Gaggia Magenta, Cadorna etc

Domácí kávovar automat Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Rychtar84
kávovar: HARIO V60, DeLonghi EC850.M
mlýnek: Lelit PL043, Hario Skerton

Gaggia Magenta, Cadorna etc

Příspěvek od Rychtar84 »

Zdravím,
má někdo osobní zkušenosti s automaty Cadorna, Magenta atd?
Gaggia píše, že výroba je již v Itálii..
Thomas78
kávovar: Gaggia
mlýnek: Hario mini slim

Re: Gaggia Magenta, Cadorna etc

Příspěvek od Thomas78 »

Zdravím, nevím zda je to ještě aktuální, ale osobní zkušenost mám s Gaggia Magenta konkrétně Milk. Když jsem vybíral vhodný automat na domácí použití, tak jsem tento vyhodnotil jako asi nejvhodnější pro potřeby rodiny.Předtím jsme měli Delonghi Magnifica S, který přestal vyhovovat a ještě předtím rádoby pákovku Delonghi. Zda je vyroben přímo v Italii nevím, nicméně jsem zjistil, že nepřímo je v koncernu Philips. Má střeva jako automaty Philips a jsou kompatibilní,hlavně spařovací jednotka, alespoň dle dostupných info. Po potřebném nastavení si myslím, že to dělá poměrně slušnou kávu. Zakladem je samo vstupní surovina, kdy u nás je to čerstvá Brasilia Santos.
Pročítal jsem a sjížděl všechna možná videa a recenze, testy, hodnocení a bohužel kvůli rodině a "jednoduchosti" obsluhy a finanční stránce jsem zvolil tuto alternativu. Já piju espresso, manželka je na Americano, nebo prostě ředěnější kávu a dcery na mléčné variace. Měl jsem v merku i přes "nevhodnost" zařízení 2v1 Lelit Kate, ale to mi doma neprošlo, proto tento stroj.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „GAGGIA“