Gaggia Baby

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Podařilo se mi získat tuto krasavici z roku 1988 po kompletní repasi. Uvnitř kvalitní komponenty, tři termostaty, trojcestný a přetlakový ventil, litý hliníkový kotel. Dokonce přidali možnost výdeje vody na čaj, což asi nevyužiji, ale do jiných modelů to Gaggia nedala. Jakmile otestuji, dodám další informace...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
FANDA
více pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř 31. pro 2008 15:47:53
bydliště: Praha 4
kávovar: Gaggia Baby Twin
mlýnek: ruční Zassenhaus, Macap M5D, Nuova Simonelli Mythos

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od FANDA »

Fotka stojí za starou bačkoru, ale tryska na páru vypadá slibně a né jako to zatracené Pannarello.

To máte z Espresscious?
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Fotka stojí za starou belu, až to nafotím sám, dám sem link, zatím nebyl čas. Ano, pořídil jsem z Espresscious a rozhodně bych doporučil těm, co chtějí koupit levně kvalitní kávovar a nebojí se repasů.

S tryskou je to trochu komplikované, na první pohled vypadá dobře a ve výsledku má slušný výkon (nevím, na kolik barů je nastavena), ovšem díky tomu výdejníku vody na čaj právě přes trysku je nutno nejprve tak půl minuty odfoukat vodu, než se nahřeje na správnou teplotu. Přitom člověk musí pořád držet čudlík na páru. Bohužel chybí zpoždění, kdy bych si nahřál vodu a až pak "pařil", prostě to hned valí ven. S tryskou se nedá tak hezky hýbat jako u novějších modelů, ale zase tam není ten plastový konec.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od hnup »

Parná tryska sa nenastavuje na bary, tlak závisí od x iných parametrov (výkon špirály, objem bojlera, termostat). K tomu ostatnému - vôbec netuším, o čom píšeš (výdajník vody na čaj, držanie čudlíka, zpoždení, ...).
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Miri
více pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: pát 29. kvě 2009 15:06:10
bydliště: Bratislava
kávovar: IZZO ALEX DUETTO
mlýnek: Mazzer Mini

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Miri »

Meescha píše:ovšem díky tomu výdejníku vody na čaj právě přes trysku je nutno nejprve tak půl minuty odfoukat vodu,
Vsetky kávovary tejto kategórie (malý spoločný boiler pre espresso i paru a i horúcu vodu) fungujú tak, že najskôr treba odpustiť nejaké množstvo vody, resp. vody s parou, kým začne ísť použiteľná para. Je to dané jednoducho práve tým, že v boileri je málo prázdneho priestoru pre tvorbu pary (pri príprave espressa je prakticky celý boiler plný vody; výtoková trubka pre espresso je len kúsok od hornej steny boilera), takže tlak vznikajúci v boileri pri nahrievaní vody na paru jednoducho vytláča zmes vody s parou do trysky (dôsledok búrlivého varu pri otvorení ventilu trysky). Kávovary so samostatným boilerom na paru bývaju zaplnené vodou zhruba do 2/3 a majú aj podstatne väčší objem.
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Tak tedy vysvětlím. Nejprve k výkonu trysky - u profi strojů si to samozřejmě můžeš nastavit (nejsem si úplně jistý, ale ideálně kolem 1,2 s tím, že se dá jít mnohem výše a pak to dokáže člověka pomalu odfouknout ;) ), proto by mě zajímalo, v jakých rozmezích se pohybují tyto domácí kávovary.

Teď ten samotný mechanismus trysky - třeba u Pure (možná i ostatních modelů Gaggia s jedním bolerem) je tlačítko na zapnutí nahřívání pro páru. Jakmile je nahřáto, pouštím kolečkem nahoře páru ven, celkem rychle je odpuštěna voda a jede samotná pára, nic nemusím držet, jen pustím. Asi právě proto, že do té mé "nové" Gaggia dali možnost výdeje horké vody na čaj přes trysku (samostatný čudlík, nazval jsem si to výdejníkem vody na čaj), tak je ten způsob spouštění páry méně komfortní. Nestačí jen zmáčknout a čekat, až se voda nahřeje, musím celou dobu držet tlačítko páry, která mezitím leze s vodou ven tryskou. Pára postupně sílí, jak je nadbytečná voda odpuštěna a teplota roste. Není to dvakrát pohodlné, ale dá se to. Možná to blbě vysvětluji, pak se tedy omlouvám.

