De Longhi 3100

Domácí kávovar automat DeLonghi
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

Leňo a chtěla jsem se zeptat, zda se Vám daří vytvořit přes parní trysku zhoustnutí mléka? Píšou, že se má dát studené mléko do konvičky a parní tryskou v mléku vytvořit vír a mléko tím zhoustne. Mě se to nedaří. Když ponořím trysku jen kousíček pod hladinu, tak se tvoří jen obrovské bubliny a když ji ponořím níž, tak se tvoří malinkaté bublinky, ale vír ne...výsledek je jen pěna na povrchu mléka a zbytek je teplé řidké mléko. Jak se Vám toto daří?
Uživatelský avatar
leňa
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. úno 2008 13:47:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od leňa »

Hrubost mletí jsem zkoušela vždy tak, že jsem měla nastavené množství kávy na střed a sílu kávy na nejsilnější (na doraz), potom jsem jen měnila stupeň hrubosti. My máme od začátku nastaveno na 4 a vyhovuje nám to. Je jasné, že pokud máte nastaven větší šálek a slabší kávu, tak nemůžete mít pěnu jako u malého picolla.
Co se týká napěnění mléka - tryskou musíte pohybovat nahoru a dolů, aby se občas dostala i nad mléko a tak dlouho, dokud není dno konvičky dostatečně horké, chce to jen praxi. Taky se mi stávalo to, co Vám, nahoře pěna nic moc a dole řídké mléko. Záleží také na mléku, co používáte. Nám se teď osvědčilo mléko na capuccino, ale pěnu uděláte i z obyčejného plnotučného. Chce to všechno jen cvik, mimochodem, já nikdy neudělám takovou pěnu jako manžel :( .
Já si ale osobně myslím , že mletí na 1 nebo 2st. je moc jemné.
Držím palce :P
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

Díky za info Leňo, zkusím knoflík na pravé straně pro chuť mleté kávy dát na max. a uvidím, zda vytvoří bohatší krém. Víte kolik váží pak tento puk z vytvoření tak silné kávy? Já vážila ten můj puk, když jsem měla nastaveno čárečku za středem a měl 14 g.
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

Píšete o mléku, které používáte. Používala jsem polotučné, nyní zkouším s plnotučným. Můžu se zeptat, kde sháníte mléko speciálně na Cappucino? Na internetu jsem našla, že existuje Tatra Lascato na kapučíno, ale v obchodech jsem jej nikde neviděla. Můžete poradit?
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od pedro13 »

Viděl jsem ho v Tescu,normální litrový tetrapack,stálo cca 24Kč.Koukal jsem co je na něm kapučínového a na nic jsem nepřišel,kromě obalu.Složení: plnotučné mléko ošetřené UHT záhřevem,3,5% tuku.Na normálním plnotučném vedle bylo napsané totéž,tak nevím jestli to není jen marketingový trik ;)
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
leňa
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. úno 2008 13:47:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od leňa »

Já ten puk nevážila a teď nevím, který to je :D , pak to zkusím ještě udělat a řeknu Vám. Nemám ráda moc silnou kávu, takže si dělám kávu nastavenou na střed. Co se týče toho mléka,je to tak, je to prostě obyč krabice, kde je napsáno mléko na capuccino, jak tady píše kolega - taky jsem to někde od někoho vyčetla, ale je fakt, že mi chutná :D
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od primacafe »

K tomu kávovému "puku", vlastně odpadní slisované kávě po zhotovení kávy. Asi jsem úplná trubka. To vážíte mokrý nebo po úplném vysušení.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
leňa
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. úno 2008 13:47:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od leňa »

Já ho taky ještě nikdy nevážila, nenapadlo mě to :D , zatím je jen vyhazuji :D
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

Vážila jsem to proto, abych se dozvěděla, kolik kávy to pojmulo na střední nastavení jak knoflíku chuť kávy tak knoflíku požadované množství kávy. Važila jsem to po uschnutí celého puku vcelku, ale včera jsem jej ještě rozdrolila a usušila a váha ukazuje 8g. Takže na toto střední nastavení vezme kávovar na 1 kávu 8g, tudíž na max. nastavení asi vezme na jednu kávu 16g...
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

