CATLER ES 8012

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
Wayne
Příspěvky: 30
Registrován: úte 29. led 2013 0:37:16
bydliště: Znojmo
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od Wayne »

David píše:Wayne: Trochu kýbl to presso, ne?
No doplna se vleze 50 ml, ale máte pravdu, i s cremou tam asi bude těch 40 ml...Zkusím se polepšit, každopádně díky za reakci
Uživatelský avatar
chetah
Příspěvky: 10
Registrován: sob 02. bře 2013 8:25:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od chetah »

To: janek
Souhlas s kofíšopem, to by byla jiná, slintat nad mašinama a nevědět kam šáhnout :lol: a úplně nejlíp si tam i zkusit espresso, páni už to vidím :shock:

Přeji hodně zdaru a ať dlouho slouží k tvojí spokojenosti a nezapomeň se pak podělit ;)
Vše máme ve svých rukách
Uživatelský avatar
starý
Příspěvky: 46
Registrován: úte 12. kvě 2009 22:11:58
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od starý »

Pánové a co vám v tom brání takový kofíšop udělat. Ve výsledku zjistíte, že tam chodí akorát plno slintalů, kteří mašinky ošahají, půlku z nich polámou. Nikdy si žádnou nekoupí a domů si půjdou udělat kafe ve frenchpressu kterej koupili v lídlu.
Uživatelský avatar
Wayne
Příspěvky: 30
Registrován: úte 29. led 2013 0:37:16
bydliště: Znojmo
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od Wayne »

starý píše:Ve výsledku zjistíte, že tam chodí akorát plno slintalů, kteří mašinky ošahají, půlku z nich polámou. Nikdy si žádnou nekoupí a domů si půjdou udělat kafe ve frenchpressu kterej koupili v lídlu.
To v tom lepším případě :D a když si budou chtít něco koupit, tak si to stejně nekoupí v tomto shopu, ale najdou si jej za nejnižší cenu na netu...

Přesně takhle to dělám třeba s parfémama, očuchám a koupím na osvědčeném webu
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

Wayne píše:Zdravím všechny,

chtěl jsem se jen zeptat, pokoušel se někdo o demontáž a vyčištění sítka ve sprše?Já jsem se o to právě pokoušel a nebyl jsem úspěšný...Snažil jsem se sítko oddělat, ale neúspěšně, nevím jestli je tam tak přicuclé nebo čím to, ale snažil jsem se páčit, tahat za to jak šlak, ale neúspěšně...Když jsem právě viděl fotky jaký čurbes pod diskem bývá, tak jsem se chtěl podívat a především vyčistit, ale neuspěšně.
Byl jsem úspěšný. Jde to snadno. Veme se např. peán, vroubkovaná část se zasune mezi kraj sítka a těsnení tak hluboko, aby vroubek dosáhl až trochu za hranu sítka a nakonec se to tahem s využitím vroubků vytáhne.
Takže bez obav :P .
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Pobryndané šálky a řešení.

Příspěvek od BJAN »

Na začátku bylo pro mne velkým problémem udělat kafe bez pobryndání šálků. Proudy kafe z páky se všelijak nevypočitatelně kroutily a z výšky 10 cm a rozteči výtoků 3 cm byla malá šance mít espreso jenom uvnitř.
:?

Proto ve smyslu CATLER hesla: "CELOŽIVOTNÍ EXPERIMENT" (strana CS manuálu 24) jsem řešil.
Výsledkem je stolek vysoký 4,5 cm na dva šálky vyrobený z plechu získáneho z kávové plechovky nepotištěnou stranou ven. podložený obdélnikem z laminátové desky 8 mm tlusté (jelikož to samotný plech neunese).

Zde je :grin: :
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od Fox_25 »

Možná chtěli uspokojit i zákazníky kteří pod výpusť páky chtějí strkat čtvrtlitrové "šálky" aby si mohli udělat TakyPresso™.

Přiznávám že když jsem se koukal na kávovary v mém kávovém středověku tak jsem si říkal proč je výpusť tak nízko. Ať chceme nebo ne tak potřebují to prodat i člověku co tomu nerozumí a prodavač mu klidně řekne že si na tom může udělat i čtvrtlitrové TakyPresso™, přece nebude plýtvat 8g kávy na pár ml. Tohle jsem skutečně v jednom obchodě zažil.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

Přesto že je tento přístroj né příliš dobře hodnocen, lze na něm udělat solidní espresso.
Musí se ovšem dodržet několik podmínek.
1. Vyčistěný mlýnek !!! (*
2. Správné množství zrna 8g/šálek (nejlépe přímo z pražírny).
3. Vyladěná hrubost mletí pro dané množství.
4. Správné natampováno (Máte někdo kalibrovaný tamper - s definovanou tampovací sílou?). (**
5. Nastavené správné množství vody.

