Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 44
Registrován: ned 06. led 2013 19:31:53
bydliště: Slaný
kávovar: Rocket Mozzafito Cronometro
mlýnek: Mahlkonig x54

Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro

Příspěvek od janek »

Touto cestou oznamuji, že Ježíšek přinesl tento dlouho očekávaný stroj. Dával jsem mu na vybranou, mezi Rocketem a ECM, ale rozhodl se takto.
Popořadě: při rozbalování mě zarazilo to, že základna na kterou se vkládá odkapová miska není z kovu ale silnostěný tvrdý plast. Holt šetřit se musí všude. Nebo že by všeobecný nedostatek Fe? Tak se ani nedivím, že místo mikrotenové utěrky (co jsem vídával na videích na YT) byl přibalen takový ten hadropapír s potiskem Rocket. No, vlastně je taky mikrotenový. Ale už to není ono, když se na něco těšíte, a pak přijde vystřízlivění. Stroj samozřejmě krásný, nablýskaný s černými bočnicemi s rotačním čerpadlem. Těch kafí jsem uvařil za ten měsíc dost a tak jsem chtěl vedět, jestli inzerovaná teplotní stabilita je opravdu taková. Trochu se mi nelíbil teploměr černý, kulatý, plastový, a tak jsem našel tento https://www.geisinger.eu/gb/thermometer ... steel.html . Přišel asi za týden a krásně ladí s kávovarem. Tak o měření teplot se rozepíšu jindy. Teď testuju různé teploty pro kávu.

Další věc kterou budu řešit do budoucna je připojení na vodu. Protože ta, z 2,5L nádržky opavdu mizí.
Ale v zásadě jsem spokojen.
Odpovědět

Zpět na „Rocket“