Ariete 1329 - dlhodobé skúsenosti - rekapitulácia

Domácí pákové kávovary Ariete
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Spectre
více pokročilý
Příspěvky: 187
Registrován: úte 31. led 2012 18:32:54
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Ariete 1329 - dlhodobé skúsenosti - rekapitulácia

Příspěvek od Spectre »

Zdravím kávových fanatikov. Je to už nejaká doba čo som začal experimentovať s kávou a pýtal som si rady na tomto fóre. Doba pokročila, káv som odvtedy vyskúšal veľké množstvo, robil som espressá doma na mini kávovare Ariete a pribudli mi aj nejaké väčšie mašinky (nie doma).

Je načase zhodnotiť dlhodobé skúsenosti s Arietkou a poohliadnuť sa po niečom novom, nakoľko tento strojček vie spraviť fajn espresso, ale má svoje limity, ktoré považujem za neprekonateľné. (Dúfam že je ok, keď toto vytváram ako novú tému, verím že to pomôže ľuďom ktorí by o podobnej mašinke uvažovali)

Prvý a základný poznatok vychádza z toho, že keď chcem piť dobrú kávu, netreba moc myslieť na cenu kávovaru. Za pár mesiacov spracovala mašinka kávu v cene, koľko sama stála. Pokiaľ počítam s tým, že lepší kávovar (ktorý už nebudem mať potrebu meniť a trpieť kompromisy) je vybavenie, ktoré snáď bude mať živnotnosť mnoho rokov, stáva sa jeho cena zanedbateľnou. Na druhú stranu, chápem že veľa ľudí si tým prejde a aj tá cesta je dôležitá... Ale k veci:

O Arietke všeobecne:
Plusy
+++ CENA
+ Po určitom počiatočnom tuningu dokáže spraviť super espresso
+ Vstavaný mlynček, ktorý je na espresso použiteľný
Mínusy
- Bez niekoľkých technických úprav nepoužiteľné ani na to espresso
- Modifikácie nie sú finančne náročné, ale vyžadujú určitý stupeň kutilstva, nie je to pre každého
- Stroj nie je blbuvzdorný a určité chyby neodpustí
- Nepoužiteľné na paru, nepoužiteľné na výdaj horúcej vody (na nahriatie hrnčekov ok)

A teraz podrobnejšie k tomu, čo je nevyhnutné spraviť, aby táto mašina vyplodila dobré espresso

1. Mlynček (Nevyhnutná úprava)
Od výroby som ho mal posunutý tak, že mlel príliš nahrubo aj v najjemnejšom nastavení. Riešením je odskrutkovať nádobku na kávové zrnká a priskrutkovať ju v inom uhle. Potom je to v poriadku. Kvalita mletia je na espresso použiteľná. Jediná moja výhrada je v tom, že krok v ktorom sa mení hrúbka mletia, je príliš veľký. Pokiaľ nie je účelom naladiť dobu extrakcie na 25s s presnosťou 0,5s, je to na domáce použitie za tú cenu celkom ok ;)

2. Páka (Nevyhnutná úprava)
Originálna miska páky spolu s napeňovacím zázrakom je nepoužiteľná. V servise kávovarov je treba kúpiť pružinku ktorá drží misku a dve misky - na jednu a dve porcie. Misky na Gaggiu pasovali ako keby boli odtiaľ, tie som kúpil ako prvé. S odstupom času som zistil, že pasujú aj profi misky na Rancilio. Okraj je nepatrne širší, ale o to lepšie tesnia. Mám otestované misky s označením 6g a 12g - primerané dávkovanie je 8g a 16g na dve porcie.

Bez týchto dvoch úprav treba zabudnúť na kávu ktorá sa čo i len podobá na espresso. Po týchto úpravách je to možné, ale na užívateľa čaká ešte niekoľko zásadných problémov:

1. Tesnenie hlavy
Tesnenie v hlave nie je z gumy ale z niečoho mäkkého. To znamená že pri predávkovaní misky ho ten tlak vždy vyhrnie von. Následne ho treba vybrať, vyčistiť zvyšky kávy ktoré sa pod neho dostali a dať späť. Toto sa vždy stane vtedy, keď sa niekam ponáhľam a chcem si spraviť rýchlo kávu (veď espresso). Mne osobne sa nepodarilo splašiť iné pasujúce tesnenie, takže som to vyriešil nasledovne:

Misky Rancilio majú široký okraj a pekne držia neposlušné tesnenie na mieste. Páku je treba doťahovať do polohy niekde okolo 16:00 na hodinách. Je treba dodržať presné dávkovanie kávy (najskôr určite váha, neskôr sa to dá s trochou cviku ľahko odhadnúť - toto je benefitom nielen kvôli tesneniu, ale hlavne kvôli konzistentným výsledkom v príprave espressa.

