Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Espresso není podle představ - kde dělám chybu?
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
tuomo
Příspěvky: 10
Registrován: sob 06. dub 2013 12:16:06
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od tuomo »

Mám problém s Rancilio Silvia (s PID od bunacafe). Nedaří se mi nastavit parametry tak, aby nedocházelo ke kanálkování a káva netekla hodně rychle a byla bez crema.

Když dám stejnou a ve stejném mlýnku stejně namletou kávu do gaggia classic, tak je to víceméně ok, bez kanálkování. Gaggii mám na jíném místě a je bez PID (takže tam je problém s teplotou, která má vliv na chuť, ale snad ne už tak moc na průtok).

U RC se mi nedaří nastavit jemnost mletí a množství aby to neteklo moc rychle, protože to je moc nahrubo namleté a pak rovnou neteklo moc rychle, protože to s jemnou kávou hodně kanálkuje.

- košík mám IMS B70 1T H26.5 E, kde jsem zkoušel 9-9,5g, ale zkoušel jsem třeba i 18g v rancilio 21g košíku. Zkoušel jsem i original sedmigramové rancilio s 9g. Přitom u te gaggie classic používám normální 7g košík, kde dám 9 g. Což by ani nemělo fungovat a přesto je to lepší než u té RS.
- jedná se o světlější kávu
- mlýnek v obou případech stejný - Rancilio Rocky, který má nové kameny.
- kávu odměřuju na každou porci
- zkoušel jsem různý tlak upěchování
- RS ukazuje tlak 9bar. Gaggii mám přenastavenu na 9 bar.
- zkoušel jsem předspaření, odpustit vodu před extrakcí a výsledek víceméně stejný

A ano, vím, že košík na dvě porce funguje lépe, nicméně nejen že ani tam mi to nejde, tak u te gaggia to jde u i single košíku. Ještě navíc určeného na jinou gramáž.
Uživatelský avatar
johneer
více pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 21. pro 2017 13:04:51
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia BC PID, Aeropress, Puck-Puck
mlýnek: Rancilio Rocky doserless, 1Zpresso JX-PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od johneer »

Tak v první řadě bych vyhodil ten single košík. To dneska v podstatě nikdo nepoužívá, protože vyladit to, aby to fungovalo, je výzva i pro špičkový baristy. S tím se dneska nikdo drbat nechce. Použil bych double košík a dal do něj +/- tolik kafe, na kolik je určenej. Po utažení se suchá káva nesmí dotýkat sprchy (narušení povrchu). Míň kafe není až takový problém, ale hrozí bláto v páce po extrakci, což je otrava na čištění, jinak to ale nevadí.
S mletím bych začal u hrubšího, poteče to rychleji, ale bude to mít menší tendenci ke kanálkování. Až to bude ok, dá se zjemnit mletí. Délka extrakce není příliš zásadní veličina a vnímám jí spíš jako parametr, který ukazuje, jak velkou změnu jsem udělal, než jako nějaký cíl. Jestli shot teče 25 nebo 40 sekund je v zásadě jedno. Důležitější je extrakční poměr (hmotnost nápoje:hmotnost vložené suroviny), takže vážit nejen vstup, ale i výstup a tento poměr držet.
Naprosto zásadní je příprava puku. Z dotazu jsem nevyčetl, jak postupuješ. Já doporučuju důkladnou WDT (promíchání jehlami), srovnání poklepem a následné pěchování. Síla pěchování je přeceňovaná veličina. Tlačím, dokud se puk stlačuje (tamper se pohybuje). V momentě, kdy se stlačovat přestane, je to v pořádku a vyvíjení další síly nemá význam.