Popis: Lascato je trvanlivé mléko, u kterého je navýšen přirozený obsah mléčných bílkovin a u kterého bylo dosaženo prodloužení doby trvanlivosti vysokotepelným ošetrením (UHT) s následným aseptickým balením do neprusvitných obalu. Pro svoji vyšší pěnivost je určeno zejména k přípravě cappuccina, je možno však použít i k přímé spotřebě všemi skupinami populace.
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

primacafe píše:K tomu kávovému "puku", vlastně odpadní slisované kávě po zhotovení kávy. Asi jsem úplná trubka. To vážíte mokrý nebo po úplném vysušení.
Jak jinak chcete zvážit kolik kávy si vezme kávovar na 1 kávu než z výsledného puku? Automat si kávu ze zásobníku sám umele,spaří a udělá kávu, takže nic jiného mě nenapadá. Vás jo?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od primacafe »

A jak zajistíte, aby ti co to s Vámi chtějí porovnávat, měli v tom váženém vzorku stejné množství vody jako Vy. Když jste chtěla mít přesně jasno v tom kolik kávy pro přípravu používáte, měla jste si koupit pákový kávovar a né automat. Nebude lepší snažit se udělat kvalitní presso a nezabývat se tím jestli použijete pro jednu porci kávy 7 nebo 8g kávy.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

nevím co máte, vždyť Leňa mi přesně napsala kolik má vody, to je ten knoflík požadované množství kávy, má ho na střed jak psala. Tak srovnávám stejné....
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

no právě, že o to se snažím, abych udělala to nejlepší presso. Zajímalo mě množství umleté kávy na tom středním nastavení, abych zjistila kolik ji vlastně je a jestli jí nemele málo na jeden šálek. Všude čtu, že presso se dělá normálně ze 7 g kávy, tak by to mělo dělat i tu krému při tomto nastavení, ale nedělá
Uživatelský avatar
jadoledo
Příspěvky: 39
Registrován: sob 26. led 2008 10:17:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od jadoledo »

Leňo kdy nastavujete otočným knoflíkem u toho mlýnku stupně pomletí zrnkové kávy? Stačí když máte zaplý kávovar a točíte knoflíkem nebo až během provozu kávomlýnku?
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od pedro13 »

To mléko o kterém jsem psal bylo toto: http://www.kavovary.cz/Doplnky-ke-kave/ ... Kunin.html
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
leňa
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. úno 2008 13:47:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od leňa »

Asi Vás zklamu, ale já s tím knoflíkem (nastavení stupně hrubosti mletí) netočím ani před a už vůbec ne během provozu, my ho máme nastavený pořád stejně, zkoušela jsem to jen kvůli té peně, kterou jste tady řešila.Jediné, co se mění, je velikost šálku a síla kávy, protože já piju slabší a manžel silnější.Fakt je mi divný, že Vám ta káva nechutná, my máme tedy skvělou. Vy sama si musíte najít to správné nastavení, aby Vám káva chutnala.
Uživatelský avatar
leňa
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. úno 2008 13:47:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od leňa »

A jakou používáte kávu ?
Uživatelský avatar
leňa
Příspěvky: 37
Registrován: pát 08. úno 2008 13:47:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od leňa »

Znovu jsem si prolétla fórum a chtěla bych Vám říci, že pěnu mi to udělalo stejnou, jako když se podíváte na presso, které dělal p. Konečný u Ariette Crema De Luxe, když testoval přístroj p. Libušky (pěnu s profi miskou). Abyste měla představu :D .Co se týká pěny na capuccino, stačí si pročíst fórum, je tady spousta zkušených uživatelů a hodně rad,jak na to :P
viewtopic.php?f=72&t=105
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: De Longhi 3100

Příspěvek od David »

jadoledo píše:
Jak jinak chcete zvážit kolik kávy si vezme kávovar na 1 kávu než z výsledného puku? Automat si kávu ze zásobníku sám umele,spaří a udělá kávu, takže nic jiného mě nenapadá. Vás jo?

A co vysypat mlejnek, navážit 20 g kafe, udělat jedno kafe. Vysypat mlejnek, zvážit co zbylo.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Odpovědět

Zpět na „DELONGHI“