Mahlkonig X54

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Zdravím všechny,
zatím jsem využíval místních názorů a nyní bych rád přispěl. Dovolím si založit nové téma a to proto, že jsem se
stal uživatelem mlýnku Mahlkonig X54 a rád budu sdílet vlastní postřehy, zkušenosti a případně reagovat na dotazy.
Jen mne prosím omluvte, pokud kvůli časové vytíženosti reakce nebudou obratem.

Co se týká konstrukce tak tělo je pěkně kovové vč. podstavce, jen vrchní kryt kde se upíná násypka je plastový. Protože to přišlo z ciziny a koncovka kabelu nepasuje do naší zásuvky, vyměnil jsem celý přívodní kabel. Tím jsem se podíval i dovnitř a příjemně mne překvapilo že držák řídící jednotky byl pěkně opracován bez otřepů.
Věci z videí unboxingu vynechám a půjdu k věci.

1) Nastavení 0 - uděláno podle návodu na stránkách. Jen oproti stávajícímu RanRoc to škrtání kamenů bylo výrazně hůře slyšitelné. Přetočení stupnice do výchozí polohy 1 bylo o trpělivosti přece jen tam jsou plastová soukolí a musí se trefit do zubů, ale celé do cca 10min.

2) Potvrzuji první mletí vstup 40g zrn výstup 34g mleté kávy (+/- 0,3g). Uvidím jak to bude při opakování.

3) Hrubost mletí. Od stavu 0 nastaveno na cca 5-tém dílku (z 35). Nastavování opravdu bezkrokové.
Na sítku KRUVE prosáto a 32,5g v rozmezí 300-700mikrom. Ještě mám v úmyslu toto rozdělit a pak doplním i sem. Ale už tento výsledek je super (alespoň pro mne oproti RR). Jen pro úplnost RR používám v !!bezkrokové samoúpravě!! a snažil jsem se vyrovnat kameny na fixu. Pak měl RR nad 700 cca 1g a pod 300 1g z 44g kávy a i toto málo mělo vliv na chuť kávy.
Protože po přesátí a použití 300-700 to bylo najednou italské espresso rázem bez kyseliny (a to byla Lavazza z Makra), fakt proměna.

4) Káva - ještě jsem nedělal, ale podle výše zmíněného předpokládám výrazně snažší nastavení, neboť rozptyl velikosti je v rozsahu na který jsem prosíval ručně z RR.

5) Čištění komory - je pro mne zatím oříšek neboť se mi nepodařilo odklopit horní víko.
Z toho vyplývá jedna nevýhoda - vnitřní konstrukce je složitější než RR, narvané elektronikou ( má to wifi :hnup: pro mne v tuto chvíli zbytečnost) tak doufám, že soudruzi v NDR (Made in China) neudělali chybu a sžiju se s tím

To je zatím vše a přeji vše dobré :dik:
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Tak provedeno na sítkách KRUVE prosátí , viz několik fotek na https://janos17.rajce.idnes.cz/M_X54/
Na začátku 31,5g kávy hrubosti 300-700µm (váha má +/- 0,2-0,3gr) mleto na stupni 5,0 viz předchozí příspěvek.
Rozděleno prosátím
1) 700-600 µm - 1,3gr
2) 600-500 µm - 12,2gr
3) 500-400 µm - 15,0gr
4) 400-300 µm - 1,3gr
Celkem 29,8gr 1,7gr se „ztratilo“ mýma roztřesenýma rukama 😊. (na váhu to svádět nebudu)

Na začátku jsem vycházel z předchozího poměru na RR při stejné kávě - zkušební Lavazza
(Na RR jsem dával prosáté 300-700 µm - In16gr – Out 42gr cca 30sec - začalo téct po cca 7-8sec)

Na M_X54
Hrubost 5,0 rozdělení viz výše – In 16gr – Out 16gr cca 60sec - začalo téct po cca 25sec!!!!!!! (kupodivu se to dalo pít :o
Pak jsem zkoušel několik shotů skokově (na hrubosti 10 fakt nepříjemná kyselost a na hrubosti 15 to nateklo 20g asi za 12sec - slušný automat)

Poslední z dneška je Hrub 6,0 - In 14gr - Out 30gr - cca 39sec - začalo téct po cca 10sec - hořké s lehkou aciditou v pozadí.

