Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Domácí pákové kávovary Ariete
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

Bude tomu tak nějakých 7 let co jsme v Makru pořídili Ariete Cafe Roma 1315 a od turka přešli na preso. Kávu jsme do toho nejčastěji kupovali u brněnské skleněné louky a s dodaným thermodiscem byl výsledek celkem použitelný (do chvíle než jsem na inetu našel videa že crema může mít i víc než 2mm :mrgreen: ), bez thermodiscu preso v šálku jak ho známe vpodstatě nevzniklo (však jsme taky první kus museli reklamovat - thermodisc v dodávce chyběl). Dalším neduhem bylo že v přímém dávkovači se ulomili packy a dávkování páky bylo nepohodlné (do zdruhého zásobníku s odměřovaným plněním jsme nechtěli dělat protože nemáme tak velkou spotřebu a škoda mlet zrna která hned nespotřebuji že). Jednoho dne stroj přestal produkovat kafe a tak šel na pročištění, dokoupení toho dávkovače (žádná láce za kus plastu a dodávka trvala) a výměnu vodního filtru. Pak to zase nějaký čas fungovalo ale postupně nějak ubývalo cremy a i kvalita kafe šla dolů. Spolu s větší informovaností o věci jsem se rozhodl ho pročistit a pokusit se z něj vydolovat něco lepšího. Mašinu jsem celou rozebral (bylo kolem toho tolik špíny že jsem nechtěl umazat foťák takže bohužel bez fotek). K rozebrání jsem se uchýlil mj. hlavně proto že mosazný šroub co drží sítko sprchy nejde kvůli okolní obrubě rozumně oddělat :pic: . Uvnitř bojleru bylo svinstva až běda - patrně docházelo k tomu, že když jsme páku neoddělali hned ale vypli stroj tak zřejmě chládnutím to natáhlo soc z páky. To neoddělávání páky mělo svůj důvod nejen v lenosti ale hlavně v tom, že v páce zůstávala nad kávou voda takže oddělání páky rovnalo se další nežádoucí špíně všude v kuchyni a komu by se to chtělo čistit když má na stole chládnoucí preso. To že nad kávou zůstávala voda je dáno velikostí páky (při plném naplnění by to bylo určitě přes 20g) a thermodiscem který brání odtoku vody bez tlaku. No takže jsem to celý pečlivě vyčistil a začal eperimentovat s produkcí presa bez thermodiscu a vůbec s větší kontrolou průběhu.
Přitom jsem zjistil že při jakémkoli mletí se nedostanu s časem cca pod minutu a vlastně hrubost mletí v tom nehrála moc roli, tak jsem to pustil taky bez kávy a vida - ono i jen s vodou to trvalo taky tak :shock: . Teprve po odstranění integrovaného vodního filtru (což bohužel normálně nejde - musíte mít druhej starej s vyhozenou náplní - neboť součástí filtru je napevno výtok) to naprázdno plnilo patřičně rychle. Bohužel i když čas výroby se mi podařilo dostat na očekávanou cca půlminutu tak bez thermodiscu prakticky bez pěny a chuť stále moc hořká. Navíc mě rozčilovalo že při dvou šálcích se jeden plnil o dost rychleji než ten druhý, při zaměření na tento neduh jsem znovu oddělal sprchovací sítko které zdá se to způsobovalo a tím jsem objevil i příčinu jiného neduhu - častého kapání vody z toho sítka - a zřejmě příčinu toho proč už z Arietky slušné preso neudělám. Na dně bojleru jsem totiž objevil malou dírku kterou teče :( a předpokládám to přípravě moc neprospívá. Tady je to dno - dírka vpravo dole:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

Nepřitéká horká voda na sítko sprchy středovým otvorem kolem šroubu který drží sítko? Je to opravdu ta malá dírka?
A jak z fotografie vidím, ikdyž né jasně, tak je i u tohoto kávovaru použitá guma na těsnění v hlavě nevhodná. Je tam vidět nějaké výrazné vymačkání, to by tam být nemělo.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od hnup »

A čo chceš s tým kávovarom urobiť?
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