2. Plastový pach
Najprv som myslel že je to z tej nádobky z plexiskla, v ktorej je voda. Nádobku som teda vyhodil a do jej priestoru som dal väčší hrnček ktorý sa pravidelne dopĺňal. Trik nepomohol a smrdieť po plaste začal aj ten hrnček. Problém sa dá odstrániť takto:

V kávovare je zastoknutá hadička, ktorá ťahá vodu. Okrem nej je tam ešte jedno vyústenie kde pasuje rovnaká hadička (prišiel som na to náhodou keď som hadicu nasadzoval naslepo a dal som ju vedľa) z ktorého sa vracia časť vody do nádržky - zrejme prepad, pretlakový ventil (nerozoberal som). Práve kombinácia horúca voda + plasty všade v okolí majú na svedomí tento jav. Riešenie je jednoduché - v obchode s hadicami som kúpil zopár metrov silikónovej 5mm hadičky, vstup vody som vyviedol externe z väčšej nádoby a prepad som stiahol krátkou hadičkou do misky na zachytávanie bordelu (pod mriežkou kde sa pokladajú hrnčeky).

3. Para
Pôvodná tryska mi prišla ako nepoužiteľná, zmontoval som ju dole a na tú kovovú časť so závitom som nastokol kúsok silikónovej hadičky. Teraz to používam ako výčap teplej vody na predhrievanie hrnčekov. Na cappuccino si tento stroj určite nekupujte!

4. Horúca voda
Vzhľadom na malý objem bojlera s objemom klesá teplota. Na zalievanie turka :), alebo na spravenie čaju nepoužiteľné, ja s tým predhrievam hrnčeky, tam je to ok a zároveň vymením časť starej vody v bojleri.

Čo budete ďalej potrebovať (nielen pri tomto kávovare)

* Slepá miska, resp. gumová ucpávka na preplach vnútorností, k tomu príslušný prípravok. Bez hygieny vercajchu nebude dobrá káva!
* Váha (ideálne s presnosťou 0,1g na počiatočné nastavenie). Netvrdím, že každá príprava espressa sa má podobať na laboratórny pokus, ale som presvedčený o tom že pokiaľ to človek nemá v oku, je lepšie 5x vážiť 8g ako raz naprávať to hlúpe tesnenie.
* Niečo na meranie času - platí to isté ako pri váhe, nie je to laboratórny pokus ale hlavne v začiatkoch je dobré stopovať si tých 25s, aby to človek dostal do oka. Tento vercajch je zadarmo, nejaké stopky má dnes asi každý v mobile.
* Tamper - jeho dôležitosť a výhody oproti plastovému ktorý sa dodáva s kávovarom som si uvedomil až keď som ho držal v ruke. Výhodou je, že 58mm tamper prežije Arietku a poslúži aj pri lepšom kávovare v budúcnosti.
* Kvalitnú a hlavne čerstvú kávu! Ja som výmyselník a napriek tomu, že mi chutilo som vyskúšal všetko možné. Zbytočne vynaložená námaha a úsilie. Žiadna veľká značka neposkytne človeku gurmánske orgie po tom, ako ležala pol roka zabalená niekde v sklade (hoci aj v sáčku s ventilčekom). Kolegovia z ČR majú jednu prima kávu na dosah - len pár klikov myšou :)

V neposledom rade je ale treba povedať - nekupujte si akýkoľvek prístroj na espresso (asi nielen Arietku), ak...

...nemáte chuť experimentovať a očakávate okamžitý výsledok. Dobré espresso vyžaduje trochu praxe, nepríde to hneď na prvý (druhý, desiaty...) pokus. To platí aj u veľkej profi mašiny pokiaľ je treba bez predošlej referencie nastaviť mletie a pod. Nehovoriac o tom, že aj na špičkovej technike platí, že každá káva je iná, starnutím kávy po vypražení sa káva mení a pod. - jeden deň vyladím mletie tak, že extrahujem espresso v rozmedzí povedzme 23-26 sekúnd a druhý-tretí deň to už nemusí (nebude) platiť.
...máte nízku frustračnú toleranciu. Domáci prístroj tohto formátu dokáže pocvičiť nervy nejedného flegmatika. Treba rátať s tým, že napriek všetkej snahe sa občas niečo po... Inak povedané, káva sa na tom robiť dá, dokonca veľmi dobrá (oproti bežným kaviarňam kde podávajú pikolo a veľké preso), ale mašinka je málo robustná na to, aby sa človek spoľahol a očakával konzistentné výsledky.
...chcete piť aj inú kávu ako 30ml espresso. Polovička, chtiac "veľkú" kávu mi po ránach aj napriek dôkladnej osvete vyťahovala v kuchyni rýchlovarnú konvicu a instantnú brečku. Pre milovníkov väčších káv bude vhodnejšia príprava v prekvapkávači, aeropress, frenchpress a pod. Nehovoriac o tom, že tieto metódy sú podstatne blbuvzdornejšie ako espresso a pri dodržaní postupu prípravy (návodov je xy) dajú super kávu hneď. O finančnej stránke veci snáď ani netreba písať.

