Od turka k espressu.

Jak jste začínali a co Vám to dalo.
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Od turka k espressu.

Příspěvek od tomba123 »

předmluva - primacafe:
celé toto vlákno je ukázkou mimořádného talentu. V žádném případě to však neznamená, že tento kávovar je kvalitní nebo aspoň dobrý pro přípravu espressa.
Je to opravdu ojedinělý přístup k přípravě espressa a souhra několika šťastných náhod.

***********************************************************************
Jsem majitelem DeLonghi EC 410 (teď už i já, pochopíte po přečtení), neboli má žena a to cca. 1 měsíce. Dostala ho k narozeninám od rodičů. Koupili ho, protože jak to znáte, známí jim říkali, že je to super, mají ho taky a buhví co všechno. Vyrábí to Italové a ty tomu přece rozumí.

Já jsem byl vždy nekafař. Kafe mi smrdělo (český turek) a tím pádem jsem přistupoval i k dalším druhům přípravy káv. Jen jednou jsem to zkusil a musel jsem to přebít minimálně 6 cukry ;) a řekl jsem jak to může někdo pít. Normálně nepiju i kvůli tomu černé pivo, protože v tom cítím tu hnusnou pachuť českého turka. Asi jsem divnej, ale je to tak. Jinak pivo mám rád. Opravdu český turek z káv Jihlavanky, Casablanky, atd. to je snad na to, aby výrobci byli postaveni před soud . To by se snad ani nemělo jmenovat káva. Je to žumpa.Má žena si udělala turka z čehokoliv a nebo instantní kávu a občas to zalila mlékem. Takže jsem to doma cítil pořád a odpor mě neopouštěl. Vždy když jsem někam přišel a někdo mi řekl, jestli chci udělat kávu, tak jsem s poděkováním odmítl. Odpuste mi to, že jsem se takhle rozepsal o mém kávovém zážitku a životě, ale musel jsem to napsat, protože to tak je a i to tak cítím.

Takže, abychom trošičku popojeli. Když žena dostala tento kávovar, tak měla strašnou radost. I když nepochopím proč, když jí tak chutnal kvalitní turek :lol: K tomu dostala balenou mletou kávu Segafredo Espresso Casa 250g z Alberta (datum výroby byl z února 2012). A zase to samí, že je to kvalita z Itálie, už je to namleté a atd. Mě to v té chvíli připadalo taky dobré. Za prvé jsem tomu nerozuměl a za druhé přece nemůže být kávovar za 3 500,- až tak špatný. Až druhý den, jsme šli ten zázrak vyzkoušet, protože ten den co ho dostala, tak se trošku popíjelo a nebyl čas to jít studovat a ani chuť. Jediná chuť, která byla ten večer, byla na turka a něco ostřejšího.

Tak jsem začal číst návod, protože má žena není až tak zručná v technice a všeljakých moderních vymožeností. Jistě mě chápete. Takže totální nekafař a jde se montovat do kávovaru a přípravy espressa. Postupoval jsem podle návodu a mašina mi vyprodukovala turka (schválně píšu turka a ne espresso) s pěnou. Samozřejmě jsem to nechal natéct do hrnečku který má cca 200ml. Protože jsem na to šel od lesa a řekl jsem si, že je to jedno jak dlouho. Přeci do turka taky hodíte 1 až 2 lžičky kávy a zalijete to vodou podle velikosti šálku. Čichl jsem k tomu a co myslíte? Stejná možná o trošičku lepší vůně, než turek z " kvalitních káv". Takže jsem mé ženě řekl, že to pít nebudu a že ze mě nikdy kafař nebude. Žena mi řekla, že tomu nerozumím a že je to lahoda. Řekl jsem si, tak když jsi spokojená, tak jsem spokojený i já. Ještě jsem zkusil napěnovací systém a podařilo se mi něco ve stylu, jako když si děti udělají pěnu ve vaně. Nalil jsem to do skleněné sklenice o objemu cca 350ml a k tomu toho turka, ale už bez té "zázračné pěny". Trošičku tam bylo vidět to oddělení mléka kávy a pěny. A moje žena? Ta byla uchvácená a říkala, že nic lepšího nepila a že už se těší jak si tuhle dobrotu zas udělá. Takže z mé stránky vlastně velká spokojenost. Protože jak už jsem psal, když je má žena spokojená, jsem i já.

