Kvalita a čerstvost vody

jakou vodu, jaké filtry - jak a čím vodu upravit
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
xkuba
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08. dub 2015 10:24:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od xkuba »

Zdravím,

potřebuji poradit... Mám Silvii a denně si udělám 2x double shot, používám balenou vodu Goccia. Obvykle plním zásobník jenom do poloviny, kdy voda v něm zůstane třeba 2 - 3 dny než musím zase dolít novou. Vzhledem k tomu, že bojler kávovaru nahřívám 2x denně, tak to určitě otepluje i vodu v zásobníku. A teď moje otázka: je takováto voda stále nezávadná a nezkažená i po dvou dnech? Jak řešíte plnění zásobníku u kávovarů vzhledem k zachování kvality vody a její nezávadnosti?

Díky za rady
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od primacafe »

xkuba píše:......... je takováto voda stále nezávadná a nezkažená i po dvou dnech? ...........
na to by odpověděl jen rozbor vody
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
xkuba
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08. dub 2015 10:24:34
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od xkuba »

Jasně, mně šlo spíš o to, jak to dělají ostatní a jestli se nad tím vůbec někdo pozastavil. Při frekvenci 2 espressa denně nemá smysl napojení na vodovodní řád, takže voda v zásobníku je prakticky nutnost...
Uživatelský avatar
ivan.p
pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: úte 22. zář 2015 19:37:31
bydliště: Trnava, Slovensko
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Compak K3 Touch Advanced

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od ivan.p »

pozri - ak ti na zasobnik vody nesvieti priame slnko tak si safe ... samozrejme taka zakladna hygiena typu raz za tyzden umyt nadrzku s cistiacim prostriedkom by mala byt samozrejmostou
Uživatelský avatar
Zizass
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: úte 25. srp 2009 17:57:36
bydliště: Rychnov n.K.
kávovar: Bezzera.UNICA.PID
mlýnek: Compak.K3.Touch.Advanced

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od Zizass »

Toto fakt neřeším , cca každý druhý den dávám plnou nádobku.Používám vodu z vod. řádu přefiltrovanou přes filtrační konvici a do nádobky
mám vložený sáčkový změkčovač vody(využívá mechanismus osmotického procesu fyziologického roztoku )Tyhle dva dny nehrají roli,většina vody se
využívá na proplach před( nahřátí hrníčků) a po shotu .( pročištění )
Uživatelský avatar
demo
začátečník
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 15. lis 2012 23:47:09
bydliště: L. Hrádok
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od demo »

No vo vode pri teplote nad 30 stupňov sa dá s určitosťou predpokladať, že v nádržke žije veselý zverinec aj s nejakým rastlinstvom. Teda po nejakom čase bez hygieny. Vzniku akvária sa prakticky nedá zabrániť. Priamo z nádržky by som sa asi nenapil, ale žiadny strach. Po prechode cez sterilizačnú jednotku kávovaru bude voda zas hygienicky nezávadná a teda pitná.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od j.bill »

Mne překvapilo, jak silně se u Silvie s neizolovaným bojlerem zahřeje voda v nádržce, když je delší dobu zapnutá a zapomene se třeba vypnout tlačítko "pára". Ta voda byla po 3/4 hodině více než teplá ! To jsem díky jiné konstrukci třeba u Gaggia Classic a podobných nezažil. Tam je nádobka mimo vlastní obal kávovaru a nízko, takže se voda moc neohřeje. Silvia to má vevnitř, navíc v uzavřené kovové skříni, která dobře vede teplo. Divím se, že výrobce neudělal v části, kde je nádobka na vodu, alespoň nějaké odvětrávací otvory. Doporučuji proto izolaci bojleru, aby se snížilo nahřívání vody v nádržce. Podle mne by bylo asi nejlepší řešení v rámci možností nasadit na konec nasávací hadice malý průtokový katex s uhlím - váleček do nádržky (pro domácí kávovary) a neplnit moc vodou, třeba jen do poloviny a každý další den před první extrakcí ten zbytek vylít a dát čistou vodu....A samozřejmě průběžně čistit.

Tady je zase velké + u kávovarů napojených přes katex nebo osmózu na řád a odpad. Třeba u HX Bricoletty je objem výměníku jen 100 ml. Není proto problém vypustit toto množství po nějaké přestávce (nehledě na teplotu) a je to záruka stále čerstvé vody. Ale fakt je, že E61 je dost velký luxus na dvě espressa po obědě...
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od papun »

Já přes horké léto espresso nepiju a loni v podstatě 3 měsíce kávovar (Alfa) stál v nečinnosti. Samozřejmě nádobka na vodu, kterou mám dodělanou jsem vylil. Ale v bojleru bylo přes litr vody. Na podzim jsem si říkal co z toho vyteče a velmi mě překvapilo, že voda byla na proto ok a bez zápachu. Samozřejmě jsem asi 4 litry propustil ven pro jistotu, ale to bylo spíš pro dobrý pocit.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od puschpull »

Kávovar mám v kuchyni ve stínu. Dělám si espresso o víkendu ráno i později po obědě, případně navčer, ve všedních dnech po příchodu z práce (cca mezi 16-17 hodinou). Dělám různé množství. V poslední době většinou dvě velká (double). Někdy třeba tři malá (to hlavně v těchto dnech, kdy jsem trochu "oprášil" přípravy single shotu. Mám tu LM misku od papuna. )
Na začátku nechám ohřát (minimálně 30-45 minut) pak dost propláchnu (tak 1/3 až 1/2 velkého 2dcl hrnku). Před shotem vždy ještě krátce propláchnu. Po sundání páky opět propláchnu a na konci přípravy kávy zase silně propláchnu, často i backflush. Pak opět průplach a vyčištění plochy okolo těsnění hlavy. To je takový každodenní rituál. Spotřebuji zhruba 0,6 až 0,9 litru vody. Tu dopouštím rovnou z vodovodu. Vodu tu máme výbornou, vodní kámen u nás neznáme. Například nerezová varná konvice, která je denně několikrát v provozu byla po několika letech "jako nová". Jsem rád, že u nás nemusím řešit vodu. Nádobu na kávu a vyústění hadiček čistím tak 1x do měsíce ale i to se mi zdá často.
Výsledné espresso je chuťové výborné (po cca 8 měsících už si to dovolím říci).
Díky tomuto fóru za užitečné rady a postupy, bez toho bych nebyl tam, kde nyní jsem. :-)
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Kvalita a čerstvost vody

Příspěvek od j.bill »

puschpull píše: ...Tu dopouštím rovnou z vodovodu. Vodu tu máme výbornou, vodní kámen u nás neznáme. Například nerezová varná konvice, která je denně několikrát v provozu byla po několika letech "jako nová". Jsem rád, že u nás nemusím řešit vodu.
Tak to Ti závidím. U nás a v okruhu 30 km daleko je to všechno tvrdé. Někde opravdu velice. Konvici čistíme kyselinou tak jednou za 14 dní, ale snesla by i za týden. V Silvii používám ten malý katex s uhlím, na Bricolettu mám velký na řád, ale ta momentálně spí...
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Odpovědět

Zpět na „k vodě“