Gaggia Classic Plus

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
dslecinka
více pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17. dub 2015 16:29:56
bydliště: Londýn, UK
kávovar: Hario V60
mlýnek: Mahlkönig/Ditting EK10

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od dslecinka »

jo, a přesně tenhle odtok teplý vody je důvod, proč se u většiny modelů s volumetrikou po pár měsících provozu volumetrika nedá používat... pokaždý to totiž odpustí jiný množství vody a přitom ten ventilek na vršku nádrže má propouštět jenom vzduch, ne vodu.

prokapávání vody ze sprchy je v pořádku, být vámi tak se tím zbytečně netrápím. při nahřívání na páru je vhodné trochu tlaku upustit otevřením ventilu páry, pak to ostatně ani neukapává.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od puschpull »

Já tohle také neřeším. U mé Gaggia Classic při zapnutém kávovaru občas praní tryska ukápne. (Tak kapka za 10 minut). Běžně mám stejně tu trysku otočenou "dovnitř", vedle hlavy. Tam to kape na mřížku a tu stejně po každé přípravě kávy čistím. Mléko pěním poslední dobou jen tak maximálně 1x za 2 týdny.
Pokud by to nakapalo třeba malý hrnek na espresso za půl hodiny, tak to by mi vadilo.
Uživatelský avatar
robertSVK
více pokročilý
Příspěvky: 138
Registrován: pon 23. bře 2015 16:22:07
bydliště: Bratislava
kávovar: Saeco Aroma SIN015 PID (2001), Gaggia New Baby PID
mlýnek: Gaggia MDF (1983)

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od robertSVK »

Dovolím si nesúhlasiť. To Saeco zhora mám, Plusko je podobné. Ten ventil o ktorom rozprávate je bezpečnostný ventil. Nie OVP, neodpúšťa vzduch ani pretlak pri zohrievaní pary. Seaco ho má nad boilerom, Delonghi hneď za Ulkou (plastové), Gaggia myslím tiež. Mal som to rozobraté, robil som s tým pokusy. Neotvára ani keď ucpem kávou páku. Naozaj je to len bezpečnostý ventil.

Malý tip proti odkvapávaniu vody z hlavy a prípravu pary. Plusko má skoro raz taký boiler ako starý Klasik. Dá sa s ním na jeden záťah našlahať v kľude 0,5 litra mlieka. Ako? Už to tu na fóre niekto písal a ja potvrdím. Zapni paru, chvíľku počkaj a odpusti trochu vody cez parnú trysku. Para potrebuje miesto aby sa mohla vyvíjať. Zabrániš tým aj kvapkaniu vody z hlavy. Po namontovaní PIDu viem kedy vypína termostat na paru. Sledujem teplotu a pri 122 stupňov začnem šľahať. NEČAKÁM kým vypne termostat na paru. Saeco to má vyladené tak, že keď otvorím ventil pary a špirála hreje, tak teplotu drží medzi 123-125 stupňov kontinuálne. Ak mám pocit, že treba doplniť vodu pustím na sekundu čerpadlo. Hoci aj opakovane. Ale toto mi asi porieši Arduino :-)
Kávovary: Saeco Aroma (SIN015), PID;
Mlynčeky: Hario Mini Mill, Gaggia MDF (1983), Saeco (samodomo)
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

Tak to je zvláštní. Že by to byl vadný kus? (co jsem viděl). Máš nerezový nebo mosazný bojler, popř. fotku toho vyšroubovaného ventilu?
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
robertSVK
více pokročilý
Příspěvky: 138
Registrován: pon 23. bře 2015 16:22:07
bydliště: Bratislava
kávovar: Saeco Aroma SIN015 PID (2001), Gaggia New Baby PID
mlýnek: Gaggia MDF (1983)

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od robertSVK »

Fotku nemám. Je tam len pružinka, na konci mosadzná miska s gumou. Priskrutkované je to tou matkou s hadičkou. Ako OVP by to bolo hlúpo umiestnené, horúcu vodu by ťahala priamo Ulka.

