Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hnup »

Videl som tento zázrak minule u jedného známeho (taliana), na videu to vyzerá zaujímavo. Skúsim nabudúce vyskúšať, prípadne požičať.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hedonista »

Tuhle mašinku jsem zaregistroval někde před 4-mi roky, pak ale jaksi zmizela... Vypadá parádně, bohužel tomu odpovídá i cena cca. 300,-€. Je také otázka jakou bude mít voda teplotu při extrakci, vypadá to, že hrubo přes 100°C. Je to taková vychytaná Brikka.
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
ringo
více pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: pát 09. říj 2009 8:31:39
bydliště: Jihočesko
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od ringo »

2 hnup: složitější už to být nemůže ;).
... a to jste ještě nebyli v Železném Brodu.
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od Rujir »

Na Orphanespresso je vela fotiek, kde to je vidiet rozlozene. Mna to teda nijak neuchvatilo, ale proti gustu...
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hnup »

Mňa práve šokovala tá cena. Keď som ten zázrak videl naživo, myslel som si tiež, že je to "taková vychytaná Brikka", lenže tá cena... Musím sa pozrieť, ako to vyzerá rozobraté, načo sa dáva do tej spodnej misky voda (žeby kvôli zníženiu teploty, aby sa predišlo spáleniu kávy?).
Uvidíme, určite to nemienim kupovať, hodil som to sem len pre zaujímavosť. Keď sa k tomu dostanem s čerstvou kávou, tak skúsim vykúzliť nejaké fotky a popísať chuť.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hedonista »

Ta voda se do spodní části dává protože ohřev probíhá ve dvou stupních. Až se voda zahřeje a vytvoří se "určitý" tlak, dostane se přes píst do zásobníku s vodou na kafe atd... Ono by to mělo snad mít i optimální parametry teploty a tlaku. Tomu už věřím méně a proto jsem velmi zvědavej až to otestuješ. Říkal jsem si že "na chatu to bude dobrý", když jsem to viděl (bohužel jen na fotkách),tak mě to docela uchvátilo, poctivá kovářská práce.
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hnup »

Tak som sa po dlhšej dobe dostal k tomuto zázraku a môžem povedať, že káva je z toho skvelá! Žiadna Brikka! Fotky som urobil len tak narýchlo z mobilu (v skutočnosti bola créma tmavšia), ale nakoniec sa mi podarilo zlomiť majiteľa a hračka je doma, aspon na pár dní.
Voda určite nie je taká horúca ako v moka kanvičke, takže kávu to nespáli, créma ako na espresse a chuť... Keby som to nevidel na vlastné oči, tak neuverím, že to nie je z espresso mašiny. Nebyť tej šialenej ceny tak na chatu či chalupu fakt super.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hnup »

Trochu oneskorene sľúbené video:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=tMqDyy3XAxw
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od Redmann »

Fíha, to vyzerá ako ozajstné espresso...
Uživatelský avatar
Miri
více pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: pát 29. kvě 2009 15:06:10
bydliště: Bratislava
kávovar: IZZO ALEX DUETTO
mlýnek: Mazzer Mini

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od Miri »

hedonista píše:Až se voda zahřeje a vytvoří se "určitý" tlak, dostane se přes píst do zásobníku s vodou na kafe atd...
Myslím, že toto nie je celkom správne. Voda v spodnej časti vytvorí tlak, ktorý sa hydraulicky prenáša na piest, ktorý tvorí dno hornej nádobky na vodu. Posun piestu vytláča potom vodu z nádobky cez portafilter s kávou. Voda v hornej časti sa ohrieva prestupom tepla cez piest a steny hornej nádoby vďaka výbornej tepelnej vodivosti použitých materiálov. Kedže pre espresso treba tlak okolo 9 atm teplota v spodnej nádobe bude niekde okolo 165 °C, čo je bod varu pri takomto tlaku.
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od Rujir »

Pochybujem, ze to dokaze vyvinut tlak 9 atm...
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hnup »

Nevidím dôvod, prečo by to tak nemohlo byť. Výrobca uvádza tlak 8-9 bar, pravdepodobne tak bude nastavený aj niektorý z ventilov (sú tam tri či štyri).
Zabával som sa s mletím, ideálne je kávu namlieť dokonca jemnejšie ako na espresso (Silvia). Bez dostatočného tlaku by cez to vodu nepretlačilo.

