Jak často odvápňovat

jakou vodu, jaké filtry - jak a čím vodu upravit
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Jak často odvápňovat

Příspěvek od danst »

O kvalitě vody již zde bylo psáno hodně, obecně je známo, že pro espresso se doporučuje voda o celkové tvrdosti 100-150 ppm (v CaCO3) jako ideální. Je třeba i u takové vody odvápňovat ?Jak často?

Protože je lépe vědět něco než nic, je dobře změřit používanou vodu a odhadnout nutnost a časový interval odvápnění. O tvrdosti lze získat údaj i z přehledů vodáren, nicméně pro tvorbu kamene je ještě důležitější hodnota alkality (pufrační schopnost vody) a tu jsem u vodáren nenašel.Nejjednodušší je vodu změřit, stačí testy pro akvaristy, nejčastěji se u nich udávají hodnoty tvrdosti v dGH a alkality v dKH.
Přepočet (v CaCO3) je 1mmol/L = 5,6 dGH = 5,6 dKH = 100 ppm/L
nebo jinak : 1 dGh=1dKH=17,86 ppm=0,18 mmol/L. Dost jednotek, na obrázku je jedna z převodních tabulek.
Tvorbu kamene ovlivňuje teplota , alkalita a tvrdost vody. Obšírně je vše probráno v článku Jima Schulmana "Insanely Long Water FAQ", vzhledem ke kávovarům.
Co s naměřenými hodnotami? Udělal jsem tabulku pro univerzální teplotu 110 st.C, použitelné s odchylkou několiga mg pro 100 i 120 st. Červená čísla udávají hmotnost vodního kamene, který vznikne z 1L vody.
Je potřeba odečíst z tab. pro příslušnou tvrdost a alkalitu počet mg kamene a vynásobit počtem litrů vody.
Nejlépe zjistit (počtem plněných nádrží ...) za měsíc.
Já míchám vodu z domova (tvrdost 5 mmol a to po filtraci v konvici) a z práce (0,9 mmol) a výsledkem je voda tvrdosti 1,6 mmol(160 ppm) a s alkalitou 0,7mmol(70 ppm). pro 160 a 70 ppm odhadnu z tabulky asi 40mg kamene z 1L vody, nejdu v bojleru přes 100 st., tzn. max 35mg. Protože vím, že za měsíc spotřebuju včetně bekflešů 15-20l vody, tak vyjde 35x20=700mg = 0,7g kamene za měsíc. Nejsou to přesné hodnoty, spíš maximální, záleží na době, jak dlouho je kávovar při vysokých teplotách zapnut, u mně minimálně.
(Když jsem vodu nemíchal, tak z vody T/500 A/300 vyjde kamene 5,3 g za měsíc).
Doporučeje se odvápňovat při dosažní cca 2 až 5 g, toto množství je schopné odvápňovač pojmout při relativně krátké expozici(cca 30 min). Čili nyní mi stačí odvápnit 1x za až 7 měsíců , předtím to bylo 1x měsíčně. Kdo má vodu upravenou pod tvrdost 50 a alkalitu 25 , nemusí nikdy odvápňovat, ale zase to espresso tak nechutná...
Za zjednodušení složitých procesů nekritizujte, je to tak mnohem lepší.
Důležitý je dobrý odhad, pro klid duše, aby se člověk netrápil zbytečným čištěním nebo naopak z lenosti neoddělal kávovar.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „k vodě“