Gaggia Classic

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od puschpull »

Tak zakoupeny 2ks těchto:

Kód: Vybrat vše

http://www.kavovarydoplnky.cz/product/pruzina-paky-1588/
, už je to v pořádku.
P.S. Papun: je to ale jiná pružina než byla ta od Tebe, o něco kratší, ale misky drží dobře.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od papun »

Já ji měnil kdysi. Už ani nevím kterou jsem objednal. Ale mě držela.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od primacafe »

Pružinka když nedrží misku podle představ, stačí trochu jinak pozohýbat a je to vyřešeno. Vždyť je to jen kus drátu.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od puschpull »

Vrátím se zase k tomuto velkému vláknu.
Při přípravě espressa mám řadu proměnných - v mém případě nyní:
- druh kávy
- hrubost mletí
- množství kávy v misce
- síla a kvalita tampování
- předehřátí páky
- předehřátí šálku
- doba extrakce

a pak, jak říkám, řadu "konstant":
- vodu
- kávovar
- tlak (ten se dá měnit, ale vyžaduje to již zásah uvnitř kávovaru)

no a nakonec jedna proměnná (nyní jí mám spíše jako konstantu), na kterou se chci také zeptat:
- teplota vody
Mám kávovar s PID, s odzkoušenou optimální teplotou (kdy na PID je nastaveno 100,5 stupňů Celsia a regulace ji +/- malé výkyvy drží)
Co je na displeji za číslo je vlastně velmi irelevantní, záleží na umístění čidla, chybě, setrvačností atd ...) Důležité je, že teplota připraveného espressa při předehřátí páky a šálků dosahuje přibližně 64-68 stupňů Celsia ( mám to změřeno namátkou v minulých týdnech cca 10x)

Co jsem schopen vlastně ovlivnit nejvíce případnou změnou nastavení teploty na PID?
Podle mě má asi smysl se tímto zabývat až přestanu střídat kávy a budu mít například stabilně nějakou osvědčenou směs, kde už budu mít naprosto vychytanou hrubost mletí, množství kávy a sílu upěchování.

Totéž asi bude platit pro případnou změnu tlaku (tam se zatím nechystám k žádné změně, ale když už zde na to přišla řeč ...
:-)
P.S. Samozřejmě první a hlavní kritérium, kterým se řídím je to, jak mi výsledné espresso chutná.
Jen mě zajímají některé nuance, které tu chuť ovlivňují a kterými se vyplatí zabývat.
Uživatelský avatar
schelmy
Příspěvky: 5
Registrován: pon 11. kvě 2015 9:50:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od schelmy »

Po asi 6 mesiacoch pouzivania mi nejde otocit paka do kolmej pozicie, da sa nou otocit len minimalne, niekedy mam pocit ako keby tam ani nedrzala. Pozrel som tie drazky a nie jetam ziadna hruba spina, cize ani neviem co by som mal cistit alebo co sa stalo. Niekto s podobnou skusenostou?
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od papun »

puschpull: Ono to máš složitější. Nezaobíral bych se přemýšlením na předehřívání šálku, páky a kávovaru. To je prostě základ - to musí být vždy nahřáté.

Problém těch proměnných je následující příklad:
1. Meleš jako vždy, tempuješ stejně a teplota je nastavena též jako vždy - káva chutná nějak
2. Nameleš hruběji a víc tempuješ - káva bude třeba sladší (příklad)
3. Nameleš a tempuješ stejně, ale do toho zvedneš teplotu vody a káva bude zase jiná
4. meleš a tempuješ jako u bodu 1, ale zvedneš teplotu zase úplně jiná chuť.

Tím chci říct jen to, že všechno souvisí se vším. Dokonce tu někdo i velice hezky prozkoumal, že při snížení tlaku z fabrických 12,5 baru na 9,5 baru je vhodnější nastavit vyšší teplotu. Zkrátka není to vůbec jednoduché.

Primárně změnou teploty na PIDu zvyšuješ a naopak snižuješ kyselost a hořkost. Většinou čím studenější voda, tím kyselejší a naopak, ale už jsme se setkali i s tím, že přespříliš horká voda způsobovala taky kyselost.

A samozřejmě zásadní je káva a způsob pražení. A ti co mají dobré chuťové buňky přenastavují PID podle odrůdy kávy i když je ze stejné pražírny. Ale to už jsou labužníci :) . Kdysi mladý a hloupí s vidinou ušetřit jsem nakoupil kávu jinde a byl to takový brak tak světle pražený, že s tím nešlo dělat nic. Mohl jsem rovnou pít ocet....

