Technivorm Moccamaster

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
pchx
Příspěvky: 42
Registrován: stř 01. čer 2011 22:55:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Technivorm Moccamaster

Příspěvek od pchx »

Technivorm Moccamaster (k sehnání

Kód: Vybrat vše

http://www.doubleshot.cz/technivorm-moccamaster-kbt741.html
zde, 4000kč)

Obrázek

Překapávací automat od fy. Technivorm, který udržuje teplotu vody kapající ze spršky s 9ti otvory (pokryje větší prostor kapáním) mezi 92-96°, čímž zajišťuje použitelnější extrakci než domácí překápavače. Káva teče do nerezové termosky, nevím jestli je termoska ohřívaná, asi ne. Překapávání se dá ve fltru zablokovat, stane se tak samo po oddělání termosky.

Opravdu zajímavý stroj, sám jsem si kladl otázku jak moc teplota klesá v takové Hario Buono konvi když s ní musíte kreslit čůrkem vody nějakou dobu kroužky :) Řeším přípravu kávy v jednom alternativním hudebním klubu, zákazníci nejsou tak nároční, toto se mi zdá jako ideál, teplotu nikdo nemůže zorat. Pouze přefiltrovat vodu a zvážit správně namletou kávu :) myslím že i u kávy může být v mletí na drip větší vůle než u espressa...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Technivorm Moccamaster

Příspěvek od danst »

Zřejmě velmi málo oblíbený kávovar, nebo pro jeho vyšší cenu není na seznamu kupujících. Asi je spíš v kavárnách. Ale i tam se mi stalo, že mi nabídli pouze Aeropress, protože na Moccamasteru nebudou dělat kávu pro jednoho. Pochopitelné.
A mokka kávovar to rozhodně není (byť to název evokuje), je to prostě výrobník překapávané kávy.

Po nějaké době s Aeropressem mně unavily jeho slabiny a zkusil jsem tohle. Rozhodně odpustí víc než AP. Uvaří, a to rychle, mnohem víc kávy. S menší námahou a bez soustředění. Naopak je problém spíš spodní limit. Většinou ho používám s 0.5 l náplní, což je tak tak. Na míň bych to ani nechtěl zkoušet. Naopak 0.8 -1 l je bez problému, pouze zhruba trefit hrubost mletí.
U menší náplně jsem musel nějak kompenzovat rychlý průtok, dát prostě jen ještě jemnější mletí není ono, i když to samozřejmě je taky způsob.

Věc, co mně zklamala, je způsob kapání vody z raménka, kde 9 otvorů má pokrýt (údajně) plochu kávy. Bohužel je to kapání chaotické, slévá se a neplní svůj účel rovnoměrnosti pokrytí. Ani vzálenost otvorů nedává naději, že to tak bylo myšleno. Nasazení koncového ramene není fixní, různě se může naklánět a zhoršovat výtok z otvorů. Při uzavřené výpusti z filtru nebo větší náplni to tolik nevadí, ale pokud je použito málo kávy i vody, tam dochází k nerovnoměrné extrakci či podextrahování. Optimální u filtru je zrno největí možné pro dostačující extrakci.
Ale nakonec ten kávovar je myšlen hlavně na použití pro větší počet káv. Přesto, vzhledem ke kvalitě zbytku přístroje...

Jak tedy s málou náplní ?

- bez předehřátí - prokapání cca 250ml vody - to nejde
- zavřený filtr , pokud vůbec, tak jen na krátkou dobu provlhčení kávy, ale stává se případně variabilním faktorem pro
zbrzdění extrakce
-standardně slouží k lepší homogenizaci kávy, získání většího objemu ve filtru, aby nevadilo kapání převážně
do jednoho místa
- nepoužívat míchání (vnáší jen další nerovnoměrnost a ochlazování vody)
- pro dobrou (maximální a rovnoměrnou) extrakci je vhodné využít hlavně vlastnost dripu : stálý přívod čerstvé vody
o správné teplotě
- tady je zakopaný pes, části kávy , kam nekape voda jsou podchlazené, s malým průtokem, spíš na suchu
- pokud se to vyřeší zpomalením toku jemným zrnem, dojde k většímu sycení rozpouštědla a zpomalení extrakce, posun k
hořkosti z jemného zrna (ani u AP není jemné zrno v oblibě) a infuzi
- shrnuto : po předehřátí dosáhnout ideální extrakce kapáním na celý povrch kávy a chuť doladit hrubostí mletí, případně
prvotní "preinfuzí" se zavřeným filtrem

