Saeco Prima Ring

Domácí kávovar automat Saeco
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
janula
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. led 2009 10:41:11
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Saeco Prima Ring

Příspěvek od janula »

Hezký den přeji! Mám prosbičku. K vánocům jsem dostala od sestry ze Španělska kávovar Saeco Prima Ring,ale bohužel bez českého návodu. :( Nemůžete mi někdo poradit kde tento návod seženu popřípadě zakoupím??? Ať se snažím jak chci bez českého návodu si tu kávičku asi neuvařím. Předem díky za pomoc! Jana
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od David »

http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... f=13&t=431

Tady jste četla - imho by to ovládání mělo být podobné?
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od primacafe »

Je to tento? Obrázek je velmi malý a v názvu píšete Prima Ring.
PRIMEA Ring
Nová Primea Cappuccino je nenapodobitelné dílo ve světě automatických kávovarů. Reprezentuje novou řadu kávovarů pro nejnáročnější zákazníky. Je dokonalý svým designem, technologií a ergonomií. Dopřeje radost z každého šálku espressa či cappuccina.
Dokonalá technologie
Umožňuje připravit dvě cappuccina pouze jedním dotykem. Čerstvé mléko je dávkováno z integrované nádobky. Díky pokrokové technologii je zásobník na mléko a všechny součásti, které jsou v kontaktu s mlékem, vždy čisté. Speciální program zabezpečuje hygienickou čistotu – to vše pouze jedním dotykem.
Ovládání je zábavou
K ovládání stačí pouze jednoduchý dotyk na požadovaný symbol despleje nebo tah prstu po senzorovém kruhu. Kávovary poskytují možnost výběru z 8 druhů káv.
Dotykový výtah na šálky
Výška odkapávací misky je nastavitelná pomocí dotyku prstem. Odkapávací misku lze přizpůsobit velikosti šálku.
primea-ring.jpg
návod je ZDE
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
janula
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. led 2009 10:41:11
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od janula »

Ano omlouvám se napsala jsem špatně název je to SAECO Primea Ring. Ať hledám jak hledám nikde český manuál nemůžu sehnat :( ani na slovenských stránkách.
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od pedro13 »

A nestačil by polský? ;)
Klidně vám z něho budu překládat :)

Kód: Vybrat vše

http://www.saeco.home.pl/index.php?page=pokaz_dokumentacje&lang=POL
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
janula
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. led 2009 10:41:11
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od janula »

Díky Pedro za snahu ;) ,dívala jsem se na ten polsky a bohužel ani ten mi moc nepomohl :( . Prostě čeština je čeština :lol:
Uživatelský avatar
drahus
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 31. črc 2008 7:40:26
bydliště: Ústecký kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od drahus »

A nepomohl by na překlad přítel Google? Však to nemůže být až tak složité, ne?

Kód: Vybrat vše

http://translate.google.com/translate_t#
Uživatelský avatar
janula
Příspěvky: 4
Registrován: sob 10. led 2009 10:41:11
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od janula »

I já si myslím,že to ovládání nebude zas tak složité,spíš jde o to,že kávovar má opravdu hodně funkcí,hodně možností a chce to,aby člověk věděl co a jak použít a nastavit.....aby kávovar využil co nejvíce. Jinak ale díky všem za snahu! ;)
Uživatelský avatar
JohnyR
Příspěvky: 7
Registrován: pon 14. čer 2010 8:02:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Primea Touch

Příspěvek od JohnyR »

Ahoj všem. Mám s naším Saeco P.C. Ring problém s napěněním mléka. Občas se stalo že to šlo napěnit hůře, ale tento stav se vždy srovnal a bylo to OK. Teď mám problém že to nepění prakticky nikdy, někdy jde jen pára bez mléka, někdy to něco málo naprská, ale to není použitelný. Z prostoru nádobky mléka je slyšet jako by to sálo vzduch, občas je na víku vodního zásobníku voda, nebo mléko.
Čištění provádím pravidelně. Opticky je vše v pořádku. Gumové O kroužky na systému mléka jsou OK, těsnicí "gufero" na trubičce páry je opticky také OK, nezdá se být ztvrdlé. Samotný napěňovací element je jak nový. Hadičky z nádobky mléka do jejich vyústění se zdají být OK - jde to bez problémů a nějakého odporu profouknout.
Systém fungování, jakoby fixírka, je mě docela jasný. Jediné co přesně nevím, je k čemu je při, pohledu do prostoru zásobníku mléka na vrchní straně, takové dvě silikonové čepičky. Jestli mají za účel přicpat tu horní dírku na napěňovacím systému, nebo něco jiného netuším.
Neporadíte kde by mohl být problém, nebo neupřesníte systém fungování mléčného systému?
Díky za odpovědi.
Uživatelský avatar
kamil
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 17. led 2008 17:59:21
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Prima Ring

Příspěvek od kamil »

Konzultujte to z prodejcem. Měl by umět poradit. Nebo reklamace jestli je kávovar ještě v záruce.
Uživatelský avatar
LUKI
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pon 01. úno 2010 13:24:16
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco Primea Touch

Příspěvek od LUKI »

JohnyR píše:Ahoj všem. Mám s naším Saeco P.C. Ring problém s napěněním mléka. Občas se stalo že to šlo napěnit hůře, ale .................
Primea je dosti složité zařízení navíc vyrobena ve více generacích a modifikacích, ty čepičky jsou od vahadel které fungují na vačkové hřídeli, uzavírají vám ty dírky na tom plastovém sání s tím bílým kolečkem .....
¨Zkuste použít odstraňovač mléčných usazenin a projet strojem a řádně vyčistěte ten vyndávací díl ze zásobníku na mléko ...
www.saecoshop.cz
Uživatelský avatar
Petort
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06. kvě 2016 13:59:23
bydliště: Trnava
kávovar: Siemens eq7
mlýnek: Nemam

Re: Saeco Primea Touch

Příspěvek od Petort »

Mam rovnaky problem. Vie niekto co treba urobit? Dakujem za pomoc
Odpovědět

Zpět na „SAECO“