Lelit PL 41 TEM

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
jerrymouse
více pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: pon 07. led 2013 18:36:42
bydliště: Plzeň
kávovar: Lelit Bianca
mlýnek: Niche Zero, Timemore Sculptor 64s (SSP MP), 1zpresso Q2, ...

Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od jerrymouse »

- PID v základu
- cena/fičury
- boiler větší jak v Gaggii a sedí nad grupou (teoreticky lepší tepl. stabilita - to jsem vyčet na nějakym chytrym fóru, asi na coffeegeek nebo home-barista)
- nemam žádný 58mm přísl. a nahá páka jde sehnat i na Lelit, takže 57/58mm u mě nerozhodovalo
- do Gaggie bych dodával pěnicí potvoru ze Silvie (další náklady) a určitě i časem PID (jsem hračička, ale zároveň dost nešikovnej, takže nevim, jak by to dopadlo) - Lelit to měl z výroby
- dobrý recenze těch EM/Q verzí na coffegeek
- výborná komunikace/ochota odpovědět na všechny moje otázky od pana Váchy z obchodu lelit.cz - tohle bych podtrhnul..byl jsem dost nalomený, ale pan Vácha mi ve všem ochotně vyšel vstříc
- rychlé nahřátí (po 10min je možné dělat espresso, na páku se skoro nedá šahnout)

Silvii jsem nechtěl kvůli:
- pomalé nahřátí
- údajně větší náročnost na "skill" - jsem espressolama
- chtěl jsem se vyhnout temp surfingu a podobným věcem (i když by to asi bylo v pohodě)

Jinak espresso mi z toho zatim leze chuťově o trochu horší, než z mypressi twist (ale s tim se nějak tak počítalo..minimálně ze začátku)...snad se to naučim a bude to lepší. Jo a pěnit s nějakou konzistencí zatim taky neumim - vyrábim ohřatý mlíko :D Mikropěna se mi povedla snad jen 3x.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Rodom
více pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: pon 27. srp 2012 12:11:21
bydliště: Benešovsko
kávovar: Nuova Simonelli Oscar, Gaggia Baby Twin,Gaggia New Baby Twin
mlýnek: Lan San Marco, Gaggia, Ascasco

Re: Lelit PL 41 TEM - proč jsem ho koupit

Příspěvek od Rodom »

Pro mě je to zajímavé čtení, některé důvody pro rozhodování máme shodné, také bych měl PID raději rovnou ve stroji, než to bastlit svýma nešikovnýma rukama. Já měl před pár měsíci v hledáčku Lelit s PIDem bez zabudovaného mlýnku, ale říkal jsem si, že počkám na více zkušeností od těch, kteří si jej pořídili. Přece jen, firma je to svou historií jinak zaměřená než kávostrojkově, i když evidentně nerez materiál je její hlavní součást výroby ( žehličky). Kromě nerez těla, z čeho je vyrobený bojler - nerez-měď-hliník?

Zaráží mě, že ještě nemáte spokojenost s výsledným espressem - to je pro většinu z nás ten hlavní důvod, proč opouštíme různé plasťáky , automaty a jiné Lídlstrojky. Našel jsem ale ve vlákně o Lelitech, že jste objednal stroj na začátku dubna, tak to jej asi máte krátkou dobu na to, aby to hodnocení bylo objektivní. Těším se, až třeba za 14 dní napíšete, jakou kávu vám to tlačí :wink:
Naposledy upravil(a) Rodom dne úte 09. dub 2013 12:29:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jerrymouse
více pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: pon 07. led 2013 18:36:42
bydliště: Plzeň
kávovar: Lelit Bianca
mlýnek: Niche Zero, Timemore Sculptor 64s (SSP MP), 1zpresso Q2, ...

Re: Lelit PL 41 TEM - proč jsem ho koupit

Příspěvek od jerrymouse »

Rodom píše:nerez-měď-hliník?
- mosaz, 220ml (to byl taky jeden z důvodů pro Lelit - nechtěl bych vidět hliníkový boiler gaggie s naší tvrdou vodou)
Rodom píše:jak dlouho ten Lelit máte?
- teprve od pátku..ještě jsem se ho dostatečně nenaučil používat (tak, abych z něj dostal maximum) - pár výborných se mi povedlo, ale pořád to neni ta chuť, co se mi občas povedla z mypressi
kika
více pokročilý
Příspěvky: 113
Registrován: pát 14. říj 2011 15:48:51
bydliště: Nitra
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky SD

Re: Lelit PL 41 TEM - proč jsem ho koupit

Příspěvek od kika »

Možno tá chuť súvisí s teplotou. Máš tam PID, tak nebude problém pomeniť teplotu a zistiť, aký je vplyv na výsledné espresso.
Uživatelský avatar
psycho
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. bře 2013 20:37:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Lelit PL 41 TEM - proč jsem ho koupit

Příspěvek od psycho »

Tak som stal aj ja hrdým majiteľom tohto prístroja. Po dlhých týždňoch čakania ho mám už doma spolu s mlynčekom Gaggia MDF. O chvíľu padám z práce domov a idem sa "učiť". Na začiatok som si kúpil Pellini 500g, keďže sa predsa s prístrojom aj mlynčekom musím zoznámiť a zajtra mi príde špeciálna zásielka čerstvej kávy. Takže ak máte nejaké otázky ohľadom prístroja, kľudne sa pýtajte, ja zajtra napíšem aká je moja prvá skúsenosť :-)
Uživatelský avatar
jerrymouse
více pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: pon 07. led 2013 18:36:42
bydliště: Plzeň
kávovar: Lelit Bianca
mlýnek: Niche Zero, Timemore Sculptor 64s (SSP MP), 1zpresso Q2, ...

Re: Lelit PL 41 TEM - proč jsem ho koupit

Příspěvek od jerrymouse »

Tak jak? Mně už se daří dobrá kávička. Chtělo to zvednout teplotu (mam teď 99) a trochu si pohrát s tampingem (dělam teď TPV jen vahou tamperu, zarovnaná hrana tamperu s miskou). Akorát to polotučný furt ne a ne správně napěnit, mam dycky půlku teplýho mlýka a nahoře trochu mikropěny...a to už mi i přišel espro toroid pitcher.

Kód: Vybrat vše

http://espro.ca/toroid/
Uživatelský avatar
psycho
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. bře 2013 20:37:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Lelit PL 41 TEM - proč jsem ho koupit

Příspěvek od psycho »

Tak po dvoch dňoch "milého trápenia" som sa dostal k tomu že káva je pitná. Učím sa hlavne na Pellini, prvé pokusy bol samý nezdar. Teraz je to už celkom dobré, puk tvrdý, pekne vypadne z misky. Len na káve je malá crema. Ale asi je to kávou, keďže sa pena pekne drží a pri pití kávy ostáva na stene pohára. Len sa mi zdá nejaká malá. Uvidím pri inom druhu kávy. Prišla mi aj čerstvá káva, lenže tam je to zatiaľ bez dobrých výsledkov. Káva je stále príliš kyslá. Neviem kde robím chybu, skúšal som mletie na polohe 3,4,5,6, nastavenie teploty vody od 92 po 95. Cez víkend budem mať viac času tak sa tomu budem venovať. Single misku plním tak, že tamper (original lelit) mám skoro zarovno s miskou, vtedy je to akurát. Napenenie mlieka úplne bez šance. Večer sa s tým idem hrať.
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 38
Registrován: úte 01. úno 2011 13:34:28
bydliště: Prievidza, SK
kávovar: Lelit PL41TEM, Sencor SES 1710BK (upravená miska z TX10)
mlýnek: Wega Max 6.4M, Rancilio MD50 AT

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od RoSta »

