KRUPS XP2050 COMBI-Špatný kus anebo špatné používání?

Domácí pákové kávovary Krups
Pravidla fóra
* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kamuska79
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. kvě 2010 16:33:15
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

KRUPS XP2050 COMBI-Špatný kus anebo špatné používání?

Příspěvek od Kamuska79 »

Jakou máte s ním, prosím, zkušenost??
Pořídila jsem si ho nedávno, pressíčko dělá výborné i z obyčejné mleté kávy, ale mám problém s tryskou...
Často vylítne, mléko téměř nenapění a pokud se mi to jen alespoň trochu povede, v momentě, kdy se funkce páry vypne, tak mléko klesne a pěna je fuč :cry: !! A také se mi vůbec nelíbí to, že když funkci páry používám, tak skrz páku protéká velké množství vody (většinou za tu dobu proteče jeden střední hrneček zn. Segafredo). Než se pára připraví, tak to kolem kovové hlavice dost kouří...manžel tvrdí, že je to ta pára - jen že nejde do trysky, ale prostě "někam jinam"...Nemá to žádný zápach, abych si myslela, že se tam něco uvnitř pálí, takže vůbec nevím, jestli něco nedělám špatně...
Každopádně mne to dost mrzí, jelikož jsem presovač zakoupila již používaný a po skončení záruky, ale paní, která mi ho prodávala, tvrdí, že používala jen funkci pressa a ostatní nevyužívala....tak proto ho prodala. Teď si spíš říkám, jestli jsem nekoupila "zajíce v pytli" :cry: :cry: :cry: !!
PROSÍM, JESTLI MI MŮŽETE ALESPOŇ TROŠIČKU POMOCT, BYLA BYCH MOC VDĚČNÁ! NERADA BYCH SE HO ZBAVOVALA A PAK ZJISTILA, ŽE TŘEBA VŮBEC NEBYLA CHYBA VE STROJI, ALE V MÉM ŠPATNÉM POUŽÍVÁNÍ...
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: KRUPS XP2050 COMBI-Špatný kus anebo špatné používání?

Příspěvek od David »

Imho nekvalitní mašina.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
funkyboss
pokročilý
Příspěvky: 94
Registrován: pon 14. úno 2011 11:25:16
bydliště: Praha
kávovar: LaCimbali M21 Junior DT/1
mlýnek: Mazzer Super Jolly

Re: KRUPS XP2050 COMBI-Špatný kus anebo špatné používání?

Příspěvek od funkyboss »

Sice možná píšu už tak trochu s křížkem po funuse, ale s tryskou u Krupse také nemám nejlepší zkušenosti. Zpočátku jsem se snažil napěnit mléko, ale brzy jsem to vzdal - kávovar prostě nemá dostatečný výkon a navíc místo páry z trysky leze něco na způsob kombinace páry a vody. Takže jsme skončili u ohřívání mléka v mikrovlnce. Nicméně preso dělal moc dobré, rozhodně lepší než plnoautomat AEG CaFamosa, který máme v práci.
Odpovědět

Zpět na „KRUPS“