Moka konvička G.BO - Miláno

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
nirnak
Příspěvky: 18
Registrován: pát 26. bře 2010 10:57:36
bydliště: Olomouc
kávovar:
mlýnek:

Moka konvička G.BO - Miláno

Příspěvek od nirnak »

Objevil jsem konvičky G.BO na internetu, kde je nabízí jedna firma myslím z Aše. Na fotkách mi to přijde podobný jak Bialetti, jen spodek není hranatý, ale má kruhovou podstavu.
Setkal jste se s tím už někdo? Jaké jsou zkušenosti?
Cenově se jedná o zajímavý výrobek. Standardní stříbrné provedení 200-500Kč. Zaujala mě i možnost různě barevných konviček.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Effe
více pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon 14. čer 2010 19:21:34
bydliště: Ostrava
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso I-Steel

Re: Moka konvička G.BO - Miláno

Příspěvek od Effe »

Já jsem si tam objednal na 1 šálek a musím říct ,že je kvalitní.Ten výběr na jejich stránkách je relativní,měli jen nějaké typy a ty barevné myslím vůbec.
nirnak
Příspěvky: 18
Registrován: pát 26. bře 2010 10:57:36
bydliště: Olomouc
kávovar:
mlýnek:

Re: Moka konvička G.BO - Miláno

Příspěvek od nirnak »

Konvičky mám od této firmy dvě. Jednu klasickou na jeden šálek a druhou ve žluté barvě na dva šálky. Jsem vcelku spokojený, ale nevím proč, působí na mne lépe konvička od Tescomy. Jako kdyby ten materiál byl jiný. V případě konvičky na jeden šálek jsou díly s konvičkami Tescoma 100% zaměnitelné. Jistý si teď nejsem u sítka a u pojistného ventilu.
V každým případě za málo peněz hodně muziky. Pochopil jsem, proč se říká, že než levný espresso, tak raději moka konvičku a našetřit na kvalitní pressovač.
Firma G.BO končí činnost, proto je výběr omezenější a záleží co je ještě na skladě.
Odpovědět

Zpět na „caffettiera (moka konvička)“