DeLonghi ESAM 5500B

Domácí kávovar automat DeLonghi
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
pycmouse
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. led 2012 8:52:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

DeLonghi ESAM 5500B

Příspěvek od pycmouse »

Pořídil jsem si automatický kávovar DeLonghi ESAM 5500B na domácí použití. Jednalo se o můj první automatický kávovar a vybíral jsem půl roku než jsem se konečně rozhoupal. Cena cca 25.000,- Kč byla v té době (07/2009) za kávovar poměrně vysoká. Přístroj fungoval skvěle na epresso, latte i cappuccino. Manipulace s nádobou na mléko, doplňování kávy, vody a čištění přístroje velice jednoduché a krásně přístupné, informace na display v češtině.

Bohužel přesně týden po záruce začala mírně vytékat voda z pod přístroje. Servis už samozřejmě chtěl opravu uhradit. Kompletně přetěsnili přístroj za cca 1.000,- Kč, avšak po návratu ze servisu se závada beze změny opakovala. Reklamoval jsem tedy přístroj znovu a v servisu vyměnili elektroventil a čerpadlo za další téměř 3.000,- Kč.

Po této zkušenosti jsem se rozhodl přístroj prodat na Aukru a pustit se do výběru znovu. Po měsíčním utrpení s kávovarem na kapsle Cremesso :) jsem vybral přístroj Jura Impressa S9 One Touch a nutno přiznat, že v porovnání se starým DeLonghi je to holt jiný level :lol:
Odpovědět

Zpět na „DELONGHI“