A takhle to trvalo do soboty před štědrým dnem. Jeli jsme ke známým a ty mají kávovar (Catler ES 8010), takže už asi tušíte jak to pokračovalo. Známí se ani neptali a udělali nám všem čtyrem cappuccino. Říkám jim, že toho turka z mlékem neboli s pěnou nepiju a že máme taky kávovar a že mi to pořád smrdí. Ale nakonec mě udundali a šel jsem do toho. Připravil nám k tomu třtinový cukr, který jsem viděl poprvé a zarazilo mě, že je hnědý. Říkám, ten je taky z příchutí kávy? Samozřejmě je to pobavilo. No prostě vesnický balík. Známí ty si ten cukr ani nedali a má žena jednu lžičku, jak je zvyklá a já jsem teda chtěl být taky hrdina a dal jsem taky jednu lžičku.

Už na první pohled bylo cappuccino pěkné, bez velkých bublin na pěně. Prostě mi to připadalo i poživatelné. Vůně byla také v pořádku až jsem se divil. Tak jsem šel do prvního loku a co se nestalo. Ono to nesmrdělo a v ústech se mi odehrálo krásné pohlazení až do žaludku. Nemohl jsme tomu uvěřit. Takže jsem to asi na 6 loků vypil a byl jsem v sedmém nebi. Pěna s kloubená s espressem krásně v šálku vytvářela po krajích mapy ( nebo jak to nazvat, možná kroužkování). Žena byla též překvapená a říkala, že je to nebe a dudy oproti tomu co jsme "profesionálně" vytvářeli spolu doma.

Poté se vlastně naše návštěva zvrhla na téma kávovary, mlýnky, káva a prostě vše okolo toho. Zjistil jsem, že to není "hop na krávu a je tele". Takže jsme zkoušeli espresso, znovu cappuccino, latte a mě to neskutečně chytlo. Ale co mi hlavně řekl, že je důležitá káva. Nekupovat mletou, ale zrnkovou a to čerstvou z nějaké pražírny a ne v supermarketech a pokud ano, tak se podívat na datum výroby a samozřejmě značkovou, kde je aspoň nějaká záruka kvality. Hned jsem se samozřejmě zeptal a to mám jako nakupovat někde v zahraničí a nebo co? Opět výbuch smíchu. Jinak já jsem pro všelijakou srandu,ale nejsem moc rád, když je na můj účet. Pak otevřel 3 dózy a v nich měl čerstvou zrnkovou kávu. Vám zkušeným nemusím popisovat, ale stal se ze mě ten den "fetišista na kávu". Jak může něco tak nádherně vonět, chutnat a na druhou stránku je někdo schopen to tak "prasácky" znehodnotit a lidem to prodávat a nechat je dělat turka a v mém případě i odradit na nějaký čas od kávy (cca. 15 let). Zaplať ho bůh, že jsme jeli na náštěvu k někomu co něco věděl o kávě a její přípravě. Ještě jednou díky. Když věděl jak mě to chytlo, tak mi dal sebou jedno balení kávy Santos a k tomu jsem vydyndal ruční mlýnek Lados Temp. Už jsme se nemohl dočkat až to doma "rozjedem" s mámou.

Ale jaké bylo naše zjištění, když espresso nebylo takové jako u známých. A co teď? Tak začalo chemikaření s nastavením mlýnku, ale pořád to nebylo ono. Chuťově to samozřejmě bylo oproti Sagafredu někde jinde, ale pořád tomu něco chybělo a ta pěna byla pořád stejná. Takže jsem začal googlovat. Což videa na youtube pěkná (hlavně Latté Art), ale někde nějaká pořádná rada žádná, až jsem narazil na tohle fórum. A začal se dočítat a chápat trošičku svět kávy, přípravy, kávovarů a mlýnků a vše kolem toho. A jaké bylo mé překvapení, že není kávovar jako kávovar, mlýnek jako mlýnek, atd.. A mé další zjištění bylo, že náš kávovar je takový trabant mezi kávovary. Který vás doveze pomalu kam budete chtít, ale požitek s jízdy nebude už takový. Ale řekl jsem si nu což. Aspoň se na tom něco naučím, něco málo kávové kultury, osahám si to a pak si koupíme něco lepšího. A jak jsem pročítal fórum (doteď už ho mám pomalu půlku přečtený, prostě to hltám jako dobrou kávu) narazil jsem na to jak si pomoct a udělat z tohoto kávovaru aspoň obstojnou mašinku (Škoda Felicie).

Vlastně všechny kávovary DeLonghi jsou stejné (ne vzhledem). Mají přetlakové misky, ale jdá se z toho udělat nepřetlakovaná miska viewtopic.php?f=47&t=1214 a tímto děkuji Jeremy. A opravdu je to poznat. Po hraní jak s mlýnkem, tampováním my nateče káva za 25s +- 2s 30ml +- 3ml s pěnou, kerá je vysoká mezi 3 až 5ml. Je konzistentní a když ji rozpůlím, tak se vrací. Vydrží mi dlouho, ale většinou to nevydržím já a piju ji hned. Tím chci říct, že mi začalo chutnat espresso a to bez cukru a nebo jiných přísad. A to jsem ještě před 9 dny nemohl ani kávu cítit. Manželka si též pochvaluje, ale na ni je to moc silé, tak ji dělám Americano espresso a to tak, že přes parní trysku napustím horkou vodu do šálku (cca. 60ml) a pak dám pod páku šálek pro mé esspreso a i její šálek. A jsme oba spokojeni. Tak to má býti.

Samozřejmě si neodpustíme ani cappuccino. A zde nastal znovu problém, který se mi podařilo odstranit. Na napěnování mléka DeLonghi používá plastový nástavec, který ma ve vyústění 2 otvory a k tomu z boku malou dírku na přisávání vzduchu. A pod touhle parádou je další plastový bazmek a ten má jedno vyústění. Celé tohle dohromady je dobré na pěnu, ale ne na mikropěnu. Aspoň z mého pohledu a z týdeního zkoušení. Takže jsem zkusil odendat ten horní díl a nechal jenom ten co ustí přímo do kávovaru. Proštudoval pořádně fórum koukl na nějaká videa pustil se do mikropěny. Zatím mám tak 50% úspěšnost. Ale když se povede, tak skáču po baráku jako malej. S Latte Art to zatím nemá nic společného, spíše je to jako když má 2 letá dcera maluje, ale mě jde o tu mikropěnu a ta je.

Závěrem chci podotknout, že mě pomalu už celá rodina nesnáší, protože jsem se stal na tomhle zavislej. Pořád něco odměřuju, zkouším, vylepšuju. Někdy se u toho i rozčílím. Manželku už pomalu nahlodávám, že budem muset jít do něčeho pořádnýho (Gaggia Classic, Gaggia Baby Twin, Rancilio Silvia, Catler, atd.). Mlýnek ruční není špatný, ale docela je chemie na něm vyštelovat správné mletí. Taže asi určitě půjdu do něčeho lepšího (Gaggia MDF, Graef, atd.).

A úplným závěrem chci poděkovat PC za toto fórum a dalším členům fóra, že zde přispívají. Ještě jednou díky. A nezlobte se na mě, že jsem napsal tak dlouhé povídání, ale musel jsem to dostat ze sebe. Možná je i z toho cítit, jak mě svět kávy pohltil. A určitě jsem Vám toho zapomněl hodně říci. Tak třeba zas někdy jindy.

P.S. zkusím pak udělat nějaké fotky a nebo videa z mých pokusů

P.S. doma máme ještě zbytek kafe Casablanky, tak jak jsem o ní dneska psal, šel jsme si k ní přivonět a to co jsme ucítil, bylo jako políbení od smrti.v jednu chvíli jsme myslel, že můj žaludek začne pracovat obráceně než je zvyklý.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) tomba123 dne stř 02. led 2013 9:04:23, celkem upraveno 2 x.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od Fox_25 »

Gratuluji k velkému pokroku, ne každý je tak trpělivý. A vesnický balík opravdu nejste. Můj bratránek snad považuje přípravu ristreta za šamanský tanec a plýtvání protože kolik kafe pro tak málo kapek? Když to do sebe kopl hodně se divil. Prý si příště vezme svůj kafáč a nechá si jej plný napustit svou oblíbenou jacobs cronung přes můj kávovar.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od dape »

