musela jsem dokonce balíček před ní otevřít - tak byla zvědavá. Když uviděla tolik voňavých krásných balíčků, byla z toho víc vyřízená než já :grin: ..(už jsem jí připravila vzorky a zítra si pochutná na kávě tak, jako já dneska ). Ale o pošťačce jsem vlastně psát nechtěla( i když je to velmi příjemná a ochotná slečna) . Chtěla jsem HLAVNĚ VÁM poděkovat za NEUVĚŘITELNĚ rychlý servis, ochotu a vstřícnost, se kterou jsem se ještě nesetkala ( a to na internetu nakupuji dost často!). Díky, díky!!!! Zítra budu pokračovat v ochutnávání úžasné kávy, abych mohla u vás co nejdříve objednat další ..Dííííky!!!!!! :tany:
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Rozhodně se u našich zásilek neutají co uvnitř je. Kdysi jsme malé balíčky posílali jako dopisy a nepojištěné. Protože se však dost často stávalo, že balíček našel jiného adresáta než byl na obálce, musíme všechny balíčky pojišťovat.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od hnup »

Berny píše:...přišlo určitě "nějaké kafe", protože jí voní celá brašna. :) ...
Posledný balík bol zabalený v krabici od vanilkového cukru. Tá vôňa vanilky a kávy bola famózna!
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
pipis
více pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 11. čer 2009 10:50:30
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od pipis »

Asi jsem úchyl. Dnes od Vás došla v pořadí zatím druhá zásilka kávy a už asi 30 minut čuchám!
Nádhera, každá plantáž voní jinak. Nemůžu se dočkat až dorazí Silvia a začnu.

Úplně jsem přestal doma pít PODy.


Díky za zásilku, pěkný den přeje Pipís.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Asi nejste uchyl, jestli ano, tak aspoň nejste sám. Je nás tady takových víc. :yahoo:
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
pipis
více pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 11. čer 2009 10:50:30
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od pipis »

Ta vůně se nedala vydržet, rychle sem mazal za máti, ta mi vrátila můj dřívější dárek
(malá hliníková mokka konvička), cestou zpět jsem se stavil v supermarketu namlít
v jejich mlýnku PRIMA café a už si tu pěkně s kolegou v práci kafujeme. Brzy podám
report.

mňam :grin:
Naposledy upravil(a) pipis dne stř 24. čer 2009 14:27:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pipis
více pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 11. čer 2009 10:50:30
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od pipis »

Asi se stanu dealerem Vaší značky!!

... právě jsem totiž v práci úspěšně přeprodal jeden Váš sáček s X-pressem. Tož měl jsem u kasy
vybalenou dnešní zásilku a náš zákazník, jakmile vkročil do naší kávou provoněné prodejny, okamžitě
podlehl vůni a začal s přemlouváním.
Tak jsem ho nechal jsem chvilku naléhat a pak jsem se nad ním slitoval. :lol:
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

pipis píše: .......jakmile vkročil do naší kávou provoněné prodejny, okamžitě
podlehl vůni a začal s přemlouváním.
........
Že bych začal dělat i nějaký kávový osvěžovač ve spreji?
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Ostmes »

primacafe píše: Že bych začal dělat i nějaký kávový osvěžovač ve spreji?
Už ho požívám "in natura"
Do auto popelníku vždy hodím pár zrnek těsně po vypražení a je to lepší než 5 stromečků.

mmj. funguje hrebíček, ale ten PrimaCafe neprodává :0

Ostmes
Uživatelský avatar
pipis
více pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 11. čer 2009 10:50:30
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od pipis »

ten tip do autopopelníku vyzkouším.
Uživatelský avatar
pipis
více pokročilý
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 11. čer 2009 10:50:30
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od pipis »

Konečně začínám dělat obstojné presso z káv PrimaCafé v pressomašině. Všechny kávy PrimaCafé
jsou takové mňamky, že mi konečně nedělá problém pít kávu bez cukru, mléka. Přidat cokoli mi přijde
vyloženě škoda.
Uživatelský avatar
arny71
více pokročilý
Příspěvky: 253
Registrován: stř 26. bře 2008 1:07:14
bydliště: Jižní Morava
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od arny71 »