Za těchto podmínek uspokojí tento presovač domácího espressomila,
ale je to pracnější záliba než s jinými espresso přístroji.
Takto uděláte lepší espresso než v drtivé většine kaváren.
Netýká se samozřejme kaváren, které ctí správnou kafomilskou praxi :) .

Co tento pákový espreso přístroj nemá?
1. Uživatelem nastavitelnou teplotu spařování (zbývá jenom věřit že je správná, anebo ji změřit).
2. Cejchovaný manometr, vestavěný ukazuje jenom pásmo použitelnosti, nikoliv číselnou hodnotu tlaku. (Je to mnohem lepší než žádný, dají se dle něj ladit parametry přípravy).
3. Rychlou údržbu.

*) Popíšu v dalším příspěvku.
**)Např. V prodejně s činkami se koupí nějaké kilovky až 10-ti kilovky zátěže a vyrobí se nastavitelná zátěž na tampru. Pak lze tampovat reprodukovatelnou sílou. ;). To jsem ale neviděl ani na baristické soutěži.
Já využívám lehké nazvednutí presovače za tamper ponechaný v přístroji. Tampovací síla je přibližně stejná (podle zbylé vody v zásobníku).
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ES 8012

Příspěvek od papun »

To co jsi napsal je ale naprosto samozřejmé. To platí u každho kávovaru pokud chci kvalitní a stabilní výsledek.

To s těmi čínkami je asi sranda ne? Síla tempování se dá úplně v pohodě naučit. A kdyby barista na soutěži přišel s nějakou činkou, tak letí asi dřív než nasadí páku. Ono to všechno není jen o výsledném espressu, ale musí to mít i nějakou úroveň a kultůru.
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

Mlýnek:
Jeví se mi, že mele solidně. Má řezné břity ne drtící. Je nastavitelný ve 14-ti polohách. Rychlost mletí odpovídá rychlosti mlýnku v kavárně (fajnšmekrové :) ).

Jako nejslabší vlastnost mlýnku se jeví že v něm zbývá až 2,5 g *) zbytkové kávy. Myslím si že tato vlastnost má podstatný vlyv na to jestli je káva dobrá nebo výborná. Vyčistit mlýnek je dost pracné. Dodaný kartáček rozhodně nestačí. Čerstvě namletá káva pak trochu ztrácí svůj punc pokud se mele mlýnkem týden :shock: nevyčistěným.

Jak to čistím ?
Pod mlýnek dám nádobku na zbytkové kafe. Vytáhnu vysavač a po sejmutí zásobníku a vyjmutí horní řezné části osaju co se dá. Vemu kartonovou trubku o přůmeru cca 35-40m (** nasadím na mlýnek a vyfouknu zbylé kafe. Aby jsem toho dostal co nevíce musím mlýnek protočit. Na to mám špejli 110 mm pomocí které trvale sepnu spínáč, který braní spuštění mlýnku bez zásobníku. BACHA na prsty. Za 5-10minut jsem s důsledným čistěním hotov.

*) Mám digitální váhu do 300,00 g
**)Bývá na takové natočen toaleťák :roll:

Dodatek: Je rozdíl jestli doma udělám 2-6 kafe denně a pak čistím, nebo těch kafí se udělám 50-100. Rozpočítaná ztráta materiálu a času je na 2 kafe vyšší a proto čistím jen 2x týdně i když bych měl denně. Provozuji domácnost né kavárnu.
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

papun píše:To co jsi napsal je ale naprosto samozřejmé. To platí u každho kávovaru pokud chci kvalitní a stabilní výsledek.

To s těmi čínkami je asi sranda ne? Síla tempování se dá úplně v pohodě naučit. A kdyby barista na soutěži přišel s nějakou činkou, tak letí asi dřív než nasadí páku. Ono to všechno není jen o výsledném espressu, ale musí to mít i nějakou úroveň a kultůru.
1. V příspěvkách o tomto přístroji to vyznívá tak, že s "ES 8012" skoro ani dobré espresso udělat nejde, proto jsem to psal. Je to pracnější ale jde.

2. Činky jsou sranda, i když by byly funkční. Když barista tampuje po tom co před půl hodinou složil 10 metráku uhlí, asi nebude tampovat stejně jako když bude odpočatý. Myslím že tampovací síla je subjektivní a netuším jak přesně stejná musí být, aby to nemělo vlyv na pozorovatelnou změnu kvality espressa.

3. Primární je espresso, sekundární je kultura a úroveň.
(Pokud jsou dodrženy hygienické a technologické postupy přípravy, může to dělat i Yeti.)
Má-li být příprava espressa show tak souhlasím.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ES 8012

Příspěvek od papun »

Jakou používáš kávu?

