Kvalitní espresso z automatu?

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
xfrodo
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28. led 2011 1:09:57
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od xfrodo »

Zdravím všechny,
před nedávnem jsem si koupil automat Saeco Talea Ring Plus s nadějí, že budu mít konečně doma bez většího úsilí kvalitní kávu.
Po několika nocích studia na netu jsem samozřejmě zjistil, že nejlepší káva je espresso v množství do 30 ml extrahované do 30 sekund.
Mám několik problémů a otázek a prosím o radu.

1. Lze vůbec v automatickém pressovači s integrovaným mlýnkem a bez páky udělat kvalitní espresso?
2. Mám problém s časem extrakce. Pokud chci kávu o množství kolem 30 ml, mašině to trvá vždy pod 20 sekund. Mletí mám nastavené na nejjemněji. Jak se dostat na delší čas? Je to díky tomu, že tlak mého pressovače je 15 barů a espresso potřebuje jen 9? Jak ten tlak snížit?
3. Jakou roli v tom hraje funkce prebrewing (předvaření kávy?) a SAS - Saeco adaptive system?
4. Odkdy mám vlastně počítat těch 30 sekund? Ihned po skončení mletí nebo při začátku dalšího zvuku (čerpadlo?)

Děkuji za odpovědi.

J. Kováč.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od primacafe »

1. Pokud né kvalitní, tak velmi dobré. Záleží hlavně na kávě kterou do kávovaru nasypete.

ostatní asi až večer, jak bude čas.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od pedro13 »

1.Výsledek z automatu je "kancelářské espresso".Nikdy to nebude opravdové espresso husté jak sirup s vulkanickou cremou.Je to takové řídší, s pěnou jak z přetlakové misky.
2.Tlak snížit nelze a ani to není třeba.Tlak 15bar je pouze papírová hodnota čerpadla.Měřeno když jde čerpadlo do max.tlaku.Tímto se není třeba zabývat.
3.Marketingovými vynálezy jednotlivých výrobců se není třeba zatěžovat.
4. 25s je čas samotné extrakce,tj. doba po kterou tlak vody čerpadla působí na kávu.
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
Jožin
více pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: sob 01. srp 2009 16:04:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od Jožin »

Byl jsem loni na Salimě v Brně, vypil jsem několik káv i z automatu, musím říci, že to bylo první opravdu dobré presso z automatu takže asi je možné aby automat vařil dobrou kávu. Podle mé zkušenosti, čím horší káva tím jemnější mletí.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od primacafe »

pedro13 píše:1.Výsledek z automatu je "kancelářské espresso".Nikdy to nebude opravdové espresso husté jak sirup s vulkanickou cremou.Je to takové řídší, s pěnou jak z přetlakové misky.
........
Jsem na to zapomněl, že tady mám rozdělaný příspěvek.
S tímto bodem bych si dovolil částečně nesouhlasit.
Je z toho kancelářské espresso (tento název jsem v souvislosti s automaty použil zde na foru už několikrát), takové řídké, ale určitě né z pěnou jak z přetlakové misky. Teď musím věc uvézt na pravou míru. Mluvím teď o mém automatu Saeco Family Digital který nemá v cestě kávy žádný napěňovací nesmysl. Dnešní kávovary toto však mají a káva může opravdu vypadat jak z přetlakové misky. U starých typů automatů záleželo přesně tak jako u pákovky na kvalitě použité kávy, na nastavené hrubosti mletí, na množství použité kávy na dávku a na teplotě vody.
U dnešních automatů je to všechno trošku jinak a kávovar udělá vždycky nějaké espresso.
Samozřejmě se to vždycky odvíjí od kvality kávy do kávovaru nasypané.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
pavlik
Příspěvky: 32
Registrován: úte 23. lis 2010 11:21:22
bydliště: Uherský Brod
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od pavlik »

Ještě bych dodal že to řidší espresso , bude slavit u absolutních začátečníků úspěch . Na řídké tzv . české espesso jsme zvyklí z kaváren , to první opravdové jsme si udělal až doma . Naopak pravé se mě zdálo strašně silné , člověk si navykne až po čase , tak jako u smradlavých sýrů .
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od pedro13 »

U začátečníků bude slavit úspěch jakékoliv espresso z čerstvé kávy.
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
xfrodo
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28. led 2011 1:09:57
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od xfrodo »