Edit: toto píšu na partsguru: Saeco steam valve body with Overpressure release valve. Use for Espresso Classico and Aroma.
Kávovary: Saeco Aroma (SIN015), PID;
Mlynčeky: Hario Mini Mill, Gaggia MDF (1983), Saeco (samodomo)
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

Ano, to by souhlasilo, overpressure relase valve je zkrátka odpouštěcí přetlakový ventil...

Když chci pěnit, otevřu ventil trysky, zapnu topení a nechám odprskat vodu i s párou do nějaké vyšší nádoby. Až jde čistá pára, zavřu ventil , počkám na nahřátí a pak teprve pěním. V bojleru se zkrátka odpuštěním té vody musí udělat místo pro stlačenou páru. Pak se mi pění nejlépe a s Gagií Classic plus to pěnění díky většímu bojleru oproti starší generaci šlo výborně!

Edit:
Je to tedy zřejmě pojistný ventil a blbě jsem to pochopil. Myslím ale, že by to mohlo být funkční, pokud by se tomu ventilu razantně omezil průtok (jen malá dírka) a otevírací tlak by byl nižší, než otevírací tlak ventilu ve sprše. (dejme tomu otevírací tlak ventilu ve sprše 5 barů, otevírací tlak tohoto ventilu 4 bary. Na páru by to mělo také stačit) Pokud by vlivem topení vzrůstal tlak v bojleru, odfoukl by jej směrem před čerpadlo a ventil ve sprše by zůstal uzavřený. Když by seplo čerpadlo, také by se otevřel, ale díky velmi nízkému průtoku by narůstal dále tlak až by se otevřel i ventil ve sprše. Velice malé množství už horké vody by se dostávalo k sání čerpadla, kde by se ředilo vodou z nádržky a tak by neměl být problém s teplotou vody protékající čerpadlem....Chtělo by to ale nastavovat s manometrem v páce, aby se vidělo, jak to celé reaguje a zůstal zachovaný dostatečný tlak pro vlastní extrakci. Takhle by snad šlo odstranit kapání ze sprchy u těchto systémů, ale je to jen teorie!
Naposledy upravil(a) j.bill dne stř 16. bře 2016 10:16:09, celkem upraveno 2 x.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

Pro představu přidávám jak to kape z hlavy když se nahřívá na páru a neodpustí se trochu páry přes trysku...

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=NyVz1racMww
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

Koho by to zajímalo, tlak je nastavený od výroby na 13bar. Při tomto tlaku začne upouštět OPV na čerpadle a dál už tlak na páce nestoupá.
Co bylo zajímavé, musel jsem měřit s nasazenou a utěsněnou miskou (na misku jsem namotal teflonovou pásku a sroloval ji prsty k okraji misky a tak vytvořil těsnění). Když jsem se to pokoušel měřit bez misky, tak i když byla páka dotažená nadoraz, tak vždy to někde kolem 10bar vytlačilo v jednom místě těsnění v hlavě a tlak unikl kolem toho těsnění...
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

To je poměrně hodně. Mělo by to jít nastavit změnou předepnutí pružiny na ventilu za čerpadlem (viz. předešlé příspěvky) Vyšroubováváním mosazné koncovky s průhlednou hadičkou by se měl snižovat tlak pro otevření ventilu. Kdyby to teklo, dej teflonovou pásku na závit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od papun »

S tím měřením a únikem to je pravda. Já to řešil tak, že jsem nasazoval páku bez misky, ale z tenké gumy jsem si vystřihnul doplňkové těsnění a bylo to OK.
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

Jo, vyšroubováním ventilu by to šlo vyladit. Akorát nevím, jestli má dostatečne dlouhý závit aby to šlo zregulovat mezi 9-10bar. Kdyby ne tak ješte by šla vyměnit pružinka.