Takže asi tak. Zkoušej a pak se poděl o zkušenosti.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od puschpull »

schelmy: nenatáčím páku aby byla v kolmé pozici, ale aby držela. Cítím tak pokud mám v misce příliš velké množství kávy. Ale naprosto nezáleží aby bylo kolmo nebo nějak pootočená, důležité je aby těsnila ...
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od puschpull »

papun: dík za odpověď. Neprožívám to nějak zásadně. Naučil jsem se tak nějak hodnotit podle chuti, občas mám období kdy zkouším různé nové kávy, ale pak mě to přestane bavit a věnuji se svým osvědčeným. Momentálně mám dva své favority: Prima Presso a espresso směs Mezzo Afrika od nás z Mostu. Pořád je pro mě příprava kávy radost a syn (18) se stal mým "konzumentem". Nedávno byl v Brně (kam často jezdí) a navštívil prý nějakou vyhlášenou kavárnu, takže začíná tu kávu ochutnávat i z jiných zdrojů, což jsem rád.
Osobně jsem nejvíce potěšen se svým postupem, kdy jsem odboural vážení kávy a zaměřuji je na výsledek a chuť.
:-)
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ondrada »

Důležitý je pákou otočit aspoň tolik, aby pak pod tlakem neměla tendenci vytočit se a vypadnout, prostě aby zámek nedržel "na krajíčku", ale pořádně. Když během extrakce páka vyletí z hlavy, není to pěkný. Pokud to nejde a všude je čisto, na vině bude těsnění hlavy. Těžko říct proč tak najednou...
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od j.bill »

Můžete mi prosím někdo zjistit, jestli je u původní (staré) Gaggie Classic obal- nerez plech magnetický?
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od puschpull »

kouknu doma, ale obecně na nerez magnet nechytá
Uživatelský avatar
doubal
Příspěvky: 6
Registrován: sob 02. lis 2013 16:40:14
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic, Rancilio Silvia PID
mlýnek: Catler CG8010, Ascaso i-steel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od doubal »

Mám ještě tu "starou" a nerez kryt je magnetický.
Uživatelský avatar
miguel
Příspěvky: 22
Registrován: pon 16. pro 2013 22:13:33
bydliště: Jablonec nad Nisou
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Gino Rossi RR45

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od miguel »

Mám novější rumunskou a taky je kryt magnetický.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od puschpull »

Tak také potvrzuji, starší osvědčený Classic, ale už "Made in Romania", na nerezovém krytu magnet drží.
(Je zajímavé, že na nerezových hrncích, co jsme museli darovat kvůli pořízení indukční varné desky, magnety nedržely)
Uživatelský avatar
doubal
Příspěvky: 6
Registrován: sob 02. lis 2013 16:40:14
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic, Rancilio Silvia PID
mlýnek: Catler CG8010, Ascaso i-steel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od doubal »

Na tom není nic moc tak zajímavého, hrnce jsou z "potravinářské nerezoceli" 18/10 (Cr/Ni) a ta je austenitická (austenitická ocel je nemagnetická). Kryt je z méně legované nerez oceli a ta je magnetická i když poněkud méně, než "obyčejná" uhlíková ocel.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od j.bill »

Děkuji všem za rychlé reakce.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
petoz
Příspěvky: 45
Registrován: úte 08. pro 2015 16:14:07
bydliště: Žilina
kávovar: Gaggia Classic, Rancilio Epoca E1, Rancilio Silvia
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od petoz »

Chcel by som sa spýtať odkedy sa Gaggia Classic robí v Rumunsku, idem kúpiť vraj 5-ročný tento kávovar. Takže našťastie to nebude ten nový plus, ktorý je dosť kritizovaný za "inovácie".
A ešte mám dotaz ku kvalite. Je možné, že na 5 ročnom kávovare už boli menené všetky tesnenia a bojler? Je to na Slovensku servisovateľné?
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od wladas »

5rocny je urcite nepluskovy cize poctiva Talianska vyroba. Tesnenie to je normalka a ten bojler...asi ho mal predtym este iny majitel ktory neriesil vobec udrzbu.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
ivan.p
pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: úte 22. zář 2015 19:37:31
bydliště: Trnava, Slovensko
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Compak K3 Touch Advanced

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ivan.p »

petoz píše:Chcel by som sa spýtať odkedy sa Gaggia Classic robí v Rumunsku, idem kúpiť vraj 5-ročný tento kávovar. Takže našťastie to nebude ten nový plus, ktorý je dosť kritizovaný za "inovácie".
A ešte mám dotaz ku kvalite. Je možné, že na 5 ročnom kávovare už boli menené všetky tesnenia a bojler? Je to na Slovensku servisovateľné?
nahradne diely na classic kupis na http://www.kavovarydoplnky.cz. no tesnenie na hlave urcite, k vymene bojleru po 5tich rokoch sa neviem vyjadrit ... Ci je to stary classic alebo nove plus spoznas velmi jednoducho - podla spinacich prvkov (stare su prepinace, nove su tlacitka) a samozrejme trubicka z 3 cestneho ventilu na lavej strane je na starom classicu. na zadnej strane kavovaru by mala byt krajina vyrobcu
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od papun »

Těžko říct kde přesně byl vyrobený, ale podstatné je, že to není PLUSko jak říkají ostatní. Výměna bojleru - možností je spousta, ale v podstatě na tom může jen vydělat - pokud to někdo nesprasil, což snad ne. Pokud je cena fajn, tak bych do toho šel.
Zamčeno

Zpět na „GAGGIA“