Nicaragua Maragogype

pražené v PRIMAcafé
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět

Tuto kávu:

1. kupuji pravidelně (vyhovuje mě)
0
Žádná hlasování
2. nekupuji (měl jsem, nevyhovuje)
0
Žádná hlasování
3. kupuji občas (pro zpestření)
2
67%
4. ještě jsem ji neměl (uvažuji)
1
33%
 
Celkem hlasů: 3

David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Nicaragua Maragogype

Příspěvek od David »

Vůně této kávy je kávová, lehce kořenitá. Chuť je taktéž kávová, se slabou kořenitostí. Hořkost průměrná, obsah kofeinu průměrný, cremuej ochotně.


Ospobní poznámka: Příjemná lehounce kořenitá káva.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
inez
Příspěvky: 42
Registrován: ned 03. led 2010 12:27:19
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Nicaragua Maragogype

Příspěvek od inez »

Jednoduchá kávová chuť. Plochá, bez príchutí, pikantnosti a hutnosti, pre mňa fádna.
5
Uživatelský avatar
Wayne
Příspěvky: 30
Registrován: úte 29. led 2013 0:37:16
bydliště: Znojmo
kávovar:
mlýnek:

Re: Nicaragua Maragogype

Příspěvek od Wayne »

u této kávy mě naprosto uchvátilo obrovské,krásné zrno :)...to je opravdu jak malované, až škoda jej vhodit do mlýnku...Musím uznat, že mexico maragogype mi sedlo více, ale i tato káva mi velice chutná, osobně jsem ještě nenarazil na kávu u PC která by mi nechutnala a ani si nemyslím,že na takovou narazím :)...

Jak píší kolegové, chuť je opravdu kávová, mě příjde výrazně kávová chuť, u mě naprosto bez kyselosti a jak píše David s průměrnou, pro mě řekl bych takovou neagresivní hořkostí a s kouřovými tóny, nevím co to, ale mám lehce v ústech chuť doutníku..Crému nemusím ani zmiňovat, jelikož ta je úchvatná...

Osobně musím tuto kávu na Catleru mlýt velmi jemně,dokonce musím na single misku použít nejjemnější stupeň mletí, takže si tuto kávu jako double shot zřejmě zatím nevychutnám :(
Odpovědět

Zpět na „PRIMAcafé - jednodruhová“