Miri, je to tak, ako píšeš. Hedonista napísal to isté, iba v skratke. Tuším na orphanespresso je to popísané detailne aj s fotkami, preto som to sem nedal - lepšie by som to nenapísal.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Miri
více pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: pát 29. kvě 2009 15:06:10
bydliště: Bratislava
kávovar: IZZO ALEX DUETTO
mlýnek: Mazzer Mini

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od Miri »

Je mi jasné, že Hedonista to myslel správne, len sa mi zdalo, že z tej skratky mohol vzniknúť dojem, že voda zo spodného zásobníka sa dostáva do horného.
Redmann - tlak a teplota su v uzavretom systéme na sebe priamo závislé, Aj pri výrobe pary v v bojlere kávovarov sa preto používajú termostaty do cca 165 °C, lebo nad touto teplotou by sa dosahoval tlak vyšší ako je nastavený OPV, takze by sa otváral.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od hnup »

Áno, tá hedonistova veta je napísaná nejednoznačne. Tvoje doplnenie je správne.

Ešte pridávam pár fotiek z pobytu na chalupe. Za 4 dni som kávovar použil asi desaťkrát, a zistil som, že v "poľných" podmienkach to nemusí byť vždy dokonalé. Napr. príliš studený prístroj na začiatku (teplota pod 10°C) a silný zdroj tepla mal za následok príliš nízku teplotu espressa. Slabý zdroj tepla zase naopak - neúmerne dlho sa predlžovala doba na dosiahnutie potrebného tlaku pod piestom a voda na espresso za zohriala až príliš. Taktiež som si overil, aké dôležité je mletie. Ten storočný mlynček, čo vidno na fotkách, bol síce v núdzi použiteľný, ale výsledok bol viditeľne horší, ako keď káva bola zomletá na Rockym či MDF.

V každom prípade, čím dlhšie mám ten zázrak, tým ťažšie pre mňa bude vrátiť ho, našťastie talian ho zatiaľ nejako veľmi nepýta.
100_0050.jpg
100_0051.jpg
100_0052.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Miri
více pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: pát 29. kvě 2009 15:06:10
bydliště: Bratislava
kávovar: IZZO ALEX DUETTO
mlýnek: Mazzer Mini

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od Miri »

Pri studenom prístroji by ho možno pomohlo nahriať použitím horúcej vody do nádobiek, ale slabý zdroj tepla sa asi nedá poriešiť.
Ale inak to musí byť určite super zážitok.
Uživatelský avatar
pulec7
více pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: ned 16. bře 2014 21:35:42
bydliště: Praha
kávovar: Rocket Cellini Premium Plus PID
mlýnek: Rocket FAUSTO

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od pulec7 »

hnup píše:Áno, tá hedonistova veta je napísaná nejednoznačne. Tvoje doplnenie je správne.

Ešte pridávam pár fotiek z pobytu na chalupe. .........................
Mě se ten příštroj líbí, chtěl bych ho právě do polních podmínek, mám HandPresso je to fajn al enení to ono. Tohle zvažuju, prostudoval jsem snad všechny videa ale nenašel sem video že by se to tempovalo.
Kávovar: Rocket Espresso Cellini Premium Plus PID V3 @ 9,2 bar @ PID 120 °C | Chemex
Kávovar na cesty: Handpresso WILD Hybrid | Bacchi espresso | Aeropress | Bialetti Brikka
Mlýnek: Rocket Espresso FAUSTO | Porlex Tall Misky: La Marzocco Strada 7g |14g |17g | 21g
Uživatelský avatar
jarik 1
Příspěvky: 28
Registrován: sob 12. led 2013 20:51:46
bydliště: Bratislava
kávovar: Quick Mill Orione, La speziale vivaldi
mlýnek: Eureka, Mazzer mini, Macap MX

Re: Bacchi Espresso - má niekto skúsenosť?

Příspěvek od jarik 1 »

Bacchi je skvelá mašinka, používal so ho pár mesiacov a potom som ho posunul . Dokáže vytvoriť naozaj dobré espresso, podmienkou je však kvalitný mlynček. Bacchi je dosť masívny, párkrát som ho využil aj vonku na pikniku. Bolo to tu však už spomenuté, že pri nižších teplotách, je káva vlažná, pretože telo kávovaru sa počas samotnej prípravy nedokáže prehriať. Otázka je, čo si predstavuješ pod pojmom polné podmieky...
Odpovědět

Zpět na „caffettiera (moka konvička)“