DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Domácí kávovar automat DeLonghi
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
karta
Příspěvky: 4
Registrován: stř 17. zář 2014 9:17:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od karta »

Zdravím všechny,

Před pár dny jsem pořídil tento přístroj, měl jsem doma na vyzkoušení kávu Pellini a Musetti už předemleté, určené pro pressovače. Káva byla moc hořká, ale zároveň taková prázdná. Druhý den jsem si pořídil kávu z místní pražírny. První kubánská byla kyselá, zašel jsem tedy znovu, dozvěděl jsem se, že kyselá být měla (tóny pomerančů nebo co) a pořídil brazilskou a etiopskou kávu, o které jsem byl ujištěn, že je 100% bez jakýchkoliv dalších chutí a vůní. Oboje byly tak kyselé, že jsem je postupně obě (při desítkách pokusů o optimální nastavení mlýnku, intenzity kávy, teploty a množství vody) nalil do odpadu, nedalo se to pozřít. Začal jsem mít strach, jestli nemůže být něco s přístrojem, a radši zajel do servisu DeLonghi na „seřízení v rámci záruky“. Předtím jsem ještě volal do jiného servisu a v obou jsem se dozvěděl totéž: používám špatnou kávu a DeLonghi doporučuje pouze svou, tedy Kimbo. Opravdu je z něj káva lepší (ne dobrá, jak jsem si představoval, aspoň není kyselá), ale nekoupil jsem si přístroj, abych kávu připravoval z unifikovaných balíků z Datartu. Možná jsem měl jen smůlu na kávu, ale pražírna je vyhlášená a nikdy jsem s kávou od nich problém neměl (předtím připravováno na páce DeLonghi). Jinak tryska na mléko funguje nad očekávání, během chvíle napění, bez velkých bublin a na nápoji drží až 10 minut (do té doby to vždycky někdo vypije), použil jsem plnotučné mléko.

Ale hlavně jsem se chtěl zeptat: přečetl jsem si něco o optimální době přípravy kávy, přístroj však připraví zhruba 35 ml za 4-5 vteřin. Zkoušel jsem nastavit mlýnek na jemno, ale stejně jsem se nedostal přes 12-15 vteřin. Když jsem to řešil v servisu, bylo mi řečeno, že
1) najemno mlýnek nemůžu mít nastavený, že na to není přístroj dělaný a nemusel by to vydržet
2) tato doba vytékání kávy je u automatů normální, že si to regulují samy a pokud chci, aby to teklo dýl, mám si nastavit větší množství vody (HAHA)

je to opravdu pravda? Teče z automatů toto množství opravdu tak krátce? Jestli to správně chápu, nemůžou se za tu dobu z kávy uvolnit žádoucí látky??
Uživatelský avatar
miguel
Příspěvky: 22
Registrován: pon 16. pro 2013 22:13:33
bydliště: Jablonec nad Nisou
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Gino Rossi RR45

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od miguel »

Ano chápete to správně. Proto se na tomto fóru nedoporučuje pro přípravu espressa používat automaty(snad kromě QuickMillu ).
Já jsem si zkoušel na svém automatu zjemnit mletí, ale výsledky byly nekonzistentní. Jednou to teklo rychleji, druhé espresso zase pomalu, skoro vůbec.
Bylo to sice o hodně lepší než původní stav, ale za cenu většího namáhání spařovací jednotky a častého dolaďování mletí.
Takže jsem skončil viz můj profil.
Uživatelský avatar
karta
Příspěvky: 4
Registrován: stř 17. zář 2014 9:17:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od karta »

No, bohužel jsem tohle fórum našel až po koupi přístroje. Takže teď mám 2 možnosti, smířit se s tím, že espresso z toho nedostanu a pít to, co z toho teče (stejně je to jedna z nejlepších doma připravených káv co jsem pil), nebo přístroj ve 14-denní lhůtě vrátit a zkusit páku, tu jsem ale nechtěl, protože po ránu jsem nepoužitelnej a v polospánku se mi líbí, když za mě vaří přístroj.

každopádně díky Vám za odpověď

Jinak koho by ještě zajímalo, tak i při použití dopoučeného nastavení mlýnku (dokonce mleto trochu jemněji) a doporučené kávy a teploty vody (dle návodu a techniků DeLonghi) vytéká z přístroje káva už při předspařování. Myslel jsem, že voda má kávu jemně navlhčit pro rozvinutí aroma a ne mi do hrníčku už odpustit skoro čtvrtinu požadovaného množství. Možná i z toho důvodu?? je pak malá crema, sice nemá "díry" a po míchání žičkou se zpět zacelí, ale má tak 1mm. Taková, jako jsem viděl na videích o přístroji ještě před jeho koupí rozhodně není.