Omlouvám se, jestli jsem napsal zjevné věci. Líp poradit neumím. Mám taky Silvii a Rockyho a s kanálkování nemám významnější problém. Ne, že bych na nahé páce nějaký ten kanálek někdy neviděl, ale je to marginální problém bez vlivu na chuť, který bych poznal.
Uživatelský avatar
tuomo
Příspěvky: 10
Registrován: sob 06. dub 2013 12:16:06
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od tuomo »

Díky za odpověď. Už to zkouším jen s 21g miskou, kde dávám 22 g. O šroub je to opřené až po extrakci. Kanálkuje to už méně a víceméně jen na okraji. Tamper mám 58 mm a prý 58,5 by bylo lepší. Zkusím, i když mi to přijde naprosto marginální rozdíl. WDT jsem zaznamenal, ale nezkoušel, když nejsem schopný vychytat základní postup. Melu konkrétní dávku a tu pak přesypu do páky. Poklepnu ať si to sedne, urovnám urovnávačem a tampuju. Problém u času mám spíš v tom, že to teče rychle. Třeba 40g za 15sec. Zkoušel jsem mezitím více káv a někdy je to lepší někdy horší. Pořád se ale pohybuju na hraně, kdy to teče kvůli velké hrubosti rychle a kdy to u jemné kávy teče rychle kvůli kanálkování.
Kdybych vzal nějakou kávu italského typu (praženou na uhel), tak věřím, že by to bylo lepší. Ale to pro mě nemá žádný smysl.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od j.bill »

Právě v tom by Ti mělo WDT pomoci. Jemnější části namleté kávy propadnou mezi většími kousky na dno misky a upěchované utvoří celistvou vrstvu, která brání rychlému lokálnímu protečení.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
johneer
více pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 21. pro 2017 13:04:51
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia BC PID, Aeropress, Puck-Puck
mlýnek: Rancilio Rocky doserless, 1Zpresso JX-PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od johneer »

40g za 15s je už asi fakt rychle, řešením je jedině jemnější mletí. Pokud to jemněji kanálkuje, tak zlepšit přípravu puku. Jiné kouzlo v tom není. Určitě zkus WDT. Není to nějaká specialita pro kávové fanatiky, ale úplně jednoduchá věc, která by měla být základním postupem, zejména v momentě, kdy z mlýnku padají větší hrudky (a co si budeme namlouvat, z Rockyho rozhodně padají, mám ho taky). Neřeš, že to v kavárnách nedělají, jejich cílem je dobré kafe rychle, tvým cílem je dokonalé kafe. Problém různých rovnátek a hladítek je v tom, že "uklidí" vrchní vrstvu puku, ale u dna může být situace úplně jiná. WDT pomůže promíchat namletou kávu v celé vrstvě. To by určitě mělo pomoci. Mně to taky občas kanálkuje po straně, takže přemýšlím nad širším tamperem. Zajímal by mne názor někoho, kdo to zkoušel. Je pravda, že to je malý rozdíl, ale taky je fakt, že ten okraj se nezmáčkne, takže si umím představit, že to může mít vliv.
Jinak, pokud ti to začíná kanálkovat až ke konci extrakce, tak si u PIDU na Silvii můžeš pohrát s profilací tlaku a v pozdější fázi ubrat tlak, mohlo by to pomoci. Ale to je spíš otázka občasného ustříknutí než toho, že ti teče 40g za 15s. Na to už potřebuješ solidní kanál.
Držím palce.
Uživatelský avatar
cabanak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 20. bře 2017 10:54:57
bydliště: BA
kávovar: Rancilio Silvia + PID + regulacia tlaku
mlýnek: Nemox Lux Grinder - stepless

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od cabanak »

Ja som s jedno sitkom na silvii bojoval bojoval viac ako rok, cez rozne ims sitka s 58 mm tamperom s stale to bolo mizerne. Ale vela ludi doporucovalo sitko, kde bol treba ale 41mm tamper. Tak som to vzdal kupil sitko a tamper a je to perfektne. sitko je toto:
https://www.brewbar.sk/doplnky/precizne-sitko-7g/
Pouzivam dost svetlo prazenu kavu okolo 8,5 g


Kedze pijem kavu iba sam, tak som double nechel pouzivat.
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od OndraPod »

Já jsem se po letech dokopal ke koupi IMS precizní sprchy a občasné kanálkování okamžitě zmizelo.
Taky to asi chtělo rozebrat a komplet vyčistit sprchu častěji než 1x za rok :D
Uživatelský avatar
johneer
více pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 21. pro 2017 13:04:51
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia BC PID, Aeropress, Puck-Puck
mlýnek: Rancilio Rocky doserless, 1Zpresso JX-PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od johneer »

Já nakonec koupil ten 58,5mm tamper. Pocitově samozřejmě sedí líp, ale zásadní vliv na kanálkování to nemělo. Co zásadní vliv mělo bylo nabroušení Rockyho kamenů. Kromě toho, že mele cca. 3-4x rychleji, kanálkování až na výjimečné případy zmizelo. Takže můj návod na pěknou extrakci bez kanálků u Silvie je:
- Rocky s nabroušenými kameny (nabroušené jsou prý lepší než nové, což je minimálně v rychlosti mletí pravda).
- WDT
- 58,5 mm tamper
- IMS miska plněná v předepsaném rozsahu (suchý puk se nedotýká sprchy)
- Plochý šroub na sprše (nikoli však celá upravená sprcha od BC se zápustným šroubem, ze které to teklo divně)
- 5s preinfuze

Výše uvedené mi funguje s jakoukoli kávou, co jsem zatím zkusil (a že je střídám pořád). Neodvažuju se soudit, co z uvedeného má větší nebo menší vliv, ale já zásadní rozdíl zpozoroval po nabroušení kamenů. Ten zbytek je už trochu čarování, kromě WDT, které má vliv asi podstatný.
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od OndraPod »

Jestli máš novějši Silvii 2018+ tak je potřeba upravit difusor, jinak IMS sprcha nesedí. Já mám Silvii r.v. 2016/17 a IMS sprcha se zapuštěným šroubem sedí perfektně a distribuce vody je krásně rovnoměrná, puky jak z encyklopedie ;)
Uživatelský avatar
johneer
více pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 21. pro 2017 13:04:51
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia BC PID, Aeropress, Puck-Puck
mlýnek: Rancilio Rocky doserless, 1Zpresso JX-PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od johneer »

Silvii mám starší a sprcha není IMS, ale modifikace od BC. Sprcha sedí, distributor pod ní je ale nižší a musí se brutálně utáhnout. Dal jsem původní sprchu a plochý šroub a vše funguje dokonale.
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od Petr2020 »

Mám kávovar Rancilio Silvia 2016, košík IMS B702Th26,5M, Motta distributor 58 mm, mlýnek Rancilio Rocky, váhu a minutku Joe Frex 600 g a Tamper 58 mm BC. Do double misky dávám 16 g kávy, šálek Rancilio (180 ml) nateče za 25 s. S kanálkováním jsem nikdy neměl problém.
Naposledy upravil(a) Petr2020 dne sob 11. úno 2023 11:47:49, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od Petr2020 »

Mám kávovar Rancilio Silvia 2016, košík IMS B702Th26,5M, Motta distributor 58 mm, mlýnek Rancilio Rocky, váhu Joe Frex 600 g a Tamper 58 mm BC. Do double misky dávám 16 g kávy, šálek Rancilio (180 ml) nateče za 25 s. S kanálkováním jsem nikdy neměl problém.
Uživatelský avatar
johneer
více pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 21. pro 2017 13:04:51
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia BC PID, Aeropress, Puck-Puck
mlýnek: Rancilio Rocky doserless, 1Zpresso JX-PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od johneer »

Máte nahou páku? A nějak nechápu údaj o šálku (tedy doufám, že 180mm není množství nápoje :)).
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od Petr2020 »

Ano, 180 ml je samozřejmě šálek. Nahou páku jsem našel v pákách koupených společně s kávovarem. Zkusím ji tedy použít, IMS miska je do ní však příliš hluboká, nechám tam tedy tu původní misku.
Naposledy upravil(a) Petr2020 dne ned 12. úno 2023 12:12:43, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
johneer
více pokročilý
Příspěvky: 229
Registrován: čtv 21. pro 2017 13:04:51
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia BC PID, Aeropress, Puck-Puck
mlýnek: Rancilio Rocky doserless, 1Zpresso JX-PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od johneer »

Já jen že dokud jsem neměl nahou páku, tak jsem taky neměl problém s knálkováním 😉.
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Rancilio Silvia (BC PID) kanálkování

Příspěvek od Petr2020 »

Nahá páka vyzkoušena a káva nekanálkuje.
Odpovědět

Zpět na „Káva espresso se nedaří“