Kyselost kávy

jako surovině (ať zrnkové nebo mleté)
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj dotaz, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
kuslak
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pát 18. lis 2011 12:35:38
bydliště: BRATISLAVA
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od kuslak »

Dnes som skúšal po rade p. Konečného pripraviť "turka" zaliateho z rychl. konvice. Kafe nejavilo známky po acidite. Po ochladnutí na izbovú teplotu síce vystúpili ale naozaj v zanedbateľnej miere.
Skúsil som pripraviť espresso v Silvii a neviem čím to je, acidita minimálne z polovice ustúpila. Porovnávam z prípravy espressa pripravovaných z preddvoch dní a skôr. Neviem, čím to je, no zajtra sa podrobím ďalším skúškam. Už si pripadám ako blbec. Kávu pripravujem stále z 10g v single miske. 25/25. Všimol som si však, že niekedy si voda nájde kanálik pri tesnení. Vždy na jednom mieste, no zvyšky kávy na tesnení niesú ani nevyzerá poškodené, no asi ho skúsim aj tak vymeniť.
kuslak
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pát 18. lis 2011 12:35:38
bydliště: BRATISLAVA
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od kuslak »

Tak, po dlhšej odmlke sa opäť ozývam a musím povedať, že môj problém je vyriešený.
Kávou to jednoznačne nebolo, je výborná, kyselosť zmyzla. Dôvodov prípravy nepitného espressa môže byť viacero, no najskôr to bolo mnou, myslím si, že som nenechal celý stroj aj s pákou dostatočne prehriať. Druhá možnosť je, že káva bola zle namletá. Kamene si po nastavení museli možno lepšie sadnúť.
Každopádne môžem prehlásiť, že kávička od pána Konečného je vynikajúca, Objednal som štyri druhy a všetky sú výborné, ale o tom už inde.
Mám ale väčší problém, káva dochádza, no tento problém myslím postihuje všetkých.

Ďakujem všetkým fóristom aj p. Konečnému.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od primacafe »

Tak to jsem rád, že to dopadlo dobře. Ono stát se může cokoli, ale musíme se o tom dozvědět. Takže když budete mít problém s naší kávou, řešte to prosím s námi.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od David »

No, teď jsem udělal kafe se santosky a zničeho nic se v ní objevila výrazná kyselost. Předtím tam nebyla. Divný věci se dějí.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od primacafe »

Po zkušenostech co mám a v podstatě kuslak to jen potvrdil, je potřeba problém hledat u sebe (při přípravě kávy). Bylo by trochu divné když stejná káva je u 10 lidí v pořádku a stejná a jeden má výraznou kyselost. Zvlášť pokud u stejné kávy "včera" nebyla.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
martin.b
více pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: pon 18. bře 2013 8:51:58
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od martin.b »

tiez bojujem s kyslostou, bez teplomera je tazko povedat ci mam vodu moc teplu alebo malo..
ak som dobre pochopil tak kyslost vystupuje aj pri nizkej aj pri vysokej teplote. skusim teda metodu odpustania.
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od dape »

Tak já mám zkušenost takovou, že jednu kávu jsem měl kyselou. Bylo to tím, že voda byla chladnější. Teď odpouštím tak, že pustím vodu na 5s, pomelu kafe, odpustím na 1s a extrahuji. Kyselost zmizela (u té jedné konkrétní kávy). Ostatní jsou v pohodě.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od papun »

Vzhledem k vysoké výrobní toleranci termostatů je těžko přesně radit. Co kávovar to ,,originál,, takže každý si musí najít svůj způsob, ale hlavní je začít s ověřenou kvalitní kávou.
Uživatelský avatar
Ralf
více pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: ned 04. bře 2012 12:20:38
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od Ralf »

čo sa týka acidity tak ja som postrehol nasledovné: pokiaľ je to zmes s obsahom robusty tak kyslosť sa prejavuje skôr pri vyššej teplote vody a pokiaľ je to iba arabica tak aciditu cítit pri nižšej teplote. Ale nieje to pravidlom, stretol som sa aj s kávami ktoré takto nefungovali. Inak aj mna znepokojuje že sa tu stále všetci sťažujú na aciditu, lebo mám velmi rád kyslú kávu (často tak kyslú že iní ju nevypijú) a myslím si že tá šťavnatá citrusová chuť je pri výberovej arabice prirodzená. Jasné že dôležité je praženie ale keď je káva trocha tmavšie pražená tak pre mňa má v sebe maximálne chuť orechov, nafty, uhlia a pri troche štastia kakaa. Mám však radšej ovocné kávy s chuťami citrusových plodov, sladkého ovocia, kvetov a nie horké tóny. Mám za to že kyslá chuť v káve je chuť kávy ako takej a horká chuť sa už viac týka toho praženia ako kávy. Ale samozrejme každému chutí niečo iné, ja som si teraz kúpil chemex lebo priateľke nevyhovuje kyslá káva z páky. Tak doplatila, nepije žiadnu lebo na chemex používam mlynček ktorým som robil espresso :D
all you need is coffee
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od papun »

Já jsem si taky z počátku dost stěžoval na kyselost, ale díky doladění teploty přes PID se mi ji podařilo dostat do pozice kdy to je kyselé jen tak příjemně a u někerých káv to není cítit vůbec. Většina káv je kyselá na dně šálku, ale to řeším tak, že to před pitím lehce promíchnu.