JJ, taky jsem se odnaučil sladit. ;)
Uživatelský avatar
ringo
více pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: pát 09. říj 2009 8:31:39
bydliště: Jihočesko
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od ringo »

Včera dorazila zásilka. Dnes jsem seřídil mlýnek a vypil 4 pressa behem asi deseti minut.
Díky, výborná káva.
... a to jste ještě nebyli v Železném Brodu.
Uživatelský avatar
mara
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. pro 2009 23:51:20
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od mara »

Dobrý den,
chci poděkovat Primacafé protože díky vám si již několik dní pochutnávám na skvělém espressu.
Jak se to stalo?
Pokukoval jsem delší dobu po kávovaru, který nahradí můj starý strojek za pár korun z obchoďáku. Jak káva vyrobená tímto strojkem pěchovaným mletými kávičkami z Tesca chutnala, nemusím popisovat.
Pak jsem vás objevil, četl a četl, až jsem se pročetl k inzerci a koupil Ariete Cate Roma de luxe od "místního" pána, který věci rozuměl a měl správně nastavený mlýnek, zakoupenou jedno-porcovou NEpřetlakovou misku, kromě toho mi ke kávovaru přidal balíček vaší Standard a Presso kávy.
Výsledek je perfektní, daří se mi vyrábět "ukázkové" espresso, tedy za 25 s +- 25 ml kávy, hladká pěna karamelové barvy, kterou téměř nepropadne cukr a ta chuť.
Tak jsem si tu hned objednal dvou-porcovou misku a další směsi káv, abych vyzkoušel, která bude pro mě ta NEJ.
Děkuji vám tedy za správné nasměrování, předané zkušenosti a v neposlední řadě pánovi odtud, za prodej dobře fungujícího strojku a cenné rady.
Děkuji
Marek
Brno
Jen krátký dotaz: kávu jsem objednal v prosinci a pak se dočetl, že se letos realizují jen objednávky do konce listopadu
snad pro přetíženost ČESKÉ POŠTY. NENÍ TEDY MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR???
Uživatelský avatar
ringo
více pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: pát 09. říj 2009 8:31:39
bydliště: Jihočesko
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od ringo »

PC: výhradní dodavatel noční insomnie pro zkouškové období.
Jen díky litrům kávy jsem schopen se učit na státnice do ranních hodin, za což díky.
Jinak, paní pošťačku stále baví, když vytáhne balíček, a začne ho vilně očuchávat ... někdy mám pocit že s ním začne tančit pole dance kolem okapového svodu. Ne, 2x opravdu nezvoní.
... a to jste ještě nebyli v Železném Brodu.
Uživatelský avatar
zunicka
více pokročilý
Příspěvky: 168
Registrován: ned 13. pro 2009 15:29:40
bydliště: Žilina
kávovar:
mlýnek:

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od zunicka »

Dnes ma prekvapila v schránke novoročná pohľadnica od Primacafe :o , tiež chcem popriať pánovi Konečnému s manželkou veľa zdravia v novom roku a veľa spokojných zákazníkov. Ja som mala aj vďaka káve z PRIMAcafe PRIMA rok ;)
zdenok
více pokročilý
Příspěvky: 381
Registrován: ned 20. dub 2008 13:29:49
bydliště: Bratislava
kávovar: Vibiemme Domobar Super(HX),Rancillio Silvia /w Auberins PID
mlýnek: Baratza Forté AP, Rancillio Rocky SD

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od zdenok »

My by sme sa s manželkou tiež chceli veľmi poďakovať za krásne novoročné prianie a popriať Liborovi aj manželke veľa zdravia, šťastia a spokojných zákazníkov a hlavne nech ich obchádza pracovný stres.
Zdenok
Vibiemme Domobar Super (HX), Baratza Forté AP, Rancillo Silvia+PID Auberins DeLuxe, Rancillo Rocky
[/size]
Odpovědět

Zpět na „Vaše připomínky, dotazy k nám“