A pokiaľ chcete napriek tomuto všetkému espresso aj doma, nechoďte cestou lacných mašiniek.
Predpokladám, že aj tak pôjdete. To je taký večný kolobeh... Ja som čítal fórum a uvažoval som nad tým čo kúpiť. Hovoril som si, že prečo nie, veď kávu to po drobných úpravách vie urobiť dobrú. Dnes tvrdím, že to nemá zmysel. Pri malej mašine sa človek zasekne na elementárnych problémoch, ktoré by mal vyriešiť výrobca a nikdy by sa o nich nemalo v podobnom duchu písať. Iba ak by niekto považoval to kutilstvo samotné spojené s mašinou za cieľ. Nedá sa povedať, že by som to vyslovene ľutoval, pretože kutím rád a mašina spravila dosť káv. Dostal som sa ale do bodu keď ma takýto stroj už nikde neposúva a všetky tie drobné barličky nutné k tomu aby to ako-tak fungovalo ma začínajú iritovať. K tomu ešte dopĺňam toľko, že som mal šťastie a mašinka mi funguje - riešim len konštrukčné nedostatky. V prípade technickej chyby bude takýto stroj najskôr zrelý na okamžité vyhodenie.

Keďže som sa na to espresso namotal, takže špekulujem či ísť v budúcnosti do spoľahlivej jednoboilerovky ako napr. Rancilio Silvia, alebo si priplatiť za niečo s hlavou E61 čo vie naraz aj presovať aj pariť (skúšam latte art, chcem to robiť aj doma) To je už ale na úplne inú tému... nedávam to sem ako otázku ale ako konštatovanie, kam sa až dá prísť s Arietkou

Iniciátorom celej tejto reflexie bola nasledovná skutočnosť: Keď sa na Arietke podaril občas "tiger", bolo to skoro ako dôvod na oslavu. Až keď robím na veľkej mašine (z dvojporcovej misky) tigra bežne (nie úplne vždy, ale zadarí sa často), vnímam to inak. ...a toto celé myslím skôr obrazne, v skutočnosti to vôbec nie je (len) o tom tigrovi

P.S.: Snažil som sa o vyčerpávajúci príspevok, snáď som nevyčerpal aj čitateľov
Moja zbierka: Kávovar/espresso: Promac Club ME, La Scala Aida 2, Italsab E61, Nuova Simonelli Mac Digit; Mlynček: Eureka Mignon doserless, Rancilio MD40, Rossi RR45, La San Marco SM90; Alternatívne metódy: Hario V60, Aeropress, Syphon Tiamo
espressolab.sk - servis, náhradné diely a baristické pomôcky
Uživatelský avatar
morseee1
více pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte 19. úno 2008 11:49:13
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete 1329 - dlhodobé skúsenosti - rekapitulácia

Příspěvek od morseee1 »

doplnim
tesnenie bojlera je tiez z nejakeho cerveneho silikonu. absolutna zloba, akonahle je potrebny vyssi tlak, tak pretekal bojler a bolo po kave. cca pred rokom vymenene za tesnenie zo zavaracej vlase. Kto si pamata este ze zavaralo sa so sklenenym vrchnakom :-). Napriek tomu, tesnenie stale dostat kupit, stoji par centov a hlavne pasuje.. Stacilo jemne ostrihat, je moc siroke, ale inak rozmer sedi (uz neviem ci vonkajsi ci vnutorny).

Trisku som vymenil za taku s tou dierkou z boku, ktorou si to domiesava, priznam sa ze uz ani neviem odkial som ju zohnal. Capuccino sa celkom potom da, len to treba vediet. (aj tak to robim 2x za rok)

Misky mam 4ks .. 6,7, 12, 14 + pretlakovu - z nostalgie a ked niekto chce veeeelku kavu .. nech si pije
ralne sa tam vlezie ale viac 10, 13, 17, 21 ... najcastejsie pouzivam tu 7g (cca13g realne)

kupovali sme arietku domov v roku 2005 ... a faktom ostava, ze pri prvej prilezitosti pojde z domu (uz setrim)

treba jej ale nechat, ze kavu urobit vie ..... ale treba to s nou vediet
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Ariete 1329 - dlhodobé skúsenosti - rekapitulácia

Příspěvek od Redmann »

Spectre: príjemne vyčerpávajúce. :ucta:
Odpovědět

Zpět na „ARIETE“