Poděkování PrimaCafe

k PRIMAcafé
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
Francek46
nováček
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. úno 2017 21:16:15
bydliště: Karlovy Vary/Nová role
kávovar: Lelit PL60 PlusTr1
mlýnek: Iberital Challenge

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Francek46 »

Chtěl bych Vám moc poděkovat , velice rychle jsem si zvykl na Vaše profesionální služby , přístup a hlavně vynikající kávu. Ve středu odpoledne jsem objednal zaplatil převodem s tim že si v příštím týdnu dám vynikající kávu. K mému velkému překvapení mi volal v pátek známý pošťák že mi zase veze tu neuvěřitelnou vůní vždycky jsi v rohu balíčků (po mém svolení ) udělá malou dírku a prý celý den mu v kabině voní káva :) protože jsem zase nevydržel :) a v sobotu už jsem pustil do mlýnku Keňu no voněla jak udírna a i z chuti bylo cítit že je opravdu čerstvá :) ale i tak dobrá. Děkuji za kávu jako bonus což jsem dostal Indii nad kterou jsem dlouho přemýšlel i chvilku měl uschovanou v košíku moc se na ni těším. Tak ještě jednou děkuji za Vaše služby a přístup moc moc pozdravujte manželku že děkuji za perfektní vypražení.
Hugh Jackman "Pro mě je vůně čerstvé kávy jeden z největších vynálezů

LELITPL60PlusTR1
Uživatelský avatar
Meryl
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. bře 2016 22:38:47
bydliště: Brno-venkov
kávovar: Lelit PL 41 EM
mlýnek: Ascaso I-steel

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Meryl »

Chci připojit slova chvály na kávu PRIMAcafé. Nejprve jsem objednala degustační balíčky, a musím říct, že všechna káva byla výborná. Nejsme žádní kávoví profíci, ale jsme dost zmlsaní, takže jen tak něco nepijeme. Některé druhy nám vyhovovaly více, některé méně, každopádně všechny byly chuťově zajímavé. Takže už objednáváme klasická balení. Velmi oceňuji v e-shopu "štítky", které mi pomůžou rychleji vybrat např. kávu bez kyselosti, kterou preferujeme.
A především děkuji za rychlost dodání, poslední objednávka byla:
1.den odpoledne objednání, zaplacení - 2.den odeslání - 3.den byla káva doma! :dik:
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Rychlost doručení se nedá předem určit. Pro jistotu uvádíme max doručení 7 pracovních dnů, ve velké většině objednávek je to však dříve. Záleží to na kávě kterou objednáváte a na dalších objednávkách, zda se v nich stejná káva sejde v množství pro naplnění pražičky.
Se stoupajícím počtem objednávek jsme si mohli dovolit termín doručení zkrátit z původních 10 dnů na 7.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Příjemné ocenění našeho snažení je zde: http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 364#p52364
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Dani12
Příspěvky: 14
Registrován: úte 02. led 2018 23:27:28
bydliště: Stará Ves nad Ondřejnicí/Pardubice
kávovar: Aeropress, Bezzera Unica
mlýnek: Hario Mini Mill, Orphan Espresso LIDO E

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Dani12 »

Dobrý den všem a panu Konečnému zvlášť,

asi to ani nemůže být jinak, než že můj vůbec první příspěvek bude jedním velkým poděkováním.

Ačkoliv je fórum plné hodnotných informací a já si byl na jejich základě schopen udělat shortlist kávovarů, které by odpovídaly mým nárokům a potřebám, vždy je pro mě nakonec nejdůležitější probrat jakoukoliv tématiku s osobou znalou a fundovanou ideálně osobně nebo alespoň telefonicky.

Takže jsem velmi vděčný za to, že mi pan Konečný, aniž by o mně kdy dříve slyšel, věnoval svůj volný čas respektive hromadu času, jelikož se mnou včera večer vydržel na telefonu hodinu a půl a probral se mnou vše od výběru kávovaru, přes přípravu kávy, její výběr a nákup až po obsahovou stránku diskusního fóra a nakonec jsme otevřeli i témata, která s kávou vůbec nesouvisejí. :)

Kdybych napsal, že s podobnými nadstandardními službami se člověk setkává jen výjimečně a já osobně s nimi mám zkušenosti spíše ze zahraničí, tak by to snad byla až urážka. To, jak mi byl pan Konečný nápomocen nelze zkrátka označit slovem služba, jelikož to mělo daleko více rozměr příjemného „posezení“ a diskuze nad skvělým šálkem kávy a velký lidský přesah, než je jen vztah zákazník x prodejce.

