Brasil Facenda Capim Branco jen kape

jako surovině (ať zrnkové nebo mleté)
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj dotaz, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ipanema
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. led 2014 0:49:03
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic 2018
mlýnek: Gaggia MDF

Brasil Facenda Capim Branco jen kape

Příspěvek od Ipanema »

Dá se nějak vysvětlit proč když koupím z tohoto obchodu dva druhy jednodruhové kávy, že mi stejným způsobem jedna nateče do většího šálku za necelou minutu s bohatou pěnou a tato konkrétní káva za 1min 55sec. s pěnou 2mm, která po zamíchání s mlékem zmizí zcela někam do neznáma?
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od satchieee »

Kazdu kavu treba mliet inym stupnom mletia na to, aby si mal vysledny objem rovnaky. Tebou popisane objemy a casy pripravy kavy su uplne mimo zdraveho "stravovania sa" :)
Na akom stroji si kavu robis?

PS: tvoja tema bude pravdepodobne presunuta, kedze nema nic spolocne s tou, do ktorej pises.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
Uživatelský avatar
Ipanema
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. led 2014 0:49:03
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic 2018
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od Ipanema »

Moje téma může být přesunuta třeba dolů nebo nahoru. Já píšu o kávě "Brasil Facenda Capim Branco". Proto jsem to napsal sem. Při objednávce po mě v pražírně p. Konečného chtěli napsat typ přístroje a misku. Očekával jsem tím pádem, že vše bude OK. Kávu jsem dostal již pomletou. Používám KRUPS pákový. To nemění nic na tom, že kávu můžu dát do misky, pustit kávovar a jít si v klidu a pomalu mezi tím začít čistit zuby.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od primacafe »

Není možné se mletím trefit na dálku do cizího neznámého kávovaru. Proto se také ptáme na kávovar pro který meleme a v případě, že se v obchodě zaregistrujete, tak si děláme poznámku o hrubosti mletí. Je potom možné mletí u další objednávky podle potřeby změnit. Ale i tak nebude mletí nikdy ideální.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od satchieee »

Zakladnou otazkou je, aky je u Vas vysledny objem kavy, ktoru si zvyknete na tomto stroji robit. To je mozno bod, pri ktorom by som zacal riesenie tejto situacie.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od ondrada »

Mletí v pražírně není z principu možný trefit tak přesně, aby kafe teklo jak má - tj. aby nateklo cca. 25ml za cca. 25 sekund. Už proto, že kdo má mlýnek ví, že s hrubostí mletí hýbe i v průběhu spotřeby. Mletí na espresso v pražírně je vždycky kompromis. Nepíšete jaký je výsledný objem espressa, doufám že 25 mililitrů, a né nějakej deci a půl lavór.

Máte přetlakové misky, které dokážou dost odpustit. Ale i pro ně je to plusmínus, záleží i na stavu stroje a konkrétní kávě a bez vyzkoušení to jde těžko, pokud nemá jít o "preso" o objemu kolem decilitru nebo větší, který neteče těch 25 sekund, ale "až nateče tak nateče". Prostě bez vlastního kvalitního mlýnku se espresso dělá fakt těžko i s přetlakovou miskou a je to spíš o delším zkoušení nebo o štěstí.
Uživatelský avatar
Ipanema
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. led 2014 0:49:03
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic 2018
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od Ipanema »

Objem v ml.? To je asi jedno. Dal jsem do misky kávy míň, střední i víc. Mám pocit, že výsledek je stejný - káva jakoby misku ucpe a voda z čerpadla prostě přes to "ucpání" nemůže téct.
Je mi jedno jaký mám kávovar, misky, odvápnění, velký šálek nebo desku na kuchyňském stole. Otázka je jediná. Proč mi 4 jiné druhy kávy k páky tečou a tato jedna pouze odkapává. To neodstraním tím, že si dám presso 25ml nebo 325ml.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od primacafe »

Protože každá káva (jiný druh) po vypražení má jiné vlastnosti. Když se mele na stejný stupeň nastavení mlýnku, může to ve výsledku vypadat jako by byla mletá jemněji. A to se v tomto případě stalo.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od ondrada »

Protože zrovna tato káva by prostě pro Váš kávovar potřebovala namlet víc na hrubo. Já když měním kávu, tak hýbu nastavením hrubosti mletí i o několik stupňů, každý kafe chce prostě něco jinýho a dokud se nedá do kávovaru, není možný přesně říct co přesně chce.

Teď nejde o množství kávy v misce, ale o to, kolik chcete mít v hrnku. Abysme měli představu jak rychle to teče když to "teče" a jak rychle to teče když to "kape". Kolik je ve výsledku v hrnku za jak dlouho. Každopádně je to prostě o tom, že tuto jednu kávu by to pro Váš kávovar chtělo mít namletou více nahrubo, než ostatní kávy, což ovšem "naslepo" v pražírně odhadnout prostě nejde.
Uživatelský avatar
Ipanema
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. led 2014 0:49:03
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic 2018
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od Ipanema »

Tak aspoň vím na příště.....
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: Brasil Facenda Capim Branco

Příspěvek od lukyn »

prostě se nevyhnete pořízení vlastního mlýnku, v opačném případě nubudete mít nikdy přípravu plně pod kontrolou.
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Odpovědět

Zpět na „ke kávě“