Pre váhajúcich sem chcem dať info, že som s týmto kávovarom spokojný, mám ho od mája (V.) 2013.
Kávovar doma: Lelit PL41TEM, V práci: Sencor SES 1710BK (upravená miska z TX10), RIP: Rohnson R-969, Turmix TX10 V+
Mlynček doma: Wega Max 6.4M, V práci: Rancilio MD50 AT
Uživatelský avatar
jerrymouse
více pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: pon 07. led 2013 18:36:42
bydliště: Plzeň
kávovar: Lelit Bianca
mlýnek: Niche Zero, Timemore Sculptor 64s (SSP MP), 1zpresso Q2, ...

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od jerrymouse »

Neuvěřitelné, ale po skoro dvou letech jsem přišel na to, jak se tenhle stroj (spolu s Rockym) má používat (správně). 13.5-14g, pěkně utampovat...a leze z toho božská mana. Otevřela mi oči až jedna "hospoda" v Plzni, co na profi Ariete mašině dělal stejnou směs (a majitel je blázen, co je schopný ochutnat 30 espress, než má správně mletí, extrakční poměr, chuť, atd.), co jsem kupoval - a ono to chutnalo jinak (rozeznal jsem ty chuti napsané na pytlíku) a výrazně lépe (pochopil jsem, co znamená "ok shot" - moje a "perfect shot" - to, co z toho lezlo v té hospodě). Nedalo mi to (shodou okolností jsem ten stejný den četl ještě "http://www.home-barista.com/grinders/ti ... t4499.html", kde doporučuje pro Rockyho 13.5g) a zkusil jsem to - miska není zdaleka plná, ale...ta chuť! Od té doby na těchto hodnotách začínám s každou kávou a ono to opravdu funguje - už nepoznám rozdíl proti té hospodě (samozřejmě je to subjektivní - musel bych přinést mašinu k nim - ale minimálně jsem se hodně přiblížil).

Takže doporučení - nevím, jestli je to Rockym nebo tímhle Lelitem, ale pokud máte tuhle kombinaci, NEPŘEPLŇUJTE MISKU (double) - držte se okolo 14g.

HAWK.
Uživatelský avatar
razorjaro
více pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát 13. úno 2015 1:28:28
bydliště: Bratislava
kávovar: Filter - V60,AeroPress, Espresso - Gaggia classic Italy
mlýnek: Filter - Commandante MK3 Espresso - San Marco SM90

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od razorjaro »

Ahojte mali ste niekdo moznost porovnat tuto masinu zo starou Gaggia Classic ?
Uživatelský avatar
jhf
pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: ned 22. zář 2013 12:20:23
bydliště: Olomoucký
kávovar: Lelit PL92T Elizabeth, dříve PL41TEM, Rancilio Silvia
mlýnek: Eureka Mignon Specialita, dříve Ascaso I steel, Rancilio Roc

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od jhf »

Tak jsem se před necelými 3 měsíci také stal šťastným majitelem a musím říct - naprostá spokojenost. Používám čerstvě praženou kávu (zkouším z různých pražíren) a z dvouporcové misky je káva i crema dokonalá. I tygříci se většinou objeví min. v jednom šálku :-). Jednoporcovou misku ještě nemám tak vychytanou, tam je crema slabší. Ale stejně dělám ve velké většině dvě kávy zároveň. Zkoušel jsem i laborovat s nastavením teploty pomocí PIDu, ale nakonec jsem se vrátil k původním 94°C. Takže pokud někdo přemýšlí o přístroji za cca 13 tis. Kč, doporučuji. A děkuji tomuto fóru za sdílené "rozumy" a rady, je to fakt pomoc!
Uživatelský avatar
janmat
Příspěvky: 8
Registrován: pát 12. úno 2016 14:36:30
bydliště: Chomutov
kávovar: Gaggia classic
mlýnek: Macap M5D

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od janmat »