Já bych právě chtěl espresso hustější a nemohu toho nijak z automatu dosáhnout...
Co třeba si nechat kávu namlít? Pomůže to? Nebo si nějak nechat seřídit mašinu?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od primacafe »

Rozhodně bych nějakou kávu, někde, nějak namletou, používal v automatu velmi uváženě. Když bude káva nevhodně namletá, můžete si kávovar ucpat. Když se vam to povede důkladně, tak pomůže jen servis.
Možná by to chtělo změnit kávu. Každá káva se při mletí chová jinak. Při stejném nastavení mlýnku se třeba naše káva proti jiné tváří tak, jak by byl mlýnek nastavený o jeden až dva stupně jemněji.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Jeremy
více pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: ned 16. kvě 2010 16:03:35
bydliště: Zlín
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od Jeremy »

Automaty jsou citlivé hračky. Máme v práci stroj Delonghi esam.. tuším 3100. Dosáhl jsem nastavením mlýnku téměř do maximální jemnosti dílčího úspěchu, ale do chuťově výrazného espressa s bohatou cremou to nemá a nebude mít nikdy moc společného. Navíc tím riskuji poškození přístroje. Řekl bych, že automaty jsou stavěny spíš na snídaňové nebo chceteli svačinové pressa většího objemu. Je to daň za pohodlí při přípravě.
Boiler je bojler
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od primacafe »

Ono je hlavně něštěstí v tom, že snad všechny současné automaty používají nějaký ten napěňovací krám s cestě kávy. Pokud nemá uživatl potřebný cit pro nastavení mlýnku, tak to v podstatě udělá kávu vždycky nějakou, ať je hrubost nastavená nějak v dost velkém určitém rozmezí.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Destroyer
Příspěvky: 8
Registrován: úte 01. úno 2011 16:38:36
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od Destroyer »

Ahoj, mám právě s mým novým automatem Saeco zcela opačný problém, mlýnek nastaven na max. jemnost mletí a přesto voda přes kávu protéká podle mně moc rychle. Za 25 sec. cca 75 ml.. Kafí je pak takové mdlé a pěna nízká a světlá. Když jsem zkoušel hrubější mletí situace se ještě zhoršila, podotýkám že jsem zatím použil Lawazzu z Tesca, nic lepčího jsem narychlo nesehnal. Ale azse si říkám, že to kafe zase přeci nemůže být tak špatné, že z toho nevyloudím rozumné espresso. Nebo je v té mašině mlýnek tak špatný že nenamele dost najemno? Přeci jen se mi zdá, že to teče příliš rychle. Poraďte odborníci prosím co s tím, mašinka za 16 a fakt dobré kafe furt není.
Uživatelský avatar
historik
více pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: pon 24. led 2011 20:00:22
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od historik »

To je problém týchto automatov. Ja som tiež uvažoval o niečom podobnom, no zdá sa, že páková mašina urobí pri troche cviku a dobrej káve prakticky vždy lepšie espresso.
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od pedro13 »

Můj desetiletý kluk nemá žádný cvik a udělá vždy espresso jak z katalogových fotek :)
Já furt tvrdím,že když je dobrá káva,naštelovaný mlýnek,dobrý tamper a mašina,tak udělá espresso s centimetrovou cremou i úplný moula...
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
Destroyer
Příspěvky: 8
Registrován: úte 01. úno 2011 16:38:36
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od Destroyer »

No myslel jsem, že se tu dovím od zkušenějších něco co je třeba vychytat, nebo nějakou praktickou zkušenost jak u takové mašiny docílit uspokojivého výsledku.

Počkám holt až mi dojde domů čerstvá káva a budu štelovat nastavení. Myslím ale že pes je zakopán v příliš hrubém mletí mlýnku, proto káva proteče tak rychle. Když z odpadní nádoby vytáhnu puk, tak je slisovaný fest. Takže mašina očividně kávu upěchuje dost. Dávka se zdá být taky OK, teplota jde nastavit ve třech stupních. Zkoušel jsem všechny, rozdíl mizivý.

Přeci tu mašinu projektují nějací odborníci. Je to renomovaná firma, řekl bych že je už ze solidní cenové řady tak snad by to mělo být vychytané a sladěné ve všech ohledech.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od primacafe »

Dávka je určitě dobrá, když máte v odpadu celé puky. Jinak by se rozpadaly. Proto ji upěchuje dost. Kdyby byla dávka malá, tak nemá co pěchovat a puk by se z prostoru kávové kapsle vylil a né vypadl. Jak chcete poradit když kávu kterou do toho dáváte neznám, třeba to tak s ní má být a všechno je v pořádku. Bavíme se o něčem na co nikdo z nás není schopný odpovědět. Zavolejte do servisu, třeba by tam poradili.