Jak ale dosáhnout rovnoměrného prolití kávy ?
- nakonec jsem použil na drátěném držáčku asi 4 cm velký disk z teflonu (z nějaké pomůcky k vaření), provrtaný,
díry cca 4mm, s kterým kroužím pod raménkem různě tak, aby voda byla vždy a všude, kde má být.
- ty zhruba 2 minuty to vydržím, nic to neváží a výsledek stojí za to

- ideální by byla úprava raménka tak, aby to byla ve výsledku sprcha na celou plochu, jako u některých jiných SCAA
ceněných kávovarů, nemuselo by se nic držet a příprava by byla téměř bezpracná

Tvrzení, že rovnoměrné kapání není u MM potřeba, že jde spíš o infuzi než drip, rozhodně neplatí u malé náplně a můj osobní pocit je, že při použití pomůcky i pro velkou náplň je výsledek rovněž lepší, byť ne o tolik.

V každém případě by úprava sprchy posunula výrobek na vyšší level. Až budu mít jednou čas a chuť (mám toho moc a jsem stále línější), tak se asi pokusím něco vyrobit. MM je totiž můj oblíbený kávovar, letos ho již potřetí potáhnu s sebou na dovolenou spolu s Handgroundem, protože dobrou kávu si nechci odepřít a s AP pro 4 lidi - to je způsob jak si dovolenou otrávit.
Uživatelský avatar
garen
Příspěvky: 34
Registrován: sob 14. zář 2013 18:51:01
bydliště: Olomouc
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Porlex mini

Re: Technivorm Moccamaster

Příspěvek od garen »

Ahoj,

tak jsem přemýšlel o pořízení MM rodičům. Trochu mě však odrazuje tvůj komentář.
Věřil jsem v to, že takové úpravy nebudou potřeba.
Jsou i jiné značky, ale ta cena....

K tvé poslední větě o dovolené...nebylo by jednodušší pro 4 lidí brát na dovolenou třeba adekvátní chemex, kde tyhle problémy řešit nemusíš? :grin:
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Technivorm Moccamaster

Příspěvek od danst »

Uplynulo hodně času a člověk si vždycky najde nějaký postup, který vyhovuje.
Pravda je, že ho používám jen na 2 větší kávy a počítám, že pro větší objemy funguje líp. Na dovolenou beru jen Handground a kávu a na místě se uvidí, co bude.
Zůstal jsem u ručního "rozstřiku" vody po povrchu kávy, zejména u čerstvé, kde uniká hodně CO2 a káva "bublá", je lepší extrakce.

Nevím, jestli má takovou cenu, kolik stojí. Jiný překapávač určitě udělá podobnou práci. Jen člověk dopředu neví, co koupí, jak se to bude chovat.
Jednou jsem na víc vypraženou kávu, která na MM byla vždycky trochu moc hořká, použil cizí kávovar, který měl regulaci termostatem tak, že po chvíli varu vypnul a za pár minut po ochlazení zase sepnul a tak to několikrát udělal, trvalo to hodně dlouho . Ale káva byla nakonec výborná , s příjemnou aciditou a chutí. Zcela opačně než na MM.
Určitě se dá používat tak, že se zapne a nechá běžet, jako každý jiný překapávač.
Pro 2 lidi bych ho nebral, raději něco adekvátně menšího.
Odpovědět

Zpět na „Dripper ( obyčejná česká překapávaná káva)“