Ikea Anrik (dvoustěnná)

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
pchx
Příspěvky: 42
Registrován: stř 01. čer 2011 22:55:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Ikea Anrik (dvoustěnná)

Příspěvek od pchx »

Rád bych vám představil tuto litrovou FP konvici která se stala téměř ideálním nákupem, stojí 700kč.
Obrázek
Jde o dvoustěnnou FP konvici z nerezu, víčko těsní také docela použitelně, teplota klesá opravdu cca 3 x pomaleji. Uvnitř je kovové sítko, docela jemné, v plastovém držáku okolo kterého je gumové těsnění (namísto klasické drátěné konstrukce). Filtruje docela dobře, řekl bych ale že bodum nebo La Cafetiere na tom budou o chlup líp.
Co mě ale nejde do hlavy je chod filtru který se zastaví kvůli držáku odhadem 6mm nad dnem, takže vám ve FP může zůstat půlka jednoho kafe kterou vylijete do kanálu. Jasně, měl jsem si koupit menší FP pokud si dělám kafe sám ale stejně - tohle nemá žádné racionální objasnění. Tyčka se dá naštěstí odšroubovat od filtru a používat mimo víčko což je ještě celkově pohodlnější, takže to řeším tak.

Za tu cenu to prostě musí být trochu blbé v porovnání s více než dvakrát dražším La Cafetiere Unique.
Uživatelský avatar
pchx
Příspěvky: 42
Registrován: stř 01. čer 2011 22:55:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Ikea Anrik (dvoustěnná)

Příspěvek od pchx »

Kdyby někdo měl zájem, je na prodej za 500kč, jako nová, použitá cca 20x.
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Ikea Anrik (dvoustěnná)

Příspěvek od Fox_25 »

Jestli má obsah alespoň 1 litr a 500 je cena vč. pošty na dobírku měl bych zájem.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
pchx
Příspěvky: 42
Registrován: stř 01. čer 2011 22:55:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Ikea Anrik (dvoustěnná)

Příspěvek od pchx »

Ano, má obsah jeden litr. Ne, když napíšu že ta konvice má cenu 500kč, nemluvím o poště :) Zaslání bude stát podle mě tak 60kč... pokud máte stále zájem, pošlete mi do SZ adresu, pošlu vám číslo účtu..
Odpovědět

Zpět na „French press“