Zelmer 13Z016

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
jdohnal
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. lis 2010 12:44:05
bydliště: Uherské Hradiště
kávovar:
mlýnek:

Zelmer 13Z016

Příspěvek od jdohnal »

Před třema dny jsem zakoupil tohle espresso,zatím velká spokojenost,kávička výborná. :ucta:
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od David »

No, to jsme se toho moc nedozvěděli.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

Davide, pokusím se to tedy napravit ;)

Rozhodoval jsem se nakonec mezi 13Z012, 13Z013 a 13Z016.
Existuje také 13Z018, ale ten je těžko sehnatelný (kdo ví jetli vůbec) protože měli údajně poruchu v elektronice a tento typ stahovali z trhu...
16 má nádherný displej a hlavně 1300 watů. 12 a 13 jsou zase navrchu z nerezu (hezké v kuchyni), mají větší nádrž na vodu (2,1litrů) ale mají "jen" 1050W...
Tak jsem si říkal, že 16ka by mohla být o chlup rychlejší!
Navíc známej pordavač tvrdil, že fagory a podobní levní chodí poměrně často na reklamace a zelmer úplně minimálně. A prý jich prodali už poměrně hodně. Je to dobrej známej (nekecal by) tak jsem na něj dal, no... Uvidíme časem...
Sítko je k tomu jen jedno, samozřejmě přetlakové... Ale my doma zase takový fajčmekři na presíčko nejsme, čili pěna z těchto druhů sítek nám více méně vyhovuje a z lenosti už to asi měnit nebudem. Sítko je cca uprostřed páky chycené šroubkem, rozebrané jsem to ještě neměl... Určitě pod sítkem bude ještě bazmek na pěnu, ale pro nás je to OK.
Některé kávovary jsem koukal, že mají zespoda tlačítko na vyhození puku. To se mi docela líbilo, ale tento to bohužel nemá. Zase na druhou stranu můžete s tím mlátit jak chcete a páka drží fest, nic nelítá, nic nevypadne. Čili pro nás taky ok...
Puk se nám povede jak kdy, vetšinou se rozpadne - nedrží, ale opět to neřeším. Klepnu o koš a vymeju pod tekoucí vodou. Zase je to vše podle kávy a my použili tu nejhorší.
Co je zajímavé tak při chodu kávovaru se z páky z těch dvou kovových výstupů na kávu ještě vlivem tlaku vysunou takové černé plastové vložky co jsou normálně zapuštěné. Vyjedou asi o 3-4mm ven. Vypadá to zajímavě. Po dokončení cyklu zase zajedou... Dělá to určitě tlakem. Nevím k čemu to ale může sloužit? Nevíte?
Průměr páky zvenku 58 a zevnitř sítka 50,5mm.
Místa na šálek při nasunuté páce rovných 80mm
Dále je k tomu nerez hrnek na pěnu. (nerez nerez :-) ) Dost masívní a pěknej... Je dobré ho prý dát také do ledničky kvůli lepší pěně, ale já ho měl horkej jak jsem zkoušel páru naprázdno a stejně z chladného mléka to našlehalo pěnu miliónově!
Ještě plastová odměrka (z jedné strany) a plastovej tamper (z druhé strany) Takový šidítko ,nedomrlý, ale zatím bude stačit. Nechám si z bronzu vytočit těžší tamper a nechám ho pěkně pochromovat. Jůůůj.
Hlučnost na výborné úrovni, alespoň dle mého subjektivního dojmu... Jako nevím jak v paneláku, ale sousedy určitě nevzbudíte...
Vybrace ok, nožičky jsou gumové takže kávovar nejezdí a nikam neputuje a hrnky se netřepou! (jak jsem u některých modelů slyšel...)
Smrad z plastu naprosto OK. Vůbec nic nesmrdí a to mám nosíček citlivej.
Co je zajímavé tak v návodu píšou, že po zapnutí to trvá několik minut než se přístroj nahřeje pro první kávu. Přesně píšou 4-5 min.
Mohu říci, že z uplně studeného stavu po zapnutí do zásuvky trvá nahřátí rovných 20 sekund a přístroj je nahřátej a okamžitě vydává kávu!!! Velice příjemné zjištění! Super.
Při vypnutí tlačítkem do standby kompletně zhasne displej a kávovar je úplně vypnutej (jen svítí modrá ledka) a nic netopí, nenahřívá!!! Super
Jak jsem četl toto celé forum tak těchto věcí jsem se trochu bál...
Po 20ti sekundách co se strojek nahřeje a po přepnutí na páru to ještě několik sekund dohřívá doplna (tak cca 5 sekund-víc ne) a hned to vydává páru! Nebo jde tryska přepnout na vařící vodu. takže na čaj nebo na čokoládu to je taky ok...
Po udělání "presa" (odpusťte mi ten výraz preso - nevím jestli se může vůbec používat espreso = preso? - někde to tu už padlo, nevím) kávovar ještě udělá 2-3 kapky a pak už z páky neukápne nic... Z trsky na páru také nic nekape i po použití páry potom také nic nekape...
Kolem páky také nic nekape, ale měli jsme dost hrubou kávu tak uvidíme jaké to bude s jemnější...
Jde tam volit 30, 40, 50 a 60 ml kávy a jeden nebo dva hrnky. Na dva hrny je 2x tolik vody...
Dále to má tři teploty spaření. Bohužel zatím nevím přesně jaké teploty (menší-větší-největší - to je v návodu - sákra! mohli napsat kolik tam je, ale vyzkouším teploměrem na výstupu)
Dále to má dva samostatné programy (uživatelské) kde jde zkombinovat hrnky, teplotu a množství vody a jen stisknete program a už se to navolí samo...
Dále tam jde nastavit 3 stupně tvrdosti vody. Byl u toho jeden tester (proužek) - něco jako na moč :-) kterým jsem udělat test vody (vím, že vodu máme měkkou a nikde to kámen nedělá - rychlovarná konvice po několika letech je jak nová... a myčka na nádobí také) ale podle proužku my vyšla střední tvrdost (normální) tak jsem nastavil na displeji middle a bylo to.
Nevím jaký to tedy má význam to nastavení, myslím, že jen kvůli tomu že to bude řvát v různých intervalech, že potřebuje dekalcifikaci. Čím měkčí voda tím delší interval. Nevím, myslím si to. Pokud by to mohlo mít i jinej význam, napište to prosím...