Jednu dotaz bych měl k misce. Máte někdo link na seznam všech možných Gaggia misek? U té Baby je single miska celkem dost hluboká, přitom průměr dole na sítku je stejný, jako mám u Pure, kde jsem dával tak 9,5 gramu kávy a tady bych musel nasázet snad 12, abych měl pořádný puk. Možná se na vzhled puku nakonec vykašlu, ale vrtá mi to hlavou. Přes víkend konečně vše nafotím.
Uživatelský avatar
Miri
více pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: pát 29. kvě 2009 15:06:10
bydliště: Bratislava
kávovar: IZZO ALEX DUETTO
mlýnek: Mazzer Mini

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Miri »

U profi strojov, pokiaľ viem, tak sa tvorba pary v boileri neovláda reguláciou teploty priamo, ale sníma sa tlak (tomu zodpovedá nejaká teplota), ktorý sa udržiava prikurovaním špirálou. Teda nastavuje sa tlak a okrem toho je tam čidlo, ktoré riadi udržiavanie výšky hladiny vody (dopúšťanie vody). Výkonnosť pary teda možno zvýšiť zvýšením tlaku, čomu zodpovedá aj zvýšenie teploty pary i jej množstva. Myslím, že v praxi to ale nikto špeciálne nenastavuje. Tie boilery majú výkon pary s dostatočnou rezervou, skôr by to bolo kontraproduktívne, pretože by museli upravovať svoj zauživaný "rituál" pri napeňovaní mlieka (iná teplota a výkon pary).
U kávovarov s malými boilermi o ktorých sa bavíme je teplota pary daná termostatom a jej výkon je okrem iného výrazne ovplyvnený aktuálnym množstvom vody v boileri.
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Díky za info, nevěděl jsem, jak je to technicky přesně řešeno. Je super, že se tady člověk vždy dozví spoustu věcí. Já se právě informoval, jak je to třeba u La Marzocco a nastavuje se tam tlak páry v barech, jen jsem nevěděl, jak je to přesně řešeno. Ostatně proč mě to zajímalo - u Pure je ten tlak nic moc a po chvíli začne ztrácet sílu. U Baby je to o něčem jiném, až jsem byl překvapený, jaký je to rozdíl...
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od hnup »

Nie som si istý, ale u profi strojov sa tlak v bojleri nastavuje kvôli teplote vody, ktorá sa ohrieva cez tepelný výmenník, a nie kvôli zvýšeniu teploty a výkonnosti pary.
Späť k Baby - toto je nejaká zvláštna verzia, normálne Baby mali "čudlíky" v poradí zľava - sieťový vypínač, kontrolka nahrievania, čerpadlo, para. Pozerám, že u Tvojho kávovaru je to inak.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Tak jsem něco málo nafotil:

http://imageshack.us/g/713/dscn1339r.jpg/

Omlouvám se, že kvalita fotek stále za moc nestojí, jsem holt stejně "kvalitní" fotograf jako barista. ;)

Poslední dvě fotky ukazují porovnání misek - ta vlevo je z Baby, vpravo z Pure (pravděpodobně standardní Gaggia 7g). Jsem z té misky u Baby trochu nešťastný, protože si nejsem jistý, jak ji plnit. Abych měl akceptovatelný puk (v tomto případě řekněme cokoliv jiného než bahno), musel bych tam cpát přes 10g, možná až 12g. Jenže pak zase nic neproteče, musel bych mlít na hrubo. Takže se asi smířím s tím, že puk nebude valné kvality, nebo spíš koupím standardní 7g misku...
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Redmann »