Ahoj, měli jste někdo možnost porovnat tento model s verzí plus??? Jediný rozdíl je opravdu jen ve velikosti bojleru a porta filtru??? Doufám že na to otázka nebude moc dětinská, ale rád bych před koupí zvážil veškeré pro a proti. Děkuju moc.
Perfektní káva + dobří přátelé = skvělý den
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od hedonista »

Ano, hlavní rozdíly jsou větší bojler a 58mm oproti 57mm, tyto jsou ale dost podstatné. Méně podstatné rozdíly jsou v trochu větší velikosti a vyšší hmotnosti. Plus je navíc celonerezový.
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
janmat
Příspěvky: 8
Registrován: pát 12. úno 2016 14:36:30
bydliště: Chomutov
kávovar: Gaggia classic
mlýnek: Macap M5D

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od janmat »

Právě pořád špekuluju a moc nerozumím tomu 1mm, že by to tolik znamenalo :( zvlášť, když původní záměr byl bazarová Gaggia Classic....
Perfektní káva + dobří přátelé = skvělý den
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od hedonista »

Větší bojler= větší teplotní stabilita. Nejde o rozdíl 1mm, ale o skutečnost, že většina profi mašin má páky 58mm a tudíž je možné používat mnoho kombinací misek, hlavně pak LM.
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
jerrymouse
více pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: pon 07. led 2013 18:36:42
bydliště: Plzeň
kávovar: Lelit Bianca
mlýnek: Niche Zero, Timemore Sculptor 64s (SSP MP), 1zpresso Q2, ...

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od jerrymouse »

Trochu našetři a jdi do toho s 58mm miskama (PLUST - to říkám jako bývalý vlastník PL 41 TEM) - právě kvůli LM miskám. Nebo si nikdy nečti, že existujou a buď spokojený s 57mm :-)
Uživatelský avatar
MakeLove
více pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: pát 28. srp 2015 21:35:59
bydliště: Trnavský kraj
kávovar: Quickmill QM67 Evo
mlýnek: Mazzer Mini E

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od MakeLove »

Ak si planujes kavovar nechat dlhsie, tak tiez odporucam priplatit.
Uživatelský avatar
puska
Příspěvky: 4
Registrován: pon 06. říj 2014 1:14:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od puska »

Pred mesiacom som si tiež kúpil tento kávovar a stále sa učím správny grif......mám problémy s mlynčekom, lebo môj stávajúci Krops nemá úplne jemnú reguláciu hrubosti a preto sa mi nie vždy tečie správny prúd z páky (už som si vyhliadol Lelit PL043).....ale čo ma trochu trápi je vec, že keď je káva -asi- umletá trochu jemnejšie, tak na začiatku to kávu pretlačí-tečie jemný čúrok, ale po chvíli to už len kvapká- ako keby už nestačilo tlačiť....hoci tlakomer ukazuje stále rovnaký tlak (cca 9bar)....chápem že niečo už kávovar nepretlačí, ale udivuje ma tá malá hranica medzi tým čo tečie až moc a čo už netečie vôbec, a hlavne že zo začiatku niečo tečie ale po chvíľke prestane a len kvapká..........máte niekto podobnú skúsenosť ?
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od wladas »

Tu malu hranicu ti sposobuje prave ten mlyncek ktory je uplne nepouzitelny na espresso.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
jerrymouse
více pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: pon 07. led 2013 18:36:42
bydliště: Plzeň
kávovar: Lelit Bianca
mlýnek: Niche Zero, Timemore Sculptor 64s (SSP MP), 1zpresso Q2, ...

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od jerrymouse »

Při nekonzistenci Krupsu to není nic divného. Ucpe se to "prachem" - nerovnoměrným mletím. Zahoď mlýnek, kup něco pořádného (jestli koukáš na Lelit, tak Bezzera BB005 z bazaru by se ti mohla líbit víc...bude to proti Krupsu prozření a proti Lelitu je to taky kvalitativní rozdíl - časovač, větší kameny :-)).
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „LELIT“