Ty dva gramy co ti zůstanou v mlýnku do dalšího dne není zase taková hrůza. Já s tím žiju každý den a problémy nemám.
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

Fox_25 píše:Možná chtěli uspokojit i zákazníky kteří pod výpusť páky chtějí strkat čtvrtlitrové "šálky" aby si mohli udělat TakyPresso™. ...
Viděl jsem i presovar kde byla výškově polohovatelná plošina na hrnek.

U CATLER-a mohli dodat hezký drátěný stolek na šálečky z nerezu ale nedodali :cry: .

Takhle je to DoDo výrobek (Dodělej Doma). Abych se nenudil :grin: .
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ES 8012

Příspěvek od papun »

1. Já ten stroj osobně neznám, ale věřím, že se na něm dá udělat dobré espresso.

2. Prostě to člověk musí mít v ruce a pak je úplně jedno co si předtím dělal. A hlavně si myslím, že tempování je jen určitá část celého výsledku.

3. Tak tady zásadně nesouhlasím. Chtěl by si aby ,,barista,, pracoval v bílém plášti a s rouškou na puse a kolem sebe měl laboratorní váhy, pneumatický lis místo tamperu a kávovar řízený počítačem??? Podle mě to prostě musí mít noblesu a uroveň. Tak jak platí určitá pravidla pro someliéry, nebo třeba čajové mistry.
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

papun píše:Jakou používáš kávu?
Z Brněnské pražírny gills, presovar mám asi 2 měsíce tak zkouším vše možné. (Kostarika, Indonezia.. vše arabica čerstvě praženo)
Doufám že mě za tuto informaci primacafe nesmajzne. :ucta:

Kafe zrno k mletí si navážím ke každé páce, v zásobníku pressa ho nedržím, a po rozbalení z ochranneho aroma držícího sáčku ho přesypu do zabroušené tmavé sklenice.
Uživatelský avatar
BJAN
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. úno 2013 22:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od BJAN »

papun píše: 2. Prostě to člověk musí mít v ruce a pak je úplně jedno co si předtím dělal. A hlavně si myslím, že tempování je jen určitá část celého výsledku.
Jsem povahou technik a zajímá mě to tohto úhlu. Jak je který parametr procesu přípravy espressa citlivý na ovlivnění kvality objektivně.
papun píše: 3. Tak tady zásadně nesouhlasím. Chtěl by si aby ,,barista,, pracoval v bílém plášti a s rouškou na puse a kolem sebe měl laboratorní váhy, pneumatický lis místo tamperu a kávovar řízený počítačem??? Podle mě to prostě musí mít noblesu a uroveň. Tak jak platí určitá pravidla pro someliéry, nebo třeba čajové mistry.
Nejšpičkovejší Espresso stroje za kolem 500 000Kč mají počítač v sobě a váží skoro metrák. Řídí teplotu, vážení, mletí a časově programovatelný proměnný tlak během spařování v páce. Akorát to obluhuje personál v odpovídajícím ustrojení. S takovými mašinama by byla škoda se nepředvádět. S odpovídajícím kafe zrnem nelze kvalitu posunout objektivně výše. (subjektivně ano, když bude degustátor preferovat "turka" :lol: )
Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 44
Registrován: ned 06. led 2013 19:31:53
bydliště: Slaný
kávovar: Rocket Mozzafito Cronometro
mlýnek: Mahlkonig x54

Re: ES 8012

Příspěvek od janek »

To: Bjan
1. V příspěvkách o tomto přístroji to vyznívá tak, že s "ES 8012" skoro ani dobré espresso udělat nejde . . . . . .

Souhlasím s tebou - při troše věnování se tomuto přístroji -já osobně jednou týdně- se dá vyrobit slušné 'kafčo'!

Přes tyden ráno a odpoledne když přijdu po práci dělám malý presíčko a v sobotu/neděli dopol velký kafe s našlehaným mlékem. To většinou klábosíme se ženou o všem možným.

Všechny návštěvy se k nám těšej na kafe a dávaj si ho klidně i 2x.
Takže bych řekl, že záleží na přístupu.

Já jsem se strojem spokojený
Uživatelský avatar
hephaestus
Příspěvky: 7
Registrován: úte 26. lis 2013 20:31:21
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od hephaestus »

kolko by mala trvat príprava pressa? má to byť tých 20 sekúnd v ideálnom prípade?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: ES 8012

Příspěvek od primacafe »

Nechápu smysl tohoto dotazu.
Jedno jaký kávovar.
Espresso má jen jedny definované parametry.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
hephaestus
Příspěvky: 7
Registrován: úte 26. lis 2013 20:31:21
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ES 8012

Příspěvek od hephaestus »

nedarí sa mi extrakcia dlhšia než 10 sekúnd. sú tam sitká dual wall - so spomaleným prietokom a single wall.
Zamčeno

Zpět na „CATLER“