S čím jsem se potkával u RR (u této tmavěji pražené kávy) byla kyselost, která šla těžko vybalancovat a zbavil jsem se jí prosátím na 300-700µm, fakt jako mávnutím najednou nebyla.
U M_X54 jsem musel se vstupem jít z 16gr na 14gr aby to vůbec rozumně začalo téct. Vyplývá z toho pro mne opravdu konzistentní mletí.
Kyselost je opravdu lehká a připisuji to opravdu konzistentnímu mletí viz výše. Další překvapení pro mne bylo, že jsem prvně v kávě opravdu vnímal hořkou čokoládu (pořád píšu o Lavazze 😊 ).
Dnešek mne přesvědčil o správném kroku směrem k M_X54 i přes jiné nedostatky, vůči např. Eureka XL, o které jsem uvažoval, a která by asi měla lépe vyřešenu minimální retenci (tu jsem zase zapomněl zvážit :roll: ).

Technické poznámky
Co mne dnes nepotěšilo bylo že spínač vytlačil páku z držáku po cca 5sec a tím se vypnul. Mlýnek v pozici 6,0 namlel 14gr kávy za cca 19-20sec. Aby káva tzn 14-16gr z páky nepadala musím držadlo zvednout výš než je miska páky. Nezaznamenal jsem problémy se statikou a kávu nevlhčím. Při nastavené hrubosti zlehka hrudkuje. Výborná je miska pod pákou je na dva malé magnetky a ze skvěle omyvatelného plastu.

Mým hlavním záměrem je poskytnout info pro ty co se rozhodují, nebo je tenhle mlýnek zajímá.
Jsem teprve na začátku nejdříve s experimentováním s M_X54 a poté i s různými kávami. Tento mlýnek je fakt úplně jiný oproti RR a musím se přiznat, že se na objevování těším.
Jak jsem řekl výše, i přes nedostatky mne konzistentní mletí přesvědčilo a o to u mlýnku jde. :yes:
S přáním všeho dobrého
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Tak už je v ke koupi i zde.
https://www.kavovary-online.cz/cs/mlynk ... g-x54.html

Jinak co se týká retence tak první naplnění mlecí komory 7g. Každé další mletí retence 0-0,2g.

Pokud to vyjde je v plánu ve spolupráci s jednou brněnskou kavárnou vyzkoušení jeho všestrannosti v mletí kávy pro různé druhy přípravy. Termín zatím není, ale výstup bych pak napsal sem.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od j.bill »

Zajímavé. Budu se těšit na další info. Děkuji.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
martinovic
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 15. lis 2015 18:44:22
bydliště: Košice
kávovar: Lelit Bianca, Lelit Elizabeth, LaPavoni Professional postmil
mlýnek: Kafatek Flat SSP, DF64 + SSP MP, Ceado E37j, Comandante NB

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od martinovic »

janos píše: sob 24. črc 2021 0:36:21 To co uvadzas nie je retencia ale zakon zachovania hmotnosti, kazdopadne nech to meriame a nazyvame akokolvek retencia/exchange je v takejto miere u moderneho domaceho mlynceka neakceptovatelna.
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Ano bylo vhodné se v druhém případě vyhnout slovu retence (zadržení) a jednoduše opsat co jsem chtěl sdělit.

Byl bych také raději kdyby Mahlkonig nabídl originál způsob jak z mlecí komory dostat i těch 7g a snížit retenci. Nepůjde to relativně jednoduše jako u Niche zero kde jsou konické ml.k. Zajímavá v tomto směru je konstrukce nové Eureka MIGNON SINGLE DOSE kde uvádí zero retention. Za mne uvažuji ve výhledu o DoDo formou vyfukovacího měchu jako má Ceado E37SD. Třeba ještě s něčím výrobce přijde.

