Espresso - Jak na něj a proč

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
RedAce
více pokročilý
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 22. srp 2013 14:58:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od RedAce »

To, že "správného" času lze dosáhnout úpravou hrubosti nebo množství kávy je informace stará asi jako espresso samo. Ale neznamená to, že když dosáhneš při stejné hrubosti stejného času u single a double misky, že jsi dosáhl stejné extrakce a udělal stejné espresso. Tak jednoduché to není...
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od papun »

Netřeba se držet přesně pouček. Dělej to tak jak ti to chutná. Když ti to poteče 40 sekun a nateče ti 25 ml a bude to chutnat, tak netřeba nic řešit.
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od danst »

Je to tak, neexistuje jeden postup na to správné espresso, je třeba jen pochopit, co se asi při tom děje pro možnost korekcí a hlavně získat praxi. Všechno bude modifikováno konkrétní kávou, kávovarem, mlýnkem, navážkou, distribucí a tampováním atd.. ale v neposlední řadě jakou chuť kdo preferuje
Uživatelský avatar
Fanyn
více pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: ned 28. pro 2014 18:36:02
bydliště: Suchov
kávovar: Rancilio Epoca
mlýnek: Mazzer Super Jolly

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od Fanyn »

Tady malá ukázka stejné hrubosti mletí jen mírně odlišná gramáž,čas extrakce plus mínus stejný okolo 25/25.

single 9g
20170417_184604.jpg
double 16g :-)
20170418_142029.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od satchieee »

Mozno zly pohlad, ale vyzera to skor ako ristreto.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od wladas »

Ano, v Taliansku by tomu povedali ristretto ale vo svete moderneho brewingu to je este espresso.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
Fanyn
více pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: ned 28. pro 2014 18:36:02
bydliště: Suchov
kávovar: Rancilio Epoca
mlýnek: Mazzer Super Jolly

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od Fanyn »

Je to espresso :-) je tam toho okolo 25ml :-)
CyberMole

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od CyberMole »

Výborný článek. Graf mám vytisknutý u kávovaru, vedle kávovaru s mlýnkem mám váhu,refraktometr (optický) a tabulku, kde zapisuji hodnoty :) Kolegové na mě koukají, jak když jsem spadl z jiné planety. Každopádně většina z nich už má problém si dát kávu jinde, což je sice subjektivní a neměřitelné, ale já to považuji za úspěch :)
espresso.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
ra334
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. říj 2008 21:47:25
bydliště: VALAŠSKO
kávovar: BEZZERA MAGICA S
mlýnek: COMPAK K3 Touch ADVANCED

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od ra334 »

Myslel jsem si že jsem magor jenom já, podobnou tabulku mám také. :rofl:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
BEZZERA MAGICA S, COMPAK K3 Touch ADVANCED
Uživatelský avatar
VerZah
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. pro 2017 13:32:44
bydliště: Vlašim
kávovar: Catler ES 9010
mlýnek: Catler CG 8030

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od VerZah »

Fanyn píše:nejsem zklamaný,sem rád že už to tu padlo,jen by tu o tom toho mohlo být více...hodně to usnadní práci,pokud člověk mele do váhy
Mně to třeba dost pomohlo. :) I když se přiznám, že ještě hodně tápu. Podle reakcí tady je mi jasné, že jsem úplně na začátku a trochu se v tom plácám. Máme nově Catlera ES 9010 a tudíž poprvé přicházím do styku s jednoduchými sítky. Také máme nově mlýnek na kávu (také Catler). A usilovně se snažím u těch dvou věcí vyvolat symbiózu. :-) Ani nebudu zmiňovat, kolik kafe už jsem vylila. :)) Zatím ale nedokážu pochopit, jak je možné, že je opravdu potřeba pro singl a duo sítko rozdílná hrubost mletí. Pro dvojitou kávu můžu mít nastavenou větší jemnost mletí, když ji ale nezměním pro singl, téměř nic neproteče. Pokud tím neurazím profíky zde, byla bych moc vděčná za začátečnické rady. Článek je sice napsaný hezky, ale pro mě je zatím moc složitý.
Uživatelský avatar
ra334
Příspěvky: 49
Registrován: pon 27. říj 2008 21:47:25
bydliště: VALAŠSKO
kávovar: BEZZERA MAGICA S
mlýnek: COMPAK K3 Touch ADVANCED

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od ra334 »

VerZah píše: Zatím ale nedokážu pochopit, jak je možné, že je opravdu potřeba pro singl a duo sítko rozdílná hrubost mletí. Pro dvojitou kávu můžu mít nastavenou větší jemnost mletí, když ji ale nezměním pro singl, téměř nic neproteče. Pokud tím neurazím profíky zde, byla bych moc vděčná za začátečnické rady. Článek je sice napsaný hezky, ale pro mě je zatím moc složitý.
Nekomplikuj si život tím, že budeš nastavovat různou hrubost mletí pro singl a double. Je to nesmysl. Btw. Hrubost mletí je asi nejsložitější proměnná při přípravě kávy. Nastavit ji při každém shotu tak aby byla stejná jako předešlé nastavení je téměř nemožné. Nastav si ji tak, aby ti tekl dobře double a singl musíš přizpůsobit, buďto množstvím a nebo tampovaním tak aby to teklo 25 sec. Pokud se ti to nepodaří, vyměň misku je jich spousta chce to trochu laborovat.
Z něho pohledu je množství kávy nejlépe regulovatelná položka. Chci říct, neteče single - uber (množství, ne ten taxík :-). A nebo naopak nastav si hrubost pro single a upravuj množství pro double. Vůbec nevadí, dáš-li +-0,5 g na dávku víc či míň. Dej tolik aby to teklo 25sec a zbytek jemně dolaď tampováním.
BEZZERA MAGICA S, COMPAK K3 Touch ADVANCED
Uživatelský avatar
VerZah
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. pro 2017 13:32:44
bydliště: Vlašim
kávovar: Catler ES 9010
mlýnek: Catler CG 8030