No a nakonec kafe? Paráda. Použil jsem obyč. mletou jihlavanku (já vím kamarádi - nebíte mě!!!!!!!!) Chuť pro nás zase něco jiného než obyč. překapávač nebo turek. Je to zajímavé, čekal jsem u tak blbýho kafe, že to bude stejné jak z překapávače, ale je to o dost lepší! Hurá!
Až seženu "něco" jemněji namletého a čerstvého bude to zase někde jinde. Doufám.
No a pěna z mléka díky návodům tady z fóra (studené mléko a nejlépe i hrnek, trysku jen pár milimetrů pod hladinu a pak zvyšovat) se nám povedla hned napoprvé z obyč. krabicáka 1,5% úpně parádní!!! Až jsme žasli... Opět se žena jen rozzářila a chválila to!
Já už měl dneska x kafí (s mlékem i bez) a nemůžu se vlastně nabažit také.
Kéž by ta mrcha trochu vydržela a fungovala tak jak dnešní den...
Nevím co bych ještě řekl. Podotýkám, že nejsem Esspresař-Presař, ale pro někoho to můžou být přece jen cenné informace.
Jo na displeji nejsou žádné hodiny (máme jich v kuchyni po displejích snad tisíc...), to je dobře, nic se nenastavuje a i po vypnutí si pamatuje co tam bylo naposled...
Ten displej je fakt efektní a ovládá se to dobře. Vím že to může být potencionální problém, ovládání velkých prodů pomocí tranzistrů (tyristorů) a relé, ale jsme v 21 století a doba si to hoši žádá a ani nevíte jak se těším za závistivé ksichtíky našich znýmých!!! Vemte si jiné spotřebiče, pračky, televize. Všechno je dneska spínané tímto způsobem a funguje to! Nebojte se toho lidi. Třeba se to časem posere (jako všechno), ale když si vezmu kolik toho už takto dneska spínáno je, a že se na to používají mosfety které mají při sepnutém stavu skoro nulový odpor tak je to zase o kus dál! Fakