Expobar Brewtus

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Expobar Brewtus

Příspěvek od David »

Mašinka se dvěma bojlery, vybavená PID, popis například zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.home-barista.com/expobar-brewtus-review.html
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
J.J.
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 25. srp 2011 11:31:53
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Expobar Brewtus

Příspěvek od J.J. »

Tuto mašinku jsem měl rok doma. Bohužel nejsem schopen porovnat její vlastnosti vůči jiným strojům, protože před tím jsem měl pouze automat a teď mám GS/3, kde by srovnání asi nebylo fér. Pro případné zájemce je důležitá informace, že tento stroj se vyrábí v několika modifikacích. Názorně jsou patrné rozdíly jednotlivých verzí v tomto pdf:

Kód: Vybrat vše

http://www.home-barista.com/downloads/ExpobarParts01.pdf
Dobrým zdrojem informací a rad je i googlovská grupa

Kód: Vybrat vše

https://groups.google.com/forum/?fromgroups#!forum/brewtus
Osobně bych doporučoval kvůli hlučnosti pořídit domů variantu s rotační pumpou, sám jsem si koupil se zásobníkem, protože nemám možnost připojit kávovar na rozvod vody. Až posléze jsem zjistil, že bych tento problém i u rotační pumpy mohl vyřešit externím zásobníkem, stačí i obyčejná sklenice postavená vedle stroje.
Snad jediná věc kterou bych konstruktérům vytkl jako hrubou vadu je priorita pro dopouštění parního bojleru. V praxi to vypadá tak, že pokud v průběhu extrakce náhodou zahlásí sonda v parním bojleru nízkou hladinu vody dojde okamžitě k otevření selenoidu pro dopuštění tohoto bojleru. Následkem je okamžitý pokles tlaku pro extrakci. Naštěstí k tomu dochází jen výjmečně ale i tak zamrzí.
Jinak už zbývají jen pozitiva:
- profi grupa E61 - se všemi klady i zápory tohoto řešení
- dva bojlery
- jednoduše nastavitelná PID regulace teploty
- možnost nastavení tlaku OPV bez demontáže
- bytelná konstrukce
- dostatečně velká odpadní miska
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Expobar Brewtus

Příspěvek od David »

Děkuji za referování.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
wek
Příspěvky: 6
Registrován: stř 22. dub 2009 21:15:04
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Expobar Brewtus

Příspěvek od wek »

Office Leva 2 Boiler:

pokud máte správně nasazené odhlučňovací prvky (=gumové držáky) na pumpě a pumpu správně upevněnou k šasi tak, aby nerezonovala, tak ani klasická pumpa není moc slyšet. Španělé jsou v tomto ohledu trošku lempli (je to stejný problém kvality, jako u aut a značek Seat/VW).

Daleko větší hluk dělá cvakání presostatu. Vyřešil jsem to tak, že jsem do kávovaru přidal dvě elektonická relé. Jedno spíná topné těleso parního boileru a druhé je za presostatem a spíná napájení výkonové části původního relé. Výsledkem je, že presostatem protéká proud jen několik mA, cvakání je prakticky neslyšné a značně se prodloužila životnost presostatu. Souřasně proud nepřesáhne 10A, stejně jako u původního zapojení.

Výše zmíněné občasné dopouštění vody do parního boileru během extrakce jsem za několik let nezaznamenal.
Je ale pravda, že v roce 2015 Španělé změnili elektrické zapojení kávovaru (takže to možná vysvětluje situaci).
Co je ale problém, že Španělé nezměnili plán (schema) elektrického zapojení v dokumentaci. Žádal jsem v roce 2021 výrobce o zaslání akuální dokumentace a poslali mi jen schéma z roku 2013, které už neodpovídá. (V současném reálném zapojení je jiný PID a jsou tam ochrany navíc, které ve schématu nejsou). Když jsem výrobci do Španělska volal, tak mi sdělili, že žádné novější schema zapojení nemají, že mají jen nový montážní postup).

S ohledem na to, že výrobce jen ohýbá plechy a trubky a komponenty nakupuje v subdodávkách jim to nijak nevadí.

Kávovar jsem doplnil teploměrem do hlavy (grupy E61). Ta se nahřívá vodou z boileru pomaleji, než boiler a já mám tak přehled, kdy je už skutečně nahřátá.

Poslední poznámka:
stejně jako ostatní kávovary i je iento VELMI citlivý na rovnoměrnost pomletí kávy, tj. stejnou velikost kousíčku pomletých kávových zrn.

Po přechodu z běžného mlýnku s kameny na mlýnek Rocket Espresso FAUSTO, mi kamarádi, znalci kávy, nevěřili, že nemám nový kávovar LaCimbali, nebo podobnou značku.
Odpovědět

Zpět na „EXPOBAR“