Samozřejmě voda posléze teče i tím hlavním prostředním otvorem, jenže nejdřív celkem dlouho tence jen tou malou dírkou. S ohledem na to, že prostřední výtok je udělán přepadem tak se domnívám, že vlastně v bojleru ani moc vody není neboť mnoho vykape tou malou dírkou na dně bojleru přes sprchovací sítko (paradoxně v důsledku vyčištění - předtím byla asi ucpaná humusem) a tak při puštění čerpadla toto nejdříve plní bojler a voda začne hned mírně unikat tou dírkou dole (a bohužel bez tlaku zalévat kávu) a teprve po naplnění bojleru po přepad začne téct tím hlavním přívodem. Navíc se obávám že teplota té vody bude nic moc - podle toho kolik jí v bojleru zůstalo. Dokud tam je/byl thermodisc nedalo se na to přijít protože se průtok otevře až když je nad ním skutečně tlak - to že káva byla před tím už nějakou chvíli jen zvlhčena člověka nenapadne (z neznalosti jsme prodlevu mezi startem pumpy a produkcí kávy považovali za normální opotřebení).
Bohužel je to asi klasická ukázka toho že "každý dostane co si zaplatí" tj. v tomto případě asi nekvalitně vyrobený Al blok :cry: Z tohoto pohledu jsem zavrhl myšlenku že si tu Arietku koupím ještě jednu a tuhle starou budu mít na náhradní díly :geek: - protože třeba čerpadlo zdá se funguje/pracuje jako kdysi ale stejně nemá pořádně sílu nasát přes filtr (pravda není nejnovější) tak nevím jak to bude i s těmi bary na výstupu ...
Jo co ale koupit místo ní to bude ještě velký dilema, jednak nejsou prašule, ale zjevně to nebude jednoduchý rozhodování i když budou, brzy čekejte příspěvky v sekci "kupujeme" ...
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

Co s ní udělám? Buď seženu třeba nějakou jinak pokaženou za nějaký fakt srandovní peníze a pak ji opravím anebo hold naopak někomu tuhle službu s mojí udělám, třeba mlýnek funguje snad dobře (i když ji máme dlouho tak děláme tak 1-2 kafe denně) ale i když příští typ asi bude bez vestavěného mlýnku tak holt mlýnek ve velikosti celého stroje nemám kam dát ...
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

Na sestavu bojleru je možné se podívat TADY
Je z toho jasné, že ohřátá voda se odebírá z horní části bojleru kde je nejteplejší. Nevěřím tomu, že u Ariete by tomu mělo být jinak (ikdyž....).

Čerpadla u domácích kávovarů se v podstatě za celou dobu života kávovaru nemění. Při tak malém počtu udělaných káv se neopotřebují většinou ani za 10let.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

To jsme si nerozuměli, samozřejmě že i u Ariete je to úplně stejně, jenže právě když je ve dně bojleru dírka (která tam normálně nemá být) tak se vlastně nejdřív musí naplnit samotný bojler než voda dosáhne k tomu vstupu ve středu, neboť jeho objem od posledního použití díky dírce hodně ubyl a i napouštění díky odtoku probíhá pomaleji :( a protože se naplňuje studenou vodou tak ... docela se divím že aspoň s tím termodiscem (nic jiného než kulička přitlačovaná pružinou) to jakžtakž preso udělá :shock: Jenže teď po vyčištění se bohužel průtok dírkou zvětšil takže výše uvedený problém se taky zvětšil (tj. po oddělání páky odkapává té vody opravud dost) takže je to na draka.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

A co tak zvážit, jestli ta dírka tam vůbec má být?
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

No jo však jak píšu ona tam určitě být nemá, jen jsem právě chtěl ukázat na to s čím vším se člověk může u levnějšího přístroje setkat a díra v hliníkovým bloku je teda pro mě určitě největším překvapením = i když to stálo tehdy cca nějakejch "jen" 7 tisíc tak na svoji dobu to i tak nebylo zrovna nejmíň a tudíž bych čekal, že to za život vydrží víc než nějakých tipuju cca okolo tisíce porcí a neb i dnes se myslím cena pohybuje někde okolo těch 7 tisíc (i když asi novější model, těžko však říct o kolik lepší vnitřně) tak jestli to stojí za to když za dvojnásobnou cenu se dá už pořídit poloprofi přístroj kterej nás při takové minizátěži asi přežije (Silvia, předpokládám).
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

Já jsem tím zase chtěl říct: co tak tu dírku zalepit.
Jinak se dá předpokládat, že třeba v Ariete 1329 bude vnitřek kávovaru velmi podobný, ne-li stejný jako v 1315.
Rozhodně se vyplatí investovat do značkového a dražšího kávovaru.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