Tak to má ale byť. Naplniť správne misku a prispôsobiť hrúbku mletia. Už sa to tu riešilo veľa krát. A pri každej káve to samé od začiatku - iná dávka, iné mletie. Ja na single dávam 10-12 g.
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Ok, vyzkouším více na hrubo, ale mám trochu obavy o kvalitu takové kavy. Do misky z Gaggia Pure jsem dával mezi 9 a 10 gramy, jenže ta miska z baby potřebuje ještě více, přitom průměr na sítku je stejný jako u té nižší misky a pak je problém, aby vůbec něco proteklo a dalo se u mletí ještě mluvit o hrubosti na espresso. Vyzkouším tedy větší množství a hrubší mletí, snad z toho vyleze něco rozumného.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od hnup »

Bude to asi rovnaká single miska, akú som mal kedysi u Evolution. Tiež sa do nej zmestilo cez 12g, pamätám si, že som mlel na stupni 7-8 (MDF), potom prišla nejaká 9g (zmestilo sa 10g) miska z PRIMAcafé a mletie išlo dolu na stupeň 4. Určite ak budeš do misky dávať 12g kávy tak sa nesnaž o espresso 25s/25ml, tých ml treba trochu viac (samozrejme, záleží od kávy a od huby).

K tomu kávovaru - kde sa ten kávovar zapína? Čo znamenajú jednotlivé tlačidlá? Nevieš, prečo idú do nádržky tri hadičky (2 viem, ale tretia)?? Dík.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Redmann »

Vidíš, to ma nenapadlo, že treba tých ml viac, keď pridávam gramáž. :oops:
Už chápem námietky návštev, že robím ekrazit...
Ale zas keď upravím mletie, aby natieklo viac, s tigrom sa môžem rozlúčiť. Ale to možno súvisí aj s mojim mlynčekom...
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od hnup »

Ako hovorím - záleží od kávy a od huby. Momentálne fičím na vzorci 9g/27s/25ml, no napr. Santoska je úplne super z double 16,5g/27s/30-35ml. (Tých 27s mám nastavený časovač na PID, nič za tým nehľadajte.) A napr. Bolívia by mohla byť super práve z tých 12g/25ml, zdá sa mi dosť jemná.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Meescha
Příspěvky: 44
Registrován: pát 30. črc 2010 14:46:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Meescha »

Zkusil jsem tedy dvě kávy - 10g a 11g na hrubší mletí.které mi přijde na espresso trochu moc hrubé, ale je třeba testovat. Výsledek byl slušný, crema držela, i když bych si představoval malinko tmavší barvu (u jemnějšího mletí šla rychle pryč, ale na první pohled téměř perfektní). Každopádně se pomalu blížím cíli. Chuť je teď sice méně intenzivní (u jemnějšího mletí jsem samozřejmě získal vyšší hořkost a menší objem, sem tam i pod ristretto), ale zase se objevují tóny, které očekávám. Škoda jen, že nezkouším na levné kávě (výběrovka v ceně 1g = 1Kč), pomalu mi dochází, tak konečně objednám z Primacafé.

K těm hadičkám - nevím. Ostatně proto jsem je také fotil, jestli někdo s Baby nebude vědět... :)

Edit: Zapomněl jsem odpovědět na zapínání - k tomu je určen ten velký čudlík nahoře. Vypadá úplně stejně jako štelování tlaku páry u Pure.
Uživatelský avatar
Miri
více pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: pát 29. kvě 2009 15:06:10
bydliště: Bratislava
kávovar: IZZO ALEX DUETTO
mlýnek: Mazzer Mini

Re: Gaggia Baby

Příspěvek od Miri »

primacafe píše: právě že nastavuje, je to velmi důležitý parametr.
Jasne. Nemyslel som, že by sa to nenastavovalo, ale, že sa to raz nastaví a potom sa už do toho nerýpe. A najmä ak nejde o dvojbojlerový systém ale jednobojlerový s HX. Tu, ako uviedol i Hnup, je primárne nastavenie pre správnu teplotu vody pre espresso. Teda tá sa musí prechodom cez HX zohriať na správnu teplotu. Teplota v boileri je samozrejme vyššia.
Odpovědět

Zpět na „GAGGIA“