Jinak já jsem spíše zastánce té hořkosti a mohl bych zde složit hořký slib:)
Rodom
více pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: pon 27. srp 2012 12:11:21
bydliště: Benešovsko
kávovar: Nuova Simonelli Oscar, Gaggia Baby Twin,Gaggia New Baby Twin
mlýnek: Lan San Marco, Gaggia, Ascasco

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od Rodom »

Já jsem na vyřešení kyselosti nepotřeboval PID, ani jsem neměnil termostat. Proti pidům nic nemám, až jednou nebudu vědět co s penězi, koupím nějakou krásnou strojovnu typu Bezzera s vestavěným PIDem, ale zatím jsem spokojený tak jak to je. Jen to stálo trochu času s vychytáváním vhodné hrubosti mletí, vhodné misky a tím i množství kávy ( nejdu pod 10g u single misky). Taky ne každá káva mi šla udělat tak, aby nebyla kyselá víc, než můj jazyk přijme. Postupně jsem vyzkoušel 3 pražírny a co se chuti a kyselosti týká, nejlepší výsledky mám zde u Primacafé s brazilskými arabicami a Cubou, a to jsem ještě neotestoval vše.
Myslím, že jeden z velmi individuálních parametrů je právě ten náš vlastní jazyk, každý vnímáme stupeň kyselosti jinak.

A když mám pocit, že jsem vyrobil kávu kyselejší, tak si nedělám vrásky a cmrndnu tam smetanu nebo si udělám kávový bonbonek ( káva+hnědý cukr+poctivá šlehačka - třtinový cukr má sám o sobě karamelovou chuť a na šlehačku mám malou bombičkovou lahev ještě dělanou za komunistů, nedám na ni dopustit, nám žádná kvazišlehačka ve spreji z rostlinných tuků nesmí páchnout do baráku).
Tož radím nedělat z toho vědu, hrát si a ochutnávat :yes:
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od ondrada »

Rodom píše:nám žádná kvazišlehačka ve spreji z rostlinných tuků nesmí páchnout do baráku
Ona existuje i šlehačka ve spreji (pouze) z vysokoprocentní smetany. Akorát holt nestojí 18 korun :) Ale zas narozdíl od tý kterou si udělám doma v lahvi pár týdnů vydrží i po otevření. Takže i my s malou spotřebou, kterým se lahev nevyplatí, kvalitu najdeme. Není sprej jako sprej. Ale to jsme OT, pardon :)
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od David »

Teda, já když si udělám z kyselýho kafe kávovej bonbon, tak dostanu něco nechutně sladkokyselýho. Obvykle se nakyslým druhům vyhýbám, resp. se vyhýbám pražírnám, do pražej nakyselo, a když už to z nějakýho důvodu musim vypít, tak nechám tu vrstvu u dna, kde je kyselost největší.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
MarekP
Příspěvky: 33
Registrován: stř 08. dub 2009 12:16:01
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od MarekP »

Helou helou. Chcel by som sa pridat do tejto temy. Tiez mam problem s kyselosťou kávy na spodku šálky. Teraz uživam honduras od PC. Nie je kyselá vždy, len niekedy a neviem prečo. Viem, že káva je v poriadku. Silviu mám len 2 týždne, je to rukami. Niekde píšu, že je to veľmi horúcou vodou, inde zase naopak. Meliem na mdf stupeň 3 a použivam double original misku. 13g za 30 sekund a vysledna kava ma 26g. Takto nejak somto vyštudoval :) Budem skúšať ďalej, ale ak ste medzičasom prišli na príčinu, tak prosím napíšte.
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od bruno75 »

Marek, nejako mi nesedí gramáž na double misku. Podla mňa do RS double misky sa v pohode dostane 15-16g a výsledný extrakt by mal byt okolo 50-60g dopio espressa.
Skús pridať na gramáži kávy a prispôsobiť mletie tak, aby ti za tých 25-30 sekúnd natieklo 50-60 ml dopia.
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
MarekP
Příspěvky: 33
Registrován: stř 08. dub 2009 12:16:01
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od MarekP »

nesedi, kavy sa zmesti ovela viac. zredukoval som vsak davku na zaklade tohto navodu, ktory tu je niekde umiestneny

http://www.home-barista.com/tips/espres ... 16968.html
Uživatelský avatar
kubad
více pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 17. lis 2011 21:43:44
bydliště:
kávovar: Rocket Cellini Evoluzione V2
mlýnek: Fiorenzato F4E Nano

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od kubad »

mě se na Silvii v double jako ideál ukázalo 16g. tomu uprav mletí a myslím že budeš mít výrazně konzistentnější výsledky.
tak sem do toho spadl taky :D
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od wladas »

Puk je celistvy ked ho vyklepes? Teda okrem toho bahna co mas urcite navrchu.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
MarekP
Příspěvky: 33
Registrován: stř 08. dub 2009 12:16:01
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od MarekP »

ano puk je celistvy. vyskusam tych 16g este raz
Uživatelský avatar
MarekP
Příspěvky: 33
Registrován: stř 08. dub 2009 12:16:01
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Kyselost kávy

Příspěvek od MarekP »

takto pekne to vypada a na spodku he potom kyselina
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „ke kávě“