Ty dodo věci jsou zde trochu komplikovanější, protože v dosedací ploše pro uchycení násypky je malý koncový spínač, ten je po přiložení nasypky zatlačen "čudlikem" a tím sepnut. "Čudlik" je součásti výlisku násypky a bez toho sepnutí hlásí displej ERROR :brzdi: - pochopitelně.
Z toho pohledu byl RR ideální na úpravy, žádná složitá elektronika, čidla, wifi ...... no jen to mletí :( , i když byl upraven na bezkrokové nastavení, není to co na X54.

Jak jsem psal výše, má to své mouchy, a i o nich se zde mohu rozepisovat na základě dotazů-poznámek, ať každý kdo se rozhoduje může vzít v potaz co je pro něj důležité.
:ucta:
Uživatelský avatar
martinovic
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 15. lis 2015 18:44:22
bydliště: Košice
kávovar: Lelit Bianca, Lelit Elizabeth, LaPavoni Professional postmil
mlýnek: Kafatek Flat SSP, DF64 + SSP MP, Ceado E37j, Comandante NB

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od martinovic »

Co ta viedlo k x54 napriklad oproti mignonu xl? Ktory je rychlejsi, ma vacsie kamene, minimalnu retenciu, skoda ze bez upravy horneho unasaca sa nanho nedaju pouzit 64mm SSP.
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Je to přesně jak říkáš XL má zřejmě všechny tyto výhody oproti X54. V mém případě konečné rozhodnutí padlo po zhlédnutí tohoto grafu
https://kaffeemacher.ch/graef-cm-800-espressomuhle/
1_Kaffee macher_graf.jpg
Z grafu vyplývá, že Anfim Praktika a Macap M2D je na tom lépe než Eureka Mignon Perfetto. Pro někoho jen čísla. Jenže .....
Už jsem to popisoval výše. Na RR jsem si našel bezkrokovou polohu kdy káva byla slušná, ale nebylo to ono a pokaždé trochu jiná chuť. Objednal jsem Kruve síta a jen tak zkusmo jsem to samé mletí zkusil prosát na rozmezí 700-300. Nad 700 byl ze 40g asi 1g a pod 300 taky asi 1g. Člověk by řekl, že to není nic vůči zbývajícím cca 38g.
A jsme u toho Jenže .... Najednou ta káva (pozor Lavazza) byla jak z jiné planety žádná kyselost, hořká opravdu jak čokoláda .... A to mne utvrdilo v naprosto zásadním vlivu konzistentního mletí na výsledný nápoj a ty důvody jak uvádíš výše pro mne přestaly být zásadní.

Nevím jak je na tom XL ale X54 jsem prosál a je to v příspěvku výše. Zrovna jsme o tom dnes hovořili s manželkou, že teď ta káva (nyní už Paraná Premium 17g/36-38g cca 23sec) je vždycky stejně výborná.

Pokud někdo má XL (nebo jiný kvalitní mlýnek) a měl by zájem, klidně můžeme zkusit porovnat hrubost a rozptyl částic prosátím. Což by vyžadovalo vyladit na stejné kávě a kávovaru kvalitní shot z obou mlýnků a následně zkusit prosát namletou kávu.
To co píšu je má osobní zkušenost a možná zkušenější k tomu řeknou své.
:ucta:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
martinovic
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 15. lis 2015 18:44:22
bydliště: Košice
kávovar: Lelit Bianca, Lelit Elizabeth, LaPavoni Professional postmil
mlýnek: Kafatek Flat SSP, DF64 + SSP MP, Ceado E37j, Comandante NB

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od martinovic »