Při použití mleté kávy je třeba na přístroji nastavit, že nechcete kávu z mlýnku a až pak jí můžete nasypat. Můžete si říct, že to není velká komplikace, ve skutečnosti už jsem na to ale zapomněl a pak je potřeba celý vnitřek čistit (to jsem si zanadával:)). A i když jsem to nastavil dobře, stejně mi přišlo, že je přístroj vevnitř docela špinavý, rozhodně víc než při mletí zrnkové.

Ještě mě napadá, že má kávovar kontrolu množství vody a nenechal mě kávu připravit ani když tam bylo na jednu kávu vody ještě dost (není problém, jen konstatuju), na druhou stranu množství kávových zrn nekontroluje (i když by měl) a tím pádem už mi připravil kávu - skoro jen vodu, protože namlel jen posledních pár zrn co v mlýnku zbývalo.

Tohle byl seznam výtek, které mě teď napadly, ale ve skutečnosti dělá presso obstojně, jen jsem prostě za ty peníze čekal víc.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od primacafe »

Zkuste použít jinou kávu. Jiný druh, jinak praženou. Různé druhy kávy v případě, že jsou stejně mleté (na stejně nastaveném mlýnku), se ve výsledku tváří jako mleté hruběji nebo jemněji. Záleží to hlavně na způsobu pražení.
Třeba u nás v obchodě je výběr kávy tak velký, že by se snad měla nějaká vhodná najít.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
karta
Příspěvky: 4
Registrován: stř 17. zář 2014 9:17:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od karta »

Ještě pro zájemce doplním k přístroji: nechal jsem si ho a nakonec nelituji. Na doporučení jsem vyzkoušel několik různých káv a přitom ladil jen hrubost mletí. Nakonec výsledek velmi dobrý, i když se tedy do kávy nestihne uvolnit to, co by mělo (příprava cca 7s), chuťově je výborná. Tedy když má člověk trpělivost a kvalitní kávu. Za sebe můžu do přístroje nejvíc doporučit
http://shop.primacafe.cz/arabica/11-nic ... extra.html
na šálku vznikne také pěkná crema.
takže pokud sháníte levnější automat, myslím, že to je dobrá volba
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od bruno75 »

To sa mi nejako nepozdava... 7sec aj na automat je prilis kratka doba (je to merane od casu spustenia cerpadla?)

Nemam doma sice automat DeLongi ale Nivonu, ktoru este nemam uplne vychytanu ale musim povedat, ze 30ml "espresso" (zamerne v uvodzovkach) mi spravi za 19-20sec.
Meliem na najjemnejsie co mi umoznuje fabricke nadstavenie a na co najvacsiu gramaz. Este ma caka vyber spravnej kavy (co je zaklad) a myslim, ze vysledok nebude az tak zly s ohladom na to, ze to je automat. To co z toho tecie teraz ma este daleko k dokonalosti ale je to uz aj teraz pitelne.
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
karta
Příspěvky: 4
Registrován: stř 17. zář 2014 9:17:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od karta »

Napřed přístroj odpustí vodu na předspaření, pak je pár vteřin pauza a pak začne příprava kávy. Takhle jsem to pochopil, takže počítám jen tu druhou fázi. První čas který jsem naměřil po koupi přístroje byl kolem 4 vteřin, a potom, co jsem si něco o přípravě přečetl, jsem kontaktoval servisní linku. Tam jsem byl ubezbečen, že "4vteřiny jsou uplně normální", "jestli chcete delší dobu přípravy, tak si nastavte víc vody", a "když tu byli Italové, tak řikali, že to je normální". Stejné odpovědi jak ve smluvním záručním servisu, tak přímo na lince DeLonghi. Kdybych v tu chvíli nebyl vzteklej, tak by mě to asi i pobavilo. Zkoušel jsem i měnit hrubost mletí - ne nejjemnější, kdy jsem se dostal na požadované časy, ale nekonec jsem do servisu s přístrojem jel a dostal jsem radu, že mlýnek mám mít nastavený min na 4 (ze 7, 7 nejhrubší), na jemnější není přístroj dělaný a spařovací jednotka by to nemusela vydržet. Pak teda nevim, proč to tam vůbec je. Ale jak říkám, nakonec mi chuťově přijde "espresso" dobré.
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od bruno75 »