:-))) jako bych četl sebe. :-)
Já měl dřív Krupse 5020 a kupoval mletou kávu a rochnil si v tom, jaké je to dobré (vůči rozpustné co jsme pili předtím). Pak se Krups polámal (pčed 2 měsící). Díky bohu. Přišlo toto forum, pročetl jsem kde co a rozhodl se pro Gaggii Baby Twin. Došla s přetlakovými miskami. I s nimi byl rozdíl proti krupsu neskutečněj. Ježa donesl mlýnek Ascaso i-steel-1. Nepřetlakové misky, mlýnek a kávovar udělaá 25/25 a málem lezu po zemi, jak je to dobré. Obrovský rozdíl.
Takže cílem (co vím) je: kávovar s nepřetlakovými miskami, rozumný mlýnek a dobrá káva. Ale hlavně to nadšení! Taky mne to chytlo.
Uživatelský avatar
lubosw
Příspěvky: 28
Registrován: stř 26. pro 2012 16:55:45
bydliště: Trenčianske Teplice
kávovar: Nuova Simonelli Oscar
mlýnek: Mazzer Super Jolly Electronic

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od lubosw »

Veľmi pekné počítaníčko tiež som tak začínal ale s tým rozdielom že som bol trocha pokročilejší a kávu som si mlel na ETA mlynku zabalenom v uteráku aby som nezobudil ráno celý panelák. Pseudo kamene a vysoké otáčky mlynčeka kávu rovno dopražili a mal som ju hneď čerstvú.... :lol:
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od tomba123 »

děkuji za kladné ohlasy, je to pro mě další povzbuzení do další práce

takže jak jsem slíbil, přidávám nějakou fotku z dnešního rána

tady jsem vyfotil tu parní trysku, jak jí používám já. ten velký bazmek nepoužívám. jenom si musíte dát pozor na tlak a nepouštět to na plný plyn,ale tak do půlky až 3/4, protože to má tendenci vyletět a pak je okolo kávovaru jako po výbuchu primalexu. zkusím něco vymyslet aby to drželo a pak poinformuju.
opt_100_3560.JPG
a tady malá ukázka mého cappuccina z dnešního rána. zatím nic moc, ale pokroky jdou vidět. škoda, že jsem si nevyfotil mé první pokusy ;)
opt_100_3584.JPG
opt_100_3581.JPG
jinak budu rád za konstruktivní kritiku a nebo pochvalu :grin:

a tady je moje výbava. zatím je toho poskvrnu, ale doufám, že se to rozroste (hlavně o kvalitní kávovar a mlýnek), jak už jsem psal, protože práce s kávou je nádherný obřad. možná se podivíte co tam dělá šroubovák. ten používam na štelování mlýnku
opt_100_3555.JPG
Takže Vám přeji vše nejlepšího do nového roku. Hodně úspěchů z přípravou kávy a nezapomeňte, že život je krásný jak si ho uděláme a ne jak nám ho udělá někdo jiný.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od tomba123 »

ještě přidávám jeden shot. udělal jsme si ho před cca. 2 hodinama a je to 25ml/25s +- 2s i 2ml a řekl jsem si, že ho vyfotím a nechám si ho zhodnotit a zároveň i poradit. jinak je to ta káva Santos o který jsem se zmiňoval v mé krátké eseji :lol: . pěna je o něco tmavší než na fotkách (blesk je blesk), ale pořád to není tak tmavý jak vidím u některých z vás a nebo na youtube. přičítám to kávovaru, samozřejmě chyba bude i ve mně ;) , ale zase si říkám, že když to teče 25/25, tak už jsem blízko.
opt_100_3589.JPG
opt_100_3592.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od primacafe »

Podle toho vercajku co máte v rukách (k dispozici) si myslím, že jste hodmě úspěšný. Předpokládám, že s lepší vstupní surovinou to bude o poznání lepší.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od David »

Naja, slibný začátek, jen tak dál. Začal bych určitě koupí nějakého kvalitního mlýnku, kávovar může přijít potom.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
Seky
více pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pon 09. bře 2009 21:04:31
bydliště: Jihlava
kávovar:
mlýnek:

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od Seky »

pěkná zpověď a hlavně jen tak dál... ale s tím, co máte k dispozici, je to skvělé.
kéž by takto prozřelo vícero lidu.
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Re: DELONGHI EC 410

Příspěvek od tomba123 »

Dobrý večer. Zdravím Vás v novém roce. Dneska přišla za mou ženou kamarádka na návštěvu. Znáte to, tak jsem se radši zdekoval a šel jsme něco dělat do kůlny :grin: Asi za 10 minut si mě, ale přišla vyzvednout žena, že jim mám jít udělat cappuccino a latte macchiato. Tak jsem šel. Žena mě vychvaloval, že dělám parádní kafe. Tak jsme jí musel trošku krotit. Říkal jsem kamarádce, že to dělám tak cca 10 dní a kávovar je z nižšího segmentu. Ale naštěstí pro mě hrálo, že kamarádka považuje turka za vrchol kávy a k tomu dolít studeným mlékem, tak jako má žena dřív :lol: Tak jsem se do toho pustil. Říkam si, horší než turek to stejnak nejde udělat. Troška trémy tam byla. Přeci jenom dělat kávu pro někoho jiného než pro sebe a mannželku je rozdíl. Někdy se to nepovede. Třeba mi přeteče mléčná pěna u cappuccina a nebo se mi neoddělí vrstvy v macchiatu. Ale dosti povídání a jdem na pokoukání ;)
opt_100_3600.JPG
opt_100_3607.JPG
opt_100_3608.JPG
opt_100_3609.JPG
Musím se trošku pochválit, i když jak se říká samochvála smrdí, ale macchiato se mi povedlo. A cappuccino už je náznak latte art ( asi tak z 10%) i tak je to pro mě úspěch. Kamarádka byla nadšená (trošičku jsem v to doufal, když celou dobu pila smrt zalitou mlékem) a hned se pozvala na víkend i s manželem. Tak musím dál trénovat, aby to vše proběhlo, jak má.

P.S docela se tady rozepisuju o svých kafařských pokusech, ale doufám, že to moc nevadí. píšu to tak jak cítím a jsem rád, že to můžu někomu zdělit. budu se opakovat, ale nevěřil bych nikdy, že se z pití kafe může s tát něco takového ( čti božského, pěkného)

Tak zatím a když zas pokročím a nebo bude něco na povězení tak písnu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od tomba123 »

Dobrý večer, dneska mě velmi potěšil uživatel ian se svým videem v příspěvku ke kávě Honduras viewtopic.php?f=63&t=64&start=20. Krásně natočeno. Ten střih, rozostření a pak reverse. Hotový kameraman. Tak mi to nedalo a musel jsem se taky natočit (myslím tím espresso, protože pokud bych se natočil a někdo by mě viděl, tak by jsem mu zkazil minimálně celý den :lol: ). Video není tak střihačsky poutavé, žádné rozostření a všeljaké vychytávky. Pouze statická kamera (jinak je to děláno z fotoaparátu KODAK ZD710) a pak na závěr jde kamera a spíš kameraman podívat do šálku, jestli to aspoň za něco stojí. Sám bych to ohodnotil tak na 50% (pořád si myslím, že je tam velká rezerva) vůči mému kávovaru. Oproti ianovi a vám ostatním co máte kvalitnější materiál a i zboží, je to slabej odvárek. Ale neházím flintu do žita. Dneska jsem si objednal z PC dvě směsi kávy, tak čekám zas o něco lepší espresso. Jak po barevné stránce, tak určitě i po chuťové. A jestli se nepletu, tak když bude pěkná, hustá crema (tmavě hněda až tygrovitá), tak by mělo být i latte art jednoduší a s větším úspěchem, než když to teď liju do světlé pěny. Protože nevím proč, ale metoda toho kreslení do espressa se mi docela zalíbila. Napěnění mléka na mikropěnu už mám pomalu vychytanou (80% úspěšnost). Ale dosti žvanění o tom co chci a jdem se kouknou na ten můj výtvor :grin:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=nEGO7e6i-_M&feature=youtu.be
a tady ještě přidávám včerejší noční espresso, které má náznaky malých, ale opravdu malých tygříků, aspoň moje oči je tam vidí a říkejte si co chcete :lol:
opt_100_3598.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od elwoodblues »

Zdravím do Benešova.
Dneska v noci jsem měl před pracovním dnem po tak dlouhém volnu depku a divoké sny. Konkrétně mě honil tygr, protože ze ZOO utekla všechna zvířata. Byl to fakt horror.
Podobně, jako váš tygr... taky horror, hned jsem si vzpomněl. Proč to děláte tak plný? Ty horní snímky vypadají líp, jak to chutnalo ovšem nevím. I na nich je vidět, že to chce vypnout dřív. Už vám do toho teče moc toho ocasu. Ten ovšem s tygrem nijak nesouvisí.
Jestli vám vydrží nadšení a odhodlání, výsledek se nemůže nedostavit. Na začátku jsme na tom byli všichni stejně.
Každý svého kafe strůjcem
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od tomba123 »

Proč to děláte tak plný? Ty horní snímky vypadají líp, jak to chutnalo ovšem nevím. I na nich je vidět, že to chce vypnout dřív. Už vám do toho teče moc toho ocasu. Ten ovšem s tygrem nijak nesouvisí.
Děkuji za konstruktivní kritiku a na příště se budu snažit to vypnout dřív a nebo ještě namlít malinko jemněji , ale u toho mého mlýnku je to docela horor. Protože jsem zjistil, že šroubek na nastavení mletí nedrží zaaretováný a vždy se kousek pootočí. Nebo zkusit ještě víc tempovat. Tak a je zas co vylepšovat. Jak se říká a jedem zas od začátku. To já s tím tygříkem jenom pro zasmátí.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od elwoodblues »

Káva vypadá podextrahovaná, pěna je na těch horních snímcích příliš světlá. Těsně mimo hranici tolerovatelnosti, řekl bych. Nejspíš to chce - což víte sám - mlít jemněji. Dále možná víc kávy, na těch 7g nevěřte a dejte třeba 9. S tampováním si nehrejte, prostě zkuste trefit těch 20 kg, ale stačí pocitově. Na váhu bych si přitom nestoupal :)
Zásadní je množství kávy a mletí. Píšete 25/25, ale v těch skleničkách bych hádal víc. A jestli to nateklo za 25s, tak jsme opět u toho - podextrahovaná káva a viz výše...
Ještě by možná mohla být nízká teplota vody.
Každý svého kafe strůjcem
Dudyn
Příspěvky: 29
Registrován: úte 27. lis 2012 18:57:09
bydliště: Brumov-Bylnice
kávovar:
mlýnek:

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od Dudyn »

Ten úvod byl úplně skvělý :lol: to samé bylo i u mne, když jsem dřív pil turka z obyč. kávy, tak jsem cítil pořád - zatuchlé, zapařené, plesnivé a krysí hovna v kávě a bylo mi pokaždé nevolno. S levným kávovarem to bylo úplně stejné, to jsem kupoval lepší kávu tchibo , jacobs, segafredo... no chuťově lepší, ale zase se mi zdálo kyselé, ale na zaučení dobré. K vánocům jsme si naježili už pořádný stroj a samo i kávu z PC a všechny ty instantní dobroty a mleté kávy ze suprmarketu letěly do popelnice. Díky těmto stránkám jsem taktéž povýšil na vyšší level a nyní laboruji s hrubostí mletí, nastavením PIDu, pěněním mléka a manželka jen kroutí hlavou, cože se to v kuchyni objevuje za nové věci (konvička s teploměrem, malá váha, stopky, pěkné hrníčky ...) a návštěvám taktně vysvětluji, že u nás se káva do čtvrtlitřáků už podávat nebude.
Uživatelský avatar
tomba123
Příspěvky: 40
Registrován: pon 24. pro 2012 6:49:52
bydliště: Benešov nad Černou
kávovar:
mlýnek:

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od tomba123 »

pro Dudyn: gratuluji k povýšení, držím palce v zdokonalování a že jste si uděl radost s novou mašinkou (trošku Vám závidím)

pro elwoodblues: Takže jsem se hned vrhl zkoušet. Přidal jsem ještě trošku na jemnosti zrna, přidal jsem ještě více gramáže (ale nevím okolik gramů, páč nemám váhu, která by mi takhle malé množství zvážila, takže jak se říká "oko vidí oko není ....") a trošku víc zatampoval. I když tampuji jenom na tom zázraku co je přímo na kávovaru, protože ruční zatím nemám. A výsledek je zas o něco lepší, jak baravně, tak i chuťově (nebo to bylo tím, že jsme byl šťastnej, že je to zas o něco lepší). Takže ode mě máte velkou gratulaci. Přikládám zas nějakou tu fotku, aby jste mi věřili. A teď jsem zas zjistil další důvod proč mě to tak baví, nikdy totiž nevíte na 100% jak to dopadne a to je na tom aspoň pro mě krásný.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Člověk nechápe, že je štěstí být a proto je nešťastný...
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od elwoodblues »

prostor na zlepšení sice ještě určitě naleznete, ale myslím, že vás limituje už spíš hardware...
Ať se daří.
Každý svého kafe strůjcem
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od Fox_25 »

tomba123

Až vás delonghi EC 410 alias Silver Crest přestane bavit dejte vědět, nebude velký problém sehnat pro Vás mnohem lepší stroj za málo peněz.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
ian
více pokročilý
Příspěvky: 182
Registrován: úte 09. říj 2012 17:23:43
bydliště: Šimonovice
kávovar: La Nuova Era Cuadra, Hario V60, French Press Ultimo
mlýnek: La Spaziale MXT single dose, Carimali Junior, Hario Skerton

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od ian »

Děkuji za uznání kolego, jsem rád, že video potěšilo a motivovalo. Tohle vlákno se pěkně čte, mnozí se v příběhu poznávají :)
Podle fotek to skutečně vypadá, že je kávy ve sklence mnoho. Tipuju, že má nějakých 60 ml a je skoro plná. Tak zkus ubrat, zbytečně si to ředíš. Mimochodem sklenka pěkná, něco podobného sháním, mám jen průhlednou odměrku. Hrozně se mi líběj tyhle http://www.productscoop.com/bodum-pavin ... o-glasses/ ale v ČR na ně nikde nemůžu narazit a dokážu si představit tu cenu.
Pěnění ti koukám jde. K tomu jsem se pořádně ještě nedostal. Pro to oddělení u macchiata stačí chvíli počkat než se ustálí pěna nebo nalít espresso po lžičce, mě to moc mou nešikovností nejde, kafe mi teče všude kolem :). Ale sehnal jsem teď v Makru takové miniaturní konvičky na mléko za dvacku, s nima to půjde líp.
Latte art je vysoký level. Na to musí být perfektně zvládnuté vše + natrénovaný cit pro kreslení tou mikropěnou.
Tak jen tak dál...
Keep Calm and Drink King’s Coffee
Rodom
více pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: pon 27. srp 2012 12:11:21
bydliště: Benešovsko
kávovar: Nuova Simonelli Oscar, Gaggia Baby Twin,Gaggia New Baby Twin
mlýnek: Lan San Marco, Gaggia, Ascasco

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od Rodom »

Skleničky Bodum nejsou špatné. K espressu však mám podvědomě přifařený hrnek s ouškem a podšálek - proto jsem věnoval pár hodin projíždění internetu. Něco bylo pěkného ale drahého - bohužel kvůli ceně poštovného - na Slovensku, ale nakonec jsem si udělal radost za dobré peníze v e-shopu gastrozone.cz. Prodávají tam haldu skla a porcelánu, obzvlášť pěkné espresso hrnky i capuccino hrnky z dvojitého borosilikátového termoskla, značka Luigi Bormioli. K hrnečku je i nerezový talířek s gravírovanou značkou, za 125 Kč a za 145 Kč ( i s tím nerez podšálkem!) je to bomba cena.
Prodávají to myslím po kusech i jako soupravu v krabičce po 2ks - tak jsem si vzal jak 65 ml i 165 ml od každého po 2ks. Navíc se ušetří na poštovném, pokud jezdíte kolem tzv. úschoven. V Praze jich je několik, tak jsem si to tam byl vyzvednout, pohoda...

Manželka když vidí, jak si hrnky mazlím a jak si nerez podšálky leštím, tak se zapřísáhla, že je umývat a dávat do dřezu nebude, aby neposlouchala kritiku, jestli mi je neodřela :roll: ... :lol:

Podívejte sem:

Kód: Vybrat vše

http://www.gastrozone.cz/dvoustenny-hrnek-65ml-na-espresso-podsalek-nerez-teple-napoje-kavu-luigi-bormioli-7810.html
Odpovědět

Zpět na „Moje začátky s levným kávovarem“