Na váš povzdech. Vychytat je třeba kávu a mletí, zase to taková věda není. Ale kydž nejde mletí už nastavit víc do jemna a vy to neumíte, tak do toho servisu zajděte.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
LUKI
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pon 01. úno 2010 13:24:16
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od LUKI »

Co se týče kvality produktu kupříkladu Saeco Talea:
1. To co Vám z toho vyteče je závislé na kvalitě kávy kterou použijete ....
2. Při manipulovácí s hrubosti mlýnku, a použitím různých káv trvá někdy až dest porcí než se mlýnek tzv usadí, proto se doporučuje používat jeden druh kávy. Kávovar má automatické nastavení mletí , takže pozná co tam nasypete, a podle toho si reguluje otáčky motoru mlýnku ....
3. Nastavení aroma lze taky upravovat máte k dispozici tři režimy, které lze servisně taky upravovat .....
4.Každý automat saeco vám je schopen udělat výbornou kávu, jen musíte vědět jak na to ......

Proto jako vždy omýláme stejnou písničku, ve většině případu nakupujete tyhle stroje u obchodníku , ktěří o tomhle vůbec nic neví, a jak by mohli když prodávají všechno možné harampádí, hlavně že je to nejlevnější, a vy jako zákazník jste pro ně zajímavý do té doby než zaplatíte, howg
www.saecoshop.cz
zdenok
více pokročilý
Příspěvky: 381
Registrován: ned 20. dub 2008 13:29:49
bydliště: Bratislava
kávovar: Vibiemme Domobar Super(HX),Rancillio Silvia /w Auberins PID
mlýnek: Baratza Forté AP, Rancillio Rocky SD

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od zdenok »

"Kávovar má automatické nastavení mletí , takže pozná co tam nasypete, a podle toho si reguluje otáčky motoru mlýnku ...."
toto je najlepší vtip aký som v poslednej dobe čítal... aj by som sem dal druhý najlepší aby ste mali predstavu ale to sem nepatrí :ucta:
Zdenok
Vibiemme Domobar Super (HX), Baratza Forté AP, Rancillo Silvia+PID Auberins DeLuxe, Rancillo Rocky
[/size]
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od primacafe »

Škoda, že to autor nenapsal přesně jak to je, ale jen tak laicky. Bylo otázkou času než někdo takto zareaguje. A šlo to dost rychle.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
LUKI
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pon 01. úno 2010 13:24:16
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kvalitní espresso z automatu?

Příspěvek od LUKI »

Já opravdu nechápu co je na tom vtipného !!!

U automatu typu Talea je mlýnek který je příčně uložen a náhon mlecího kamene je přes převodové kolo které je opatřeno magn.čipem, vespod těla mlýnku je snímač otáček tohoto převodového kola, který analyzuje rychlost a počet otáček mlecích kamenů a zpětně přes elektroniku, dostává motor pokyn jak rychle a jak dlouho má mlít, také pozná silovou zátěž motoru. Pro každý druh kávy je potřeba seřídit mlýnek optimum má každá jinde, a právě tento druh automatu podle odporu kávových zrn oproti kamenům si automaticky rychlost a počet otáček upravuje do přednastavenastevené hranice. Tato nastavená hranice lze měnit v servisním módu a to buď přidáním nebo ubráním jednotek s pomyslného středu ........
Odtud se odvíjí i dávka kávy je to všechno jen elektronicky žádné komory s dávkovačema atd, kávy se sype přímo z mlýnku do centrální jednotky .....
Pozor nemluvíme zde o hrubosti mletí ale o množství a rychlosti mletí daného druhu kávy ...

"Snažil jsem se to napsat původně laicky aby to pochopili všichni, nechtěl jsem nikoho zatěžovat něčím odborným , ale opravdu jsou to složitější zařízení než na první pohled vypadají......."
Naposledy upravil(a) LUKI dne čtv 03. úno 2011 14:07:24, celkem upraveno 1 x.
www.saecoshop.cz
Odpovědět

Zpět na „k přípravě kávy“