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od VerZah »

Moc děkuji za radu! :-D Já už z toho začínala šílet. Zkusím přesně to, co píšeš. Častěji dělám double, takže si nastavím ten a singl zkusím odladit množstvím a tampováním.
Uživatelský avatar
VerZah
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. pro 2017 13:32:44
bydliště: Vlašim
kávovar: Catler ES 9010
mlýnek: Catler CG 8030

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od VerZah »

Juchůů :souhlas: Tak to vypadá, že minimálně pro první level se podařilo. Ze singl i z double mi leze cca 30ml, a myslím že i chutné, kávy. :-D Ještě jednou díky. ;-)
Uživatelský avatar
imperator
více pokročilý
Příspěvky: 142
Registrován: ned 11. úno 2018 23:16:49
bydliště: Slovensko
kávovar: Electrolux EEA111, DeLonghi ECO310BK
mlýnek: Nivona CafeGrano

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od imperator »

Mam takuto otazku tykajucu sa nepriamo espressa - ale rad by som ju mal vysvetlenu z hladiska nejakych parametrov alebo fyziky...

Ked si urobim tassimo kapsulu - je tam hrubsie mletie a tlak nejakych 3,3 bar - takze to je nieco ako silno prekvapkavana s penou - kazdopadne ked z nej natocim napr 1dc - tak je to povedzme pitelne a niesu tam nejake "kaziče" chuti

Ked by som dal ale hrubsie mletie do pakovky - tak natocim rychlejsie 1dc - ale neda sa to pit a ma to hnusnu chut - aj keby som menil hociako mletie

Chapem a viem ze "lungo" alebo hocico dlhsie - sa nerobi dlhsim pretecenim ale zriedenim - zaujima ma skor preco to tak je ? Rozdiel je hlavne v tlaku teda...
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od j.bill »

A co je na tom těžkého k pochopení? Hrubé mletí potřebuje nízký tlak, jemné mletí vysoký. Pak bude průtok kávou podobně rychlý.... Vstřebal jsi ten článek, co napsal Danst?
http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 273#p45273
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
imperator
více pokročilý
Příspěvky: 142
Registrován: ned 11. úno 2018 23:16:49
bydliště: Slovensko
kávovar: Electrolux EEA111, DeLonghi ECO310BK
mlýnek: Nivona CafeGrano

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od imperator »

Vstrebal vstrebal - ale toto je mierne mimo žáner - ten nižší tlak a hrubšie mletie spôsobí, že sa hrany zomletej kávy "neobrúsia" tak rýchlo aj keď preteká viac vody a je to "pitelné", kdežto natočené cez presovar musí byť ešte hrubšie mletie, alebo tomu už nepomôže nič - bavím sa ale o "čapovanej" café crema t.j. nad 1dc kávy. To ale moc nepatrí do tejto témy, rozoberal som to inde.

Každopádne som mal zase čas na hranie sa a čo sa mi podarilo - najjemnejšie mletie na mojom Lodose + 10g v single miske - a tešie stále 25/25, malé odchýlky sú 25/30, oriešková kréma, po miešaní lyžičkou akoby som miešal olejovú farbu, úplna pochúťka. Fakt by som to asi lepšie neurobil s danou výbavou. Musí to byť ale úplne presne - menšie odchýlky spôsobia, že to tečie ako prúd, takže poctivo vážim a mlynček neposúvam ani o pikometer. Som rád že s tým low-endom čo mám je to lepšie ako 95% kaviarni čo som navštívil. Zatiaľ si robím espresso 5x denne po tých 10g - kofeín špeciálne necítim, tak snáď ho tam po správnosti veľa nebude. A zadarilo sa mi aj pre rodinných príslušníkov to isté z Lavazzy bezkofeínovej vytiahnuť maximum - som prekvapený ako chutí bezkofeínová - úplna pochúťka aj o polnoci.
Uživatelský avatar
imperator
více pokročilý
Příspěvky: 142
Registrován: ned 11. úno 2018 23:16:49
bydliště: Slovensko
kávovar: Electrolux EEA111, DeLonghi ECO310BK
mlýnek: Nivona CafeGrano

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od imperator »

Trocha som sa hral s nepretlakovou miskou k mojmu delonghi presovaru - no aom prekvapený lebo som tam nacpal 11g a ešte tam je miesto na nejaky ten gram - kazdopadne som to strelil od oka a vyšlo 25/25 - káva fajn len je to cca o 40% viac ako klasických cca 8g kavy - keď sa pri double espresse pouziva cca tych 25/50-60 nemal by som si to aj tu nastaviť napr na 25/35-40 ? Alebo najskor zbytocne špekulujem skúsim aj tak aj tak a čo bude chutnejšie to nechám ? :-)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Espresso - Jak na něj a proč

Příspěvek od primacafe »

Asi tak. A dál bych se v tom nevrtal.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Odpovědět

Zpět na „k přípravě kávy“