Jsem vážně nadšený, že stále ještě existují lidé, kteří tomu, co mají rádi a co je živí, dokážou dát mnohem víc, než by museli a jsou ochotni se o své nabyté zkušenosti podělit s úplně cizím člověkem. Pro mě jako zákazníka to znamená vlastně jediné, k takové firmě respektive člověku se chci vracet, jelikož vím, že funguje nejen vynikajícím způsobem obchodně, ale co je pro mě úplně stejně důležité, tak i lidsky a to u mě osobně hraje zásadní roli.

Ještě jednou a s hlubokou úctou k Vám velice děkuji a přeji jen to nej v čase budoucím a hned po nákupu techniky se budu těšit na objednávku Vaší kávičky.

S přátelským pozdravem,

Daniel Korbel
Uživatelský avatar
Galina
pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 14. črc 2011 14:01:50
bydliště: Plzeň
kávovar: Catler ES 4050
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Galina »

Hezký den i Vám pane Dani12 ,
ono je dnes také vzácností i to, že někdo někomu takovéto uznání umí osobně či zprostředkovaně projevit !

Já mám stejnou zkušenost s panem Konečným / a nesmíme zapomenout i na obětavou práci paní pana Konečného ! / jako Vy.
Vystihnul jste a poznal pana Konečného přesně jako já !

A na kávičku této pražírny se můžete opravdu nedočkavě těšit. Je nás víc. A z vlastní zkušenosti zůstávám věrná, protože jsem ochutnala kávy z jiných pražíren a byla to kávová slabota .
Uživatelský avatar
Dani12
Příspěvky: 14
Registrován: úte 02. led 2018 23:27:28
bydliště: Stará Ves nad Ondřejnicí/Pardubice
kávovar: Aeropress, Bezzera Unica
mlýnek: Hario Mini Mill, Orphan Espresso LIDO E

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od Dani12 »

Ještě doplním, jelikož se nám první rozhovor s panem Konečným tolik vyvedl a stačili jsme toho probrat hrozně moc, tak jsme si to včera zopakovali, kdy mi pan Konečný sám o své vůli večer zavolal, jen aby se ujistil, že jsme si vzájemně správně porozuměli a já neudělal s nákupem kávovaru nějakou chybu. No a byla z toho nakonec zase krásná hodinka úžasné rozpravy. :)

Tedy bude se jen opakovat - naprosto bezkonkurenční jednání a ochota, v našich končinách nevídaná. Mužete se spolehnout, že budu šířit slávu a dobré jméno PRIMAcafé na všechny strany! :dik:

A zároveň moc děkuji, dnes jsem objednal "své čtvrté dítě", po mých dvou vlastních skřítcích a jedné plechové V8 si plním další sen v podobě Bezzera Unica a konečně zase budu moci klidně spát. :)

S úctou,

Daniel Korbel

PS: Pochválit něčí práci a výjimečný přístup by mělo být naprostým základem a opomenout to zásadním osobnostním selháním. Pár slov uznání je mnohdy tím, proč má ten druhý energii a chuť udělat ještě něco navíc...
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od OndraPod »

danst píše:No, jo, ovoce v kávě.... vždyť jde jen o šálení mozku....
Tak to jsem rád, že nejsem jediný, kdo ve světle pražených kávách necítí všechny ty chutě višní, pomeranče, rybízu a květin :lol:
Ja se snažím PrimaCafé propagovat pokaždé, když přijde na kávu řeč. Ale většinou bez valného úspěchu(mluvím především o internetových fórech).

Za prvé se v každém větším městě nachází nějaká ta lokální a většinou levná pražírna, takže "proč objednávat kávu z druhého konce republiky a ještě k tomu dráž, když můžu nakoupit u nás a zalevno" :hnup:

Za druhé se většinou objeví nějaký samozvaný odborník s drahým kávovarem a často vlastní domácí pražírnou, takže se pak dozvím že "káva je ovoce a proto má chutnat jako ovoce a PrimaCafé je tudíž k smrti upražená a spálená káva" :pic:

Já děkuji Prima Café za to, že praží tak jak praží a nepodléhá módním trendům, občas zkusím kávu z jiné pražírny(většinou jsem jí obdarován) a zatím se mi pokaždé potvrdilo, že nemám důvod hledat jinde.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Děkujeme za podporu a ujišťujeme Vás, že opravdu nemáme důvod náš víc jak čtvrt stoletím ověřený způsob pražení v nejmenším měnit k horšímu. To pro nás znamená používat levnou surovinu a způsob pražení "nějak to vypražit". Od nás dostanete vždy tu svoji oblíbenou kávu, jak dnes, tak stejnou za půl roku. To u mnoha pražíren není samozřejmé.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
dali001
Příspěvky: 23
Registrován: sob 05. srp 2017 18:19:13
bydliště: České Budějovice
kávovar: DeLonghi EC680
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od dali001 »

Uz peknych par let se snazim delat dobre presso, ale zacalo se darit az po nahlednuti do Vaseho fora, dekuji!
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

A dostal jste se už do fáze kdy děláte přímo dobré espresso, nebo zatím jen to presso? :)
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
dali001
Příspěvky: 23
Registrován: sob 05. srp 2017 18:19:13
bydliště: České Budějovice
kávovar: DeLonghi EC680
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od dali001 »

primacafe píše:A dostal jste se už do fáze kdy děláte přímo dobré espresso....?

Primo dobre- to nevim, ale uz jsem ve fazi kdy si rikam: jak jsem drive mohl pit takove patoky?.. :) Myslim ze by to slo vylepsit presovacem s lepsim vybavenim, zvlaste co se tyka regulace teploty vody, ale zatim to neresim. Bohuzel, zatim si to presso kazim spetkou cukru a pocitam ze to tak uz zustane, takze tezko rict...
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Tak třeba se to zlepší až se přiblížíte blíž k espressu.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
vladacr
Příspěvky: 49
Registrován: ned 24. lis 2013 18:07:55
bydliště: České Budějovice
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Fiorenzato F5d

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od vladacr »

Chvály není nikdy dost, takže: V pondělí večer jsem objednal kávu, žádné závratné množství, stále ještě hledáme, co nám bude nejvíce chutnat a tak v objednávkovém košíku skončilo 1,8 kg kávy rozdělených do dávek po 300 gramech. Z obchodnického hlediska nic moc, tedy spíše nic než moc, a přesto jsem si dnes na poště vyzvedl voňavý balík. Tomu říkám služby. Pane Konečný, klobouk dolů. Velký obdiv a velké díky.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Děkujeme, každá pochvala potěší.
Na etiketě sáčku máte datum minimální trvanlivosti, když od měsíce odečtete 3 tak dostanete datum pražení. Je Vám jasné, že máte v rukách hodně čerstvou kávu po vypražení. Svoji chuť bude mít tak akorát před víkendem, tak pečlivě zvažte kterou na víkend začnete. :)
Ostatní uložte v chladnu. Čím chladněji, tím lépe.

Nechejte si chutnat.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od OndraPod »

Opět děkuji panu Konečnému za úžasný servis a ochotu!
V pondělí 25.6. jsem se vrátil z dovolené a z hrůzou jsem zjistil, že v mrazáku je poslední balíček Prima kávy.
V úterý ráno jsem se přihlásil do PC eshopu a přivítala mne zpráva "dovolená 27.6. - 8.7." tak jsem si začal nadávat, že jsem neobjednal dřív, přesto jsem to ještě zkusil a kávu objednal....
K mému obrovskému překvapení mi o pár hodin později přistála na telefonu zpráva od Prima Café "Vaše objednávka byla odeslána" a o den později byla káva doma!!!
:souhlas:
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od primacafe »

Velice neradi bychom pokazili váš návrat z dovolené tím, že by jste zůstal bez své oblíbené kávy. Pokud to jde, rádi vyhovíme.

Děkujeme za pochvalu.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
PaSto
Příspěvky: 28
Registrován: ned 19. čer 2016 15:22:50
bydliště: České Budějovice
kávovar: Rancilio Silvia PID BunaCafé edice
mlýnek: Niche Zero

Re: Poděkování PrimaCafe

Příspěvek od PaSto »

Děkuji panu Konečnému za každodenní okamžiky radosti a požitku u jeho vynikajících káviček. Již téměř dva roky objevuji v jeho pestré nabídce nové a překvapující chutě (a to nejsem zdaleka u konce :tany:)
Cením si také rychlosti a spolehlivosti při vyřizování objednávek.
Díky díky díky :souhlas:
Odpovědět

Zpět na „Vaše připomínky, dotazy k nám“