Pěna na espressu, pořád se nedaří

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od Ostmes »

michal píše:Píše se tady o tom dost často, ale ještě jste nevyzkoušeli Segafredo, Davidoff, Burghof, Alfredo a plno dalších špičkových káv.
Teď presně nevím zda to bylo takové rýpnutí a nebo myšleno vážně. V případě toho prvního, si nově příchozí člen forá zaslouží alespoň nasměrování kde si co přečíst, aby byl v obraze...v případě druhého s Vámi nesouhlasím

Nečetl jsem úplně všechny příspěvky zde na fóru, ale zcela určitě na pěnu májí vetší vliv zcela jiné okolnosti než jméno značky.

Ostmes
Uživatelský avatar
michal
Příspěvky: 29
Registrován: pát 18. led 2008 14:08:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od michal »

Nebylo to myšleno vážně.
Když už někdo vyzkoušel několik káv a ještě další zbývají, bylo by možná zajímavé vyzkoušet také ty.
Psalo se zde na foru (a né jednou), že čerstvá káva je ochotnější udělat dobré espresso s pěnou. Nakonec proč kupovat kávu přímo z pražírny (kdoví jak je stará), když si můžu v obchodě koupit "čerstvou" (kdo ví jak starou).

(možná mě trochu hnulo žlučí, přečtení si stejného příspěvku na dvou místech, původně jsem chtěl odpovědět věcněji, ale když si někdo myslí, že ti co se zde snaží radit neumí číst, tak to nešlo)

A postižený čtenář na foru není až takovým nováčkem - je tady skoro rok.
Také se o tom píše v pravidlech fora:
4.Opakující se dotazy, duplicitní příspěvky
Pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila. Nezakládejte rovněž duplicitní témata v různých kategoriích fóra, přidáváte tím jen moderátorům zbytečnou práci. Nikomu tím nepomůžete (ani sobě), fórum se díky tomu stává nepřehledným.
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od Ostmes »

OK. Nebyl tam žádny smajlík, takže jsem si nebyl zcela jist.

K nováčkovi je potřeba trochu shovívavosti ;), aby si to tu přečetl, a zkusil hledat.

Ostmes
Uživatelský avatar
michalnet
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. dub 2008 12:39:52
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od michalnet »

No faktem je, že vyzkoušet jsme vyzkoušeli asi 6 druhů káv a je mi divné, že ani z jedné by to nebylo ono. Jak poznám špatný tlak...?
Uživatelský avatar
michalnet
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17. dub 2008 12:39:52
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od michalnet »

michal píše:Nebylo to myšleno vážně.
Když už někdo vyzkoušel několik káv a ještě další zbývají, bylo by možná zajímavé vyzkoušet také ty.
Psalo se zde na foru (a né jednou), že čerstvá káva je ochotnější udělat dobré espresso s pěnou. Nakonec proč kupovat kávu přímo z pražírny (kdoví jak je stará), když si můžu v obchodě koupit čerstvou.

(možná mě trochu hnulo žlučí, přečtení si stejného příspěvku na dvou místech, původně jsem chtěl odpovědět věcněji, ale když si někdo myslí, že ti co se zde snaží radit neumí číst, tak to nešlo)

A postižený čtenář na foru není až takovým nováčkem - je tady skoro rok.
Také se o tom píše v pravidlech fora:
4.Opakující se dotazy, duplicitní příspěvky
Pokud máte nějaký problém, zkuste nejprve použít tlačítko Hledat. Nezakládejte zbytečně nová témata a nejprve si ověřte, zda už se daná věc na fóru neřešila. Nezakládejte rovněž duplicitní témata v různých kategoriích fóra, přidáváte tím jen moderátorům zbytečnou práci. Nikomu tím nepomůžete (ani sobě), fórum se díky tomu stává nepřehledným.
Zřejmě je to tedy pouze diskuze mezi diskuzemi. Bohužel, ať čtu nebo nečtu, nikde jsem se odpověď na moji otázku a problém nedočetl, takže mne prosím omluvte, že jsem neznalý a že jsem chtěl jen poradit. A nebo že jsem v už tak dost obsáhlém fóru nenašel, to co bych měl. Marně jsem zřejmě věřil, že se zde něco dozvím. To je tedy opravdu úrověň. Asi zde mé příspěvky překážejí. A určitě kvůli jednomu mému dotazu rozhodíme celé fórum, že ano. Ty ostatní příspěvky, jsou zde jen jedny a jedenkrát...hm nebo možná taky trošku jen přehozeny a pro někoho je to už teda zase jiný příspěvek.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od primacafe »

Nezlobte se na mě, ale Váš příspěvek je prostě překopírovaný do dvou témat. Tak nevím proč se čertíte. Vídíte, že se Vám snažil někdo odpovědět (a to dost rychle), to jste si myslel, že to tady nikdo nečte a že to tím urychlíte? Váš dotaz i Vaše posouzení tohoto fora zrovna nesvědčí o tom, že jste zde něco intenzivně hledal.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Visna
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pon 07. zář 2009 14:34:58
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od Visna »

cely happy potvrdzujem, ze to chce mlyncek a cerstvu kavu, kupil som kolumbiu zrnkovu z popradu, namlel na svojom novom gaggia mdf a liezla z toho skoro len crema, ci uz so single alebo double , no konecne :tany:
uz sa neviem dockat kavy z primacafe 8-)
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od hnup »

Aj z PRIMAcafé si si objednal Colombiu? Nebudeš chápať ten rozdiel...
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Visna
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pon 07. zář 2009 14:34:58
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od Visna »

nie este sa v kavach vobec nevyznam, nechal som to na kamosovi, tak uvidim, co mi vyberie a co mi bude chutit
Uživatelský avatar
DeOr
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. črc 2010 16:14:55
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od DeOr »

No, moje prve salky pressa boli tiez bez peny... proste len cierna tekutina. Ak chces docielit penu aj z beznej kavy (mne sa dari aj z beznej kavy ktora nieje vobec cerstvo uprazena) pokus sa aby
- nahrej pristroj, aj paku. Najlepsie ked odpustis trochu vody len tak na prazdno
- zasadna vec: utlacit kavu ako to len ide, daj si zalezat na tom aby bola kava rovnomerne utlacena a aby jej bolo v pake dost. U kazdeho pressa je to ine ale povacsine az tesne pod okraj. Este raz dokladne utlac a paku zatiahni. Urcite poznas, do akej maximalnej polohy dokazes na prazdno (bez kavy) paku zatiahnut. Ze si dal kavy dostatok spoznas tak, ze paku nedokazes zatiahnut na az doraz. Vtedy vrchne sitko dokonale pritlaci na kavovu napln a tym ze si kavu utlacil, pri prechode vody kladie omnoho vacsi odpor.

A vualaaa, ak mas hviezdy na svojej strane ukaze sa aj pena :tany:
Treba ale dodat ze pokial mas fakt cerstvu kavu a vhodne pomletu, pena ktora sa dostavi bude viac kremova a hustejsia

Vyskusaj a daj vediet, ja som bol tiez prekvapeny ked som uz zacal pochybovat o mojom presse. Enjoy
Uživatelský avatar
pecan
více pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: ned 06. pro 2009 12:01:47
bydliště: Brno
kávovar: Expobar Office Control
mlýnek: Mazzer S.J.

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od pecan »

Myslím že utlačování není pro napěnění espressa podstatné, já vůbec kávu neutlačuju a pěnu mám taky.
Podle mě je hlavně důležitá např. čerstvost kávy, odrůda, jemnost mletí, teplota vody atp.
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od mill »

1. čerstvost kávy je pro tvorbu pěny zásadní
2. i druh kávy je hodně zásadní, nejvíc pění samozřejmě robusta
3. v podstatě to funguje tak, že míň utlačit- vyšší pěna, víc utlačit-hezčí extrakce(tygr)
4. lze dlouze polemizovat nad souvislostí mezi chutí kávy a výškou pěny
Uživatelský avatar
patas86
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. kvě 2023 8:36:30
bydliště: Opava
kávovar: Philips 5400
mlýnek: nemám

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od patas86 »

Mám už asi druhý autom. kávovar od Philipsu a pěná taky nic moc. po pohratí s mlýnkem trošku lepší, ale kapslový Tassimo mi udělá daleko větší pěnu, tak nevím :( a to ty kapsle nemají čerstvě pomletou kávu.
Uživatelský avatar
mab
nováček
Příspěvky: 56
Registrován: ned 11. bře 2012 16:43:57
bydliště: Vyškov
kávovar: Profitec pro300, aeropress, moka konvička, filtr
mlýnek: Rancilio Rocky, Nuova Simonelli MDX, ceramill

Re: Pěna na espressu, pořád se nedaří

Příspěvek od mab »

https://youtube.com/shorts/4OFwY6eusfU?feature=share

Namelu, tamper a jedem. Samozřejmě čerstvá káva z pražírny.
Ale na druhou stranu co s pěnou, kafe je lepší.

PS: lepší sklo jsem doma nenašel, používám porcelán :-)
Odpovědět

Zpět na „k přípravě kávy“