Teplota skladování a mletí

jako surovině (ať zrnkové nebo mleté)
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj dotaz, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od OndraPod »

Moje zkušenost je následující:
- Mrazák(-18°C) do cca měsíce v uzavřeném vzduchotěsném balení, naprosto bez problémů(věřím že i 2-3 měsíce by nebyly problém) .
- Po otevření přesypávám do vzduchotěsné nádoby(s jednostranným ventilem) a skladuju v lednici(2°C), takž vlhkost ani pachy z lednice nemají šanci.
- Posledních cca 24h nechávám v násypce mlýnku.

Zkoušel jsem i skladovat kávu jen ve vzduchotěsné nádobě při cca 20°C, ale po dvou-třech týdnech už mi přišlo, že jde aroma kávy rapidně dolů.
Jiného rozdílu v chutí a aroma jsem si oproti skladování kávy v mrazáku/lednici nevšimnul.

Nejsem ale žádný fajnšmekr a kávovar co mám také není úplně ideální.

Za mně zdaleka největší posun v chuti nastal po přechodu na balenou vodu s cca 150ppm, samozřejmě se bavím o kávě z Primacafé, kterou také považuji za TOP.
Uživatelský avatar
PJ77
Příspěvky: 11
Registrován: stř 19. lis 2014 17:35:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od PJ77 »

Přihodím i něco pro úplně začátečníky, jako jsem já. Teď pořizuji kvalitní mlýnek, ale během spoření jsme se museli spokojit s šuntem Krupsem, který časem umřel, a tak jsme jako prozatímní řešení pořizovali mletou kávu a kvůli uchování aroma ji dávali do lednice do neprodyšné nádoby. Ovšem i při nejlepší vůli byly veškeré dávky této kávy katastrofální až do chvíle, kdy mi došlo, že když tu kávu přímo z lednice nacpu do byť předehřáté páky, snížím tím teplotu o aspoň 15 stupňů, a i když tu Gaggii 15 minut nahřívám a před extrakcí odpouštím horkou vodu, tak z toho dostanu jedině kyselinku :-) Od té doby ji napřed nechávám uležet při pokojové teplotě, je to lepší (ale jen jako základ kapučína, bohužel). Už se nemůžu dočkat, až nám dorazí nový kávovar Ascaso I-steel a tyto obtíže odpadnou a konečně si užijeme výbornou kávičku... takže jestli je někdo natvrdlý stejně jako já, budiž mu toto za varování :-D
Věřím tomu, že skladováním v lednici se mohou zrna "opotit", když je u nich vzduch, předpokládám, že ta vakuová pumpa je skvělé řešení. Ovšem mletou kávu to nezachrání a je možné, že namletá zrna tu vlhkost "nasají" ještě snadněji a spíš to pokazí jejich vlastnosti než zrna celá... Takže by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost se skladováním mleté kávy v lednici a mimo ni a zda je skutečně aroma této kávy v lednici lépe zachováno, nebo se jedná jen o pověru a je zbytečné ji tam dávát? Zvláště, když je potřeba ji stejně spotřebovat co nejdříve...
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od j.bill »

PJ77 píše:....Už se nemůžu dočkat, až nám dorazí nový kávovar Ascaso I-steel a tyto obtíže odpadnou a konečně si užijeme výbornou kávičku...
Myslíš asi mlýnek... ;)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
PJ77
Příspěvky: 11
Registrován: stř 19. lis 2014 17:35:22
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od PJ77 »

to: j.bill
No jasně, mlýnek... a názor na kávu by nebyl?
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od bruno75 »

Len jedna malá taktická pripomienka. Vakuovať čerstvo praženú kávu nie je zrovna vhodné. Káva po upražení obsahuje veľa CO2 ktoré sa postupne uvoľňuje z kávy a pokiaľ ju aj zabalíš vákuovo tak sa ti sáčok nafúkne.
Skôr ako špekulovať s chladničkami a mrazničkami odporúčam kupovať menšie množstvá podľa potreby. Čiže stačí tak zásoba na 2 týždne a pokiaľ načnem posledné balenie tak objednám ďalšiu čerstvo praženú.
Mletá káva a jej skladovanie je bez urážky blbosť a nezachráni ju ani cryo komora :D
Treba kvalitnú čerstvo praženú kávu a mlieť tesne pred použitím na mlynčeku vhodnom na espresso. Bohužiaľ alebo chvalabohu nie je iná cesta ako si vychutnať excelentnú kávu (espresso)
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od j.bill »

Názor, názor, už je tady toho na dvě stránky :lol:
Kdysi jsem ze začátku skladoval v ledničce, ale vzhledem k tomu, že se na zrnech pak sráží vlhkost, tak jsem se na to vykašlal a skladuji dobře uzavřené při +-pokojové teplotě.....
Jinak už se to tu píše stále dokola, dobrý mlýnek je ještě důležitější jak dobrý kávovar.
Skladovat mletou kávu, to opravdu néééé. ;)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od puschpull »

V lednici mám vždy jen nenačaté balíčky kávy, zabalené tak jak dorazily z pražírny/prodejny. Kupuji v intervalu cca 4-6 týdnů, tedy zhruba 1 - 1,5 kg, větší zásoby se snažím nedělat. Jakmile baliček (nejčastěji 300 g nebo 500 g) načnu, tak už skladuji v suchu a temnu při pokojové teplotě, dobře uzavřené. Do mlýnky vždy nasypu množství tak na 2-3 dny (+/- 100 gramů).
A samozřejmě, namletá káva se skladovat nemá.
Uživatelský avatar
MakeLove
více pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: pát 28. srp 2015 21:35:59
bydliště: Trnavský kraj
kávovar: Quickmill QM67 Evo
mlýnek: Mazzer Mini E

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od MakeLove »

Ja tiez kupujem cca kazdych 5 tyzdnov. Dve rozne balenia vzdy rozdelim do tychto nadob a nasledne ich dam do chladnicky
Obrázek
Nenacate (zvycajne jedno balenie) davam tiez zavrete do chladnicky. Do mlyncek sypem na cca 2-3 dni.
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Teplota skladování a mletí

Příspěvek od wladas »

Ja davam kavu klasicky do skla hned ako ju donesiem domov a sup do linky kuchynskej do tmy. Po tyzdni preventivne pouvolnujem nahromateny CO2. Raz som mal tu cest vyskusat porovnat tri mesiace staru kavu z rovnakeho balicka, cast skladovana v skle a cast v povodnom baleni. V skle vonala skoro ako cerstva ale uz bolo poznat rozdiel. Ale ta v originalnom uz bola KO. Drevo :)
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Odpovědět

Zpět na „ke kávě“