S tím ventilem si ale nemám moc chuť hrát. Spíš to vidím na regulaci pumpy a měření tlaku v systému čidlem abych ten tlak mohl měnit bez rozebírání kávovaru. Stejně budu řešit PID s Arduino (manželce dělám latte a vadí mi kolísání tlaku páry kvůli hysterezi termostatu) tak proč to nevyužít rovnou i na regulaci tlaku. (ale na to si musíte chvilku počkat až mi zbyde trochu času).
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

Na tom přece nic není (5 minut?) a do doby, než uděláš elektronickou regulaci Ti už kávovar možná může dávat lepší espresso. (Záleží ovšem na tom, co Ti víc chutná: 9-10bar + hrubší mletí vs. 13 bar + jemné mletí)
Jen je to potřeba dobře podržet a dávat pozor, aby nepraskl.
Obrázek

Může také pomoci:

Kód: Vybrat vše

http://www.gaggiausersgroup.com/index.php?topic=1113.0
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

j.bill píše:...Záleží ovšem na tom, co Ti víc chutná: 9-10bar + hrubší mletí vs. 13 bar + jemné mletí...
To právě nevím, jsem úplně na začátku. A jak se znám tak mám obavy, že by to skončilo pořád sundaným krytem a přestavováním tlaku při každém espressu, když bych hledal co mi víc chutná. A po týdnu bych ten ventil zlomil...
Ale o víkendu mi v kuchyni přistál starý classic z r.v.2004, sice trochu zanedbaný, ale plně funkční. Projde u mě kompletní repasí, snížím na něm tlak a pak můžu porovnávat real-time na dvou strojích najednou...
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

Starý Classic (r.v.2004) je už poskládaný a funkční. Budu ho mít tento týden doma vedle toho nového pluska (pak poputuje do kanclu) tak pokud Vás něco zajímá ohledně rozdílů, v klidu se ptejte...
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

Tak jak dopadlo srovnání těchto dvou kávovarů vedle sebe a co víc chutnalo?
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

Se ptáš teda brzo :lol:

Stará Gaggia už má dávno nového majitele (kolega se do ní zamiloval, když jsem s ní nacvičoval v práci a snažil se pozvednout úroveň kávové kultury u nás v kanceláři a soupeřil při tom s automatem Jura - po pár týdnech jsem byl z kuchynky vyhozen, prý to zabírá místo, i když nevím co vadilo víc, jestli Gaggia nebo spíš ten mini mlýnek RR45 8-) ).

Přímé srovnání omezím na seznam toho, v čem je každý kávovar lepší než ten druhý.

Starý model:
+ třícestný ventil - díky němu se páka při zahřívání tolik nepotí, ale hlavně nedělá problém příprava více káv těsně za sebou (hodí se to, když přijde větší návštěva)
+ nastavitelný OPV ventil
- krátká tryska na napěňování a pohyb jen v jedné ose. Výhodu je ale možnost výměny za jinou trysku.

Plus verze:

+ dlouhá tryska na mléko na otočném a výkyvném kloubu - mnohem líp se s touto verzí napěňuje mléko. Sice ta tryska nejde vyměnit za jinou, třeba ze Silvie, ale nemám ji co vytknout i v originále. Napěňuju v 350ml konvičce na cappuccino a espresso macchiato a k tomu je ta tryska ideální. Vyšší konvičku by to zvládlo taky ale obávám se o výkon páry k našlehání mikropěny v celém objemu. Jinak výkon páry je dle mých poznatků vyšší než u staré verze. Když jsem je měl obě doma, tak kávu jsem vařil na starém modelu a mikropěnu na novém.
- absence třícestného ventilu způsobuje ukapávání vody při nahříváni páky, takže z páky se pak musí vylít voda a utřít do sucha. To by nebyl až takovyý problém, horší je to s přípravou více káv po sobě - musí se prostě chvíli počkat na pokles tlaku v hlavě, nebo se páka musí povolovat hodně pomalu a opatrně, jinak to stříká bokem.
- konstrukce hlavy a bojleru prodlužuje dobu nahřívání páky, navíc eco režim kávovar po pár minutách vypíná, takže ho musím furt zapínat, jinak se zase vychladí.
- jednoduchý plastový OPV ventil bez nastavovacího šroubku (možné vyřešit jen vytočením celého ventilku nebo kratší pružinkou viz. předchozí příspěvky)


