Mletí pro 1 vs 2 kávy dobleshot

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Constantine6
Příspěvky: 5
Registrován: ned 12. črc 2020 23:26:09
bydliště: Hluk
kávovar: Rancilio Silvia PID
mlýnek: Ascaso i2

Mletí pro 1 vs 2 kávy dobleshot

Příspěvek od Constantine6 »

Dobrý den,

Jak děláte kávu pro sebe a jak děláte káv víc, aniž byste změnili mletí?
Dělám si dvojité ristretto většinou s BR 2:1 30g/30s. Logicky když chci 2 kávy, na požadovaný objem se už nedostanu, takže ve dvou šálcích je tak 15 až 20g. Nepřijde mi to ideální, jak to řešíte vy?

Učím se několik let a pořád nejsem spokojený, ikdyz káva už většinou chutná dobře. Rád bych svůj um posunul.

O.
Knightey-
více pokročilý
Příspěvky: 313
Registrován: ned 07. pro 2014 1:27:17
bydliště: Mladá Boleslav
kávovar: Lelit Elizabeth P92T V3, AeroPress, Hario V60
mlýnek: Eureka Atom Specialty 75, 1ZPresso JX

Re: Mletí pro 1 vs 2 kávy dobleshot

Příspěvek od Knightey- »

No logicky nedostaneš, jedině kosíček na větší množství kávy (18g/21g atp) a nebo pak prostě druhý shot :)
Keep calm and drink coffee :)

Alternativy: Hario V60, Aeropress, Mizudashi
ex kávovary: ECM Mechanika V Slim, Rancilio Silvia PID, Gaggia Classic, Sage BES 840, Tchibo cafissimo
ex mlýnky: G-Iota DF64, ECM C-Manuale 54, Rancilio Rocky Doserless, Krups GVX242, Timemore C2, Porlex Mini
https://www.instagram.com/knighteycz/
https://www.youtube.com/user/KnighteyCZ
Uživatelský avatar
zorin87
více pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: pon 21. úno 2011 17:54:51
bydliště: Boskovice
kávovar: Futura Kikka, Bialetti, Aeropress
mlýnek: Eureka Mignon

Re: Mletí pro 1 vs 2 kávy dobleshot

Příspěvek od zorin87 »

Ještě k těm množstvím kávy v páce... Doma mám mlýnek nastavený tak, že melu hrubostí do košíčku pro dvě kávy. Cca 19 - 21 g, dle druhu kávy, aby byl objem "správný"... Mám to z důvodu, že z 90 % případů si děláme dvě kávy. Jelikož je zbylý puk v páce "akorát", tedy pěkně jde vyklepnout ven, nemusím ho "vyšťourávat", beru tedy hrubost co by OK, jelikož výsledek objemu výsledné kávy je takový, jaký by měl dle oné "teorie" měl být.

Někdy si ale chci udělat kávu jen jednu. Co teď? Jednu kávu ze 2 vylít? Nebo změnit množství gramů v páce při stejné hrubosti? Zde je snad pokaždé problém ten, že malá páka při této hrubosti množství pro jedno espresso těžko pojme - cca 12 - 13 g. Další varianta je změnit hrubost, ale to se projeví v zhruba druhé kávě a pak to zase vracet zpět? Nebo si pořídit druhý mlýnek? :-)

Pokud bych bral jako nejlepší tu poslední volbu se změnou gramáže, tak bych se rád zeptal, zda-li existuje nějaký množstevní koeficient, či jak to jinak nazvat?

Díky. Jdu už na to dopio. :-)))
Life is too short to drink bad coffee...
No matter how old you are!

...
Zkušenosti s: kávovarem La Scala Butterfly, Magister Stella Profesional, Jura Impressa C5, De'Longhi ESAM 3000 B Magnifica a s mlýnky Macap M2M, Eureka Mignon Perfetto, Krups GVX242, Eta 0066 (80. léta) :)
lubono
více pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pát 29. bře 2013 11:24:56
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Mletí pro 1 vs 2 kávy dobleshot

Příspěvek od lubono »

Já osobně to řeším druhým mlýnkem a z těchto důvodu mám 3 :grin: (já vím jsem blázen) :smoke:
Uživatelský avatar
zorin87
více pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: pon 21. úno 2011 17:54:51
bydliště: Boskovice
kávovar: Futura Kikka, Bialetti, Aeropress
mlýnek: Eureka Mignon

Re: Mletí pro 1 vs 2 kávy dobleshot

Příspěvek od zorin87 »

Jojo. Tj ta dražší varianta. Až mě teď začíná štvát, že jsem ten starší Macap prodal...😁

Čili asi ta levnější neexistuje..(?)
Life is too short to drink bad coffee...
No matter how old you are!

...
Zkušenosti s: kávovarem La Scala Butterfly, Magister Stella Profesional, Jura Impressa C5, De'Longhi ESAM 3000 B Magnifica a s mlýnky Macap M2M, Eureka Mignon Perfetto, Krups GVX242, Eta 0066 (80. léta) :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „k přípravě kávy“