No to uz mi trochu pripada ako lacna vyhovorka, ze pristroj nie je stavany na jemnejsie mletie a aj sparovacia jednotka by to nemusela vydrzat. To uz som pocul aj u inych znaciek (Nivona, Jura)
Uprimne mna ako uzivatela nema zaujimat co odporuca servis pokial na pristroji je jemnejsie mletie pripadne aj vyssia gramaz kavy tak to znamena, ze je to uzivatelsky nadstavitelne = povolene. Ak toto nechce vyrobca alebo autorizovany servis akceptovat tak sa pristroj nezhoduje s vyrobnou specifikaciou a doslova by bolo mozne odstupit od zmluvy/kupy (v Amerike by si na tomto zgustli)
Kludne ten cas treba merat vratane naparovania, predsa len uz aj to je extrakcia. Osobne by som skusil ist do jemnejsieho mletia a sledovat cas extrakcie ako aj samotny kavovy puk (mal by byt celistvy a nie mokry "blatovy"). Samozrejme nezabudat na chut kavy co je priorita.
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od ondrada »

Chtěl bych bejt takovej optimista... Ono je totiž taky možný neuznat reklamaci kvůli použití v rozporu s návodem k obsluze. Takže pokud v návodu o hrubosti mletí nic není, nebo je tam napsaný jak se s tím ovladačem má zacházet a někdo to udělá jinak, tak si smlsnou tak možná oni na tobě. Protože když to není popsaný v návodu tak s tím nemáš co kroutit, a když je v návodu popsaný jak se s tim může kroutit, tak to nesmíš dělat jinak. To co říkáš by platilo pouze pokud by v návodu bylo napsáno zcela obecně něco jako "Ovladač č. 6: Uživatelské nastavení hrubosti mletí kávy", pak si s tím může člověk kroutit jak chce.

A dtto oficiální stanovisko výrobce k danýmu problému na dotaz (který evidentně mají), pokud mě zajímá něco co v návodu není. Takže bych na Tvým místě brzdil s rozdáváním takovýchto zaručených rad, bo až se to kolegovi podělá a výrobce se mu vysměje, tak by Ti taky mohl přijít rozbít tlamu... ;-)

A mimochodem - on ten přístroj opravdu není stavěnej na jemný mletí a extrakci 25/25, dlouhodobě to takováto laciná plastová hračka prostě bez úhony nevydrží.
Uživatelský avatar
PavelN
pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 28. čer 2012 16:32:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od PavelN »

Pokud bys porovnal mechaniky pohonů různejch automatů, tak se docela různí, pokud vezmu saeco tak malej motorek na 24V, přes 2 ozubený kola - pokud se něco stane a motorek sílu má tak očešeš maximálně kola v ceně do 400,-, pokud se ti sekne delonghi tak věz že ten motor ti poničí jak pohon, tak ti může trhnout korpus a zničit spařovačku, baj laj oko pohon 1600,- , korpus 900,- , spařovačka 750,-, pak si testujte. Nemusíte ani přenastavovat mlýnek a vhoďte si tam jemnější dávku shozem pro sypanou kávu.
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od bruno75 »

Ondrada: Nikomu neradim aby utekal vratit kavovar s tym, ze nesplna technicke parametre ale pravnicky vzate to uz hranici s touto variantou. Tak ako som pisal v Amerike by si na tom pravnici zgustli.
Appropo pozeral som na nete ten navod a je tam doslova napisane, ze mletie kavy treba nastavit tak aby voda nepretiekla prilis rychlo alebo prilis pomaly (po kvapkach). Ak tecie pomaly treba otocat smerom k cislu 7 a ked prilis rychlo tak zase otacat smerom k cislu 1. Odporucaju to robit po jednotlivych stupnoch a vzdy skusat (minimalne dve kavy trva kym sa zmena prejavi). Samozrejme otacat tym regulatorom len za chodu mlynceka.
Nikde tam nie je spomenute, ze nedoporuciji alebo az zakazuju pouzivat jemnejsie mletie ako 4 !!!
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od ondrada »

No, pak je otázka co je podle výrobce příliš rychle, podle servisu a infolinky jsou evidentně 4 sekundy na malej hrnek tak akorát ;-)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od primacafe »

PavelN píše:.............................Nemusíte ani přenastavovat mlýnek a vhoďte si tam jemnější dávku shozem pro sypanou kávu.
to je přesně to neštěstí automatů s možností použití předem mleté kávy. V nejlepším případě (jak se stávalo u Saeca) se ucpe "jen" spařovací jednotka. Někdy pomohlo ji pořádně propláchnout (to byl ten lepší případ). V tom horším se musela částečně rozebrat. V tom nejhorším případě nevydržely plasty a popraskaly.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
morseee1
více pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte 19. úno 2008 11:49:13
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLongi ESAm 4000, problém s dobou přípravy

Příspěvek od morseee1 »

primacafe píše:(jak se stávalo u Saeca)
nie len u nich .. mam taketo skusenosti s Jurou ..
Odpovědět

Zpět na „DELONGHI“