Jinak jsou si tyto stroje velice podobné, rozdíl v chuti tam samozřejmě je, ale jen velice malý, co je způsobeno dvěma rozdíly:
- stabilita teploty - díky většímu množství materiálu bojleru a hlavy je starší verze v průbehu extrakce trochu stabilnější (já to neměřil, čerpám z jiných zdrojů a teorie)
- díky nastavitelnému OPV u staré verze je možné jiné mletí, co se projeví i v chuti. Při stejném tlaku je rozdíl minimální.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

pelo píše:Jinak jsou si tyto stroje velice podobné, rozdíl v chuti tam samozřejmě je, ale jen velice malý, co je způsobeno dvěma rozdíly:
- stabilita teploty - díky většímu množství materiálu bojleru a hlavy je starší verze v průbehu extrakce trochu stabilnější (já to neměřil, čerpám z jiných zdrojů a teorie)
- díky nastavitelnému OPV u staré verze je možné jiné mletí, co se projeví i v chuti. Při stejném tlaku je rozdíl minimální.
Vidíš, já si myslel, že je zkrátka postavíš vedle sebe, dáš stejnou kávu, stejnou gramáž a stejné mletí, uděláš espresso a porovnáš. Pokud bude něco v nepořádku, srovnáš ten nastavitelný OPV na hrubost mletí toho Pluska aby měly oba stejnou hrubost a dobu extrakce a řekneš: Jeden je lepší než druhý. Nebo je to stejné nebo nerozeznám rozdíl. Nebo z každého to chutná trochu jinak, ale je to dobré obojí ;) atd... :) Vím, že je to subjektivní, ale kdybych měl oba vedle sebe, trochu by mne to lákalo....
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od pelo »

Já to tak na začátku i měl - starý Classic byl po složení taky nastaven na 13bar jako ten nový. Rozdíl v chuti byl neznatelný, resp. velice malý. V té době jsem ale ješte neměl tak vyladěný testovací nástroj (jazyk). Subjektivně mi přišla stará verze jemně výraznější v ovocních tónech a nová v těch hořkých, ale rozdíl byl fakt minimální, pro nezainteresované (např. návštěvy) neznatelný. Trochu mě tehdy i mrzelo, že jsem neměl 2 stejné misky, takže jsem byl nucen dělat espressa po sobě, nejdřív na jednom a pak na druhém a následně zase v opačném pořadí. Ale když se to takhle ochutnává jedno přes druhé tak to taky ovlivňuje výsledek.
Bohužel ani jeden nebyl vybaven PID, takže každý měl jiný rozptyl termostatu, co se také odrazí ve výsledku.

Subjektivně ale mohu říci, že rozdíl v chuti byl fakt minimální, při slepém testu bych ho pravděpodobně ani nepoznal. Proto jsem to srovnání omezil spíš na srovnání technických vlastností, než na chuť, protože ta byla prakticky stejná...

To j.bill: Stačí takhle?
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od j.bill »

Ano, naprosto. Potvrzuje to totiž to, že dobré espresso lze prakticky vyrobit na čemkoliv, co dodá stabilní teplotu (nejlépe nastavitelnou nebo i jinak definovanou), která během těch cca 60-70 ml nebude výrazně klesat nebo stoupat (tak max. kolem 1-2°C), bude mít průtok alespoň cca 140ml/min při tlaku cca 7-9 bar. Zbytek je o materiálech, komfortu obsluhy (funkčnosti), provedení, kvalitě, výdrži (životnosti), spolehlivosti, bezpečnosti, hlučnosti, době ohřevu, velikosti, spotřebě, vzhledu, ceně atd...
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
senlamy
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 14. pro 2017 10:32:46
bydliště: Brno
kávovar: Lelit Mara PL62, AeroPress. Bylo: Gaggia Classic Plus
mlýnek: Niche Zero. Bylo: Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic Plus

Příspěvek od senlamy »

Někdo tu psal, že tryska nejde vyměnit na Rancilio, tady vidím, že jde, zkoušel to už někdo? https://www.youtube.com/watch?v=GAscu1aQN78
Odpovědět

Zpět na „GAGGIA“