Do vánoc asi peníze na Silvii nebudou (a potom už vůbec ne :roll: ) tak jsem se to rozhodl spravit. Zalepovat není moc čím - jediný tmel co znám že má atest na styk s potravinami je Epoxy 1200 a ten zase nesnese (jako většina ostatních) vysoké teploty. Při snaze narvat do dírky gumičku z těsnění se z dírky stala díra a tak následovalo rozebrání, takže tady máte fotky jak vypadá Ariete uvnitř. Nakonec jsem do díry narval zevnitře celé těsnění z vodovodní baterie takže obsah bojleru aspoň hned nevyteče (i když při natlakování stále dost kape).
Pak jsem (konečně) přistoupil k experimetnům výroby presa bez thermodiscu - a svět div se, i z sobyčejnou zrnkovou Standardkou (koupena ze účelem testů, né pití :D ) se mi podařilo vytvořit 3mm pěnu. Jak to dopadlo po výměně za Lavazzu je vidět zde: http://petjablog.vox.com/library/video/ ... 0000e.html - i když je nastavena hrubost mletí na 3 z 15 (tj. skoro nejjemnější) pořád byl i přes značné upěchování průtok trochu rychlejší než by měl být, zkusím mletí ještě zjemnit, ale holt kvůli nerovnoměrnému plnění se nakonec bez thermodiscu asi stejně neobejdeme. Kupodivu s Lavazou byla pěna menší než předtím se Standardkou - viz video.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

Mlýnek je stejný jako v Ariete 1329. Z fotky bojleru je zřejmé, že ta díra tam nepatří a s největší pravděpodobností ji má na svědomí vodní kámen. A co tak zavolat do servisu a ten spodní díl vyměnit.
Ještě by to chtělo nastavit mlýnek tak, aby se dalo nastavovat jemnější mletí.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od hnup »

Po prvé veľká chvála za fotky, neviem ako ostatných, no mňa vnútro kávovaru, konštrukcia vždy zaujme.
petja píše:Kupodivu s Lavazou byla pěna menší než předtím se Standardkou - viz video.
Pre mňa to teda vôbec prekvapenie nie je :-)
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

Tak TADY naleznete takovou malou videorecenzi Ariete 1315 s a bez thermodiscu.
Uživatelský avatar
Ondra
Příspěvky: 40
Registrován: stř 29. říj 2008 23:58:31
bydliště: Zábřeh
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od Ondra »

Zdravím. Můžu se zeptat, jaký průměr má Vaše originál sítko v Ariete 1315? zajímá mě, zdali by ho bylo možno vyměnit za tzv. profi, tak jako to tu už někdo udělal na novějším typu 1329. Typ 1315 mě docela zaujal. Navíc se dá sehnat do 5 tis Kč. ;)
Uživatelský avatar
arny71
více pokročilý
Příspěvky: 253
Registrován: stř 26. bře 2008 1:07:14
bydliště: Jižní Morava
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od arny71 »

petja píše:Tak TADY naleznete takovou malou videorecenzi Ariete 1315 s a bez thermodiscu.
No, dal jsis s tím práci.
Mé dojmy:
1. Odhaduji, že ty hrníčky mají min. 100 ml, takže v obou případech ti tam toho nateče příliš mnoho. Zkusil bych jemnější mletí nebo raději rovnou jinou kávu.
2. Mlíko to pění dobře, akorát mám dojem, že to pěníš zbytečně dlouho a výsledná pěna je příliš hustá.

V každém případě ta mašinka vypadá použitelně.
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

Ondra píše:Zdravím. Můžu se zeptat, jaký průměr má Vaše originál sítko v Ariete 1315? zajímá mě, zdali by ho bylo možno vyměnit za tzv. profi, tak jako to tu už někdo udělal na novějším typu 1329. Typ 1315 mě docela zaujal. Navíc se dá sehnat do 5 tis Kč. ;)
Já nevím přesně odkud kam se to vlastně měří takže vnitřní horní průměr tak 58-59 mm ;)
Uživatelský avatar
petja
Příspěvky: 37
Registrován: pon 20. říj 2008 21:05:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Bye bye Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od petja »

arny71 píše:. Odhaduji, že ty hrníčky mají min. 100 ml, takže v obou případech ti tam toho nateče příliš mnoho. Zkusil bych jemnější mletí nebo raději rovnou jinou kávu.
2. Mlíko to pění dobře, akorát mám dojem, že to pěníš zbytečně dlouho a výsledná pěna je příliš hustá.
Ad 1) v první variantě (bez discu) jsou hrníčky po okraj 140ml, poslední video jsou hrnky po okraj 100ml - viz http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 1&start=10
Ad 2) asi souhlas, nemám v tom praxi neboť normálně si kafe s mlíkem nedělám, a rozhodně se mi ještě nepodařilo vytvořit krásnou konzistentní pěnu aby se s ní dal dělat laté art, buď jiný stroj nebo jiný mlíko nebo jiný ruce anebo všechno dohromady, nicméně pro normální domácí účely je to myslím plně použitelné
Odpovědět

Zpět na „ARIETE“