Vďaka za názor x54 má na pohľad špecifickú geometriu kameňov, chcelo by to porovnať s inými flat 55/65mm mlynčekmi so štandardnejšími geometriami talianskych výrobcov. Najväčší výber rôznych geometrií za ako tak akceptovateľnú cenu má aktuálne mazzer SJ rozteč (mazzer mini E, SJ, Lagom, DF64, chystaný kopi deva, fellow ode. Od SSP Low unifomity (inšpirované MK K30), High uniformity, Multipurpose, brewing burrs (inšpirované MK guatemala).
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Ano je to přesně jak píšeš. Na některém videu jsem zhlédl, že mají jinou geometrii, a i to přispělo k rozhodnutí viz výše. Za mne se domnívám, že i proto mají takový specifický rozměr 54mm, a proto také asi mohli snížit rychlost na 1050rpm. Sám jsem zvědavý jak budou vypadat mlecí kameny ... až se k tomu dostanu :pardon:
Aktuálně melu cca 16gr - 17sec.
Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 44
Registrován: ned 06. led 2013 19:31:53
bydliště: Slaný
kávovar: Rocket Mozzafito Cronometro
mlýnek: Mahlkonig x54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janek »

To Janos:
Taky mám x54.
Ještě by mne zajímalo jak to děláš při změně druhu kávy. To musíš znovu použít sítka KRUVE? Nebo jedeš jedno nastavení na všechno?

Já osobně šteluju mlýnek tak, aby mi z páky tekl krém. Kafčo se snazím kupovat na doporučení bez kyselosti. Aby mě žena nevyhnala :lol:
Takže volím množství kávy verzus hrubost.
Doba: asi 25s a plný hrneček na presso.

Umazaný dna v hrnku nemám rád. :yes:
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Gratuluji k výběru mlýnku :souhlas: a nutno podotknout že v kombinaci s Rocket Espresso Mozzafiato Cronometro je to špičková sestava.
Zkusím odpovědět postupně
KRUVE - už je nepoužívám od doby co mám X54 důvody viz výše
Jak postupuji při změně kávy / nové balení stejné kávy.
1) Vyčistím X54 (domácí provoz cca 1xměs.)
2) Hledám optimální poměr mezi hrubostí / gramy in / gramy out (teplotu a tlak nastavit nemohu ale neomezuje mne to)
Tento standardní postup provádím jak pro nové balení kávy a to i když je stejná, tak i v průběhu dnů (pokud se chuť změní), vlivem zvětrávání kávy. Na minimalizaci zvětrávání je super Airscope, kdy mám velkou jako zásobník a malou na 3-5denní použití. Samozřejmě nenechávám kávu v zásobniku X54.
Janek: Já osobně šteluju mlýnek tak, aby mi z páky tekl krém. Kafčo se snazím kupovat na doporučení bez kyselosti. Aby mě žena nevyhnala
Takže volím množství kávy verzus hrubost.
Doba: asi 25s a plný hrneček na presso.
Možná následující děláš ale nepíšeš to: opravdu základ pro vynikající espresso je vážit in/out. Bez toho se tvé špičkové vybavení degraduje skoro na automatickou mašinku. Čas extrakce je pouze orientační nejdůležitější je bod 2). Množství výsledného nápoje se rozhodně neměří velikostí hrnku :hnup: :hnup: (... ale jako vtip dobrý).
..... bez kyselosti. Aby mě žena nevyhnala
Kyselé kafe nikdo nemá rád. Naučil jsem se chuťově rozlišovat mezi kyselostí a ovocností kávy - taková jednoduchá poučka je že, ovocnost neobtěžuje, je to jako s ovocem - zralé jablko může být kyselé, ale neobtěžuje - to je ovocnost, ale nezralé je kyselé a nedá se ani polknout. Samozřejmě je to individuální vnímání.
Umazaný dna v hrnku nemám rád.
Upřímně této poznámce nerozumím. (... asi další vtip jen mi to nedochází).
Mám ve svém okolí kamarády na které je espresso silné a tak si je doplní vodou nebo jim udělám Cappucino / Latté a je to v poho. Ale základ je espresso s přesným postupem a vyváženou chutí.
Na větší objemy kávy jsou jiné postupy, za mne je nejlepší filtr pro ovocné kávy a it. směsi a pak moka konvička pro italské směsi nebo french press.

S X54 je výhoda, že mletí člověk obstará kvalitně v požadovaném rozsahu hrubosti.

Přeji ti hodně radosti a nadšení nad přípravou kvalitní kávy
Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 44
Registrován: ned 06. led 2013 19:31:53
bydliště: Slaný
kávovar: Rocket Mozzafito Cronometro
mlýnek: Mahlkonig x54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janek »

No, umazaným dnem jsem myslel kafčo typu ristretto. :grin:
Ráno pijeme se ženou většinou 2-3 ... no, řekl bych skoro takový lunga, ze skla, protože u toho klábosíme, odpol a večer už jen tzv. prcka. Myslím tím šálky na picollo.
Ale abych si měřil kolik g mi vyteče z páky ... to ne. Váhu, která váží na 0,1g mám, občas jí používám, zvlášť po vyčistění mlýnku. Ale určitě né stále.
Exrtakce netrvá nikdy déle než 30 s, spíš kolem 20-25 podle potřeby doplňuji horkou vodou. No, vlastně obráceně, nejdřív trochu horký vody, pak kafčo.

S tou degradací na automat bych byl opatrný, protože např. u nás ve firmě teče z automatu tak dobrý kafčo, že by jsi zíral. A myslím, že se tam používá Lavazza Top class. :ucta:
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

Jak říkáš, kafe je o pohodě, my to máme doma taky tak, potkáme se u kávy - pokecáme.
Co se týká váhy - zrovna mám na mlýnku kávu ne moc ovocného typu a i přesto je tam znát rozdíl v chuti při 16,5g a 17g. Pro mne ta váha je důležitá abych se orientoval jak přípravu upravit když mi nevyhovuje. Ale je spousta lidí aj tady na fóru co mají doma páku i kvalitní mlýnek, ale střihají to od oka a jsou s tím v poho :grin: .... proč ne.

Včera byla u nás dcera s manželem a že už týden neměli pořádnou kávu tak přijedou...ok. Zeťák dostal z double shotu espresso a manželka cappucino s cukrem (její volba :pardon: ). Zeťák hlásí ... trochu kyselejší, ale výborné. Říkám si tahle a kyselejší? No nic udělal jsem to znova, zkusil a .... :blee: fuj šla rovnou do výlevky. Upravil jsem recept, udělal další shot podle mých parametrů a dal jsem mu ochutnat jestli pozná rozdíl .... vrátil mi až prázdný šálek s tím, že ta před tím byla sice kyselejší, ale tahle je fakt výborná.

Proč to píšu.... ne abych se vytahoval
1) 1. shot - udělal jsem přesně tak jako den před tím váha in/out a přes to došlo k úpravě chuti kávy - což je normálka ale ->
2) tuhle korekci 2.shotu receptu, bez váhy nejsem schopen udělat. Protože nevím kde se právě pohybuji in/out (začátek extrakce/konec extrakce je pro mne jen orientační)
3) zde je vidět rozdíl ve vnímání chuti - zeťákovi 1.shot nevadil a vypil ho (já bych to nepil) a 2.shot i pro něj byl fakt vyvážený

Co se týká automatu, tak zatím vše co jsem pil, byla káva taková vodová, ale neříkám, že je to nutně u všech. Co u nás byly lidi co jsou zvyklý pít hlavně kávu z automatu, tak někteří si na espressu prostě nepochutnají, až když jim espresso prodloužím vodou ... ok když jsou spokojený

A jak čtu v závěru tvého příspěvku máš to podobné, do horké vody uděláš espresso. Intenzita espressa a chuti není taková a pokud je tohle správné kafe pro vás ... proč ne.

Šálky na piccolo ani nápoj v Itálii asi nenajdeš.
Nevím jestli zde na fóru je tento odkaz, mne obsah stránek zaujal ......... https://www.piccoloneexistuje.cz/

j
Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 44
Registrován: ned 06. led 2013 19:31:53
bydliště: Slaný
kávovar: Rocket Mozzafito Cronometro
mlýnek: Mahlkonig x54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janek »

a sakra! zase jsem ustřelil. :grin: Jasně že piccolo neexistuje, vlastně je jenom presso, ale pěknou sbírku ...(sakra jak to jen napsat abych neměl zase černý puntík) :) malých hrníčku ze světa máme doma. Většinou obsahově 25-30 ml. Většinou se v podvečer ozve "... dáš si prcka nebo větší?" Tim se rozumí kafe do malýho hrnečku.

JInak žena pracovala pár let u Itala, co sem vozil kafe a občas jela s nim na nákupy kafča do italských pražíren. Takže nalejvárnu ohledně kafe jsem dostal. I včetně praktických zkušeností italských kavárníku, kterak seřizují mlýnky třeba když zapší, nebo když jsou dlouhý suchý parný dny.
Taže úplný neználek nejsem.

Taky třeba když je kafčo moc kyselé, měním teplotu nahoru, třeba až na 96`C , když naopak hořké, jdu na 92 nebo něco kolem .... S tlakem nehýbu, mám 9-10 barů
takže u zeťáka mohla hrát klidně roli i teplota v pořadí druhého kafe.

No, dobrý kafe je věda a chlapi jsou věční kluci, takže si vlastně pořád hrajeme. a to nás přeci baví! :)
Uživatelský avatar
janos
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. čer 2021 22:01:12
bydliště: Brno a okolí
kávovar: Rocky Appartamento
mlýnek: Rancilio Rocky-naked; Mahlkonig X54

Re: Mahlkonig X54

Příspěvek od janos »

hele a kdo tu vede tu evidenci černych puntiku??? .. abych na to taky mrknul
jj je to přesně tak, už mě doma ani nemohli poslouchat ...... hlavně udělej dobrý kafe (s mlíkem a do toho cukr ... no co už, hlavně že je doma klid)

Co se týká teploty tak u R.Apartamento ho mám napevno tak mohu ladit jenom gr a hrubost. V E61 mám dodatečný teploměr, ale jen pro orientaci prvního prohřátí jak tam je 98°C začínám.
Je to jak píšeš, teplota - tlak - rosný bod :lol: jasno - polojasno - místy oblačno. Ale za mne hlavně zvětrávání kávy, když vidím v některých restauracích narvaný zásobník, aby jim na týden vydržel .... mňam.

Ty zkušenosti ženy u Itala můžou být opravdu zajímavé. :ucta: Komunikuji příležitostně s čechem v Anglii co dělá v coffee byznysu a to jsou úplně jiné obzory.

Loni když jsem začínal s kávou, tak jsem si dal za cíl umět udělat pravé italské espresso - aniž bych vlastně o tom něco věděl. Nemám rád kyselé a it. espresso byl pro mne pojem kvality. A pak, myslel jsem si, že omezení mi dává i kávovar s nenastavitelnou teplotou. A právě chlapík z Anglie, když byl u nás doma, mne posunul o parník dál. Začal jsem dělat i ovocnější a ono to jde, i na tomto základním kávovaru - ale bez váhy se osobně neobejdu.

Letos jsem byl v zimě prvně v italských dolomitech, což tedy není Itálie ale Tyrolsko :grin: a moc se těšil jak si rozšířím obzory ohledně italského espressa. No byl jsem živ jen na espressu, samozřejmě pouze ze "studijních důvodů", ale co oni tam dělali za kafe no brrrr. Snad to na jihu bude lepší.

Jak říkáš, nezdá se to ale dobrý kafe je věda a to mi se bavíme jen konečnou fází. ... hlavně kdo si hraje ... nezlobí (a tak máme spokojenou domácnost).
Odpovědět

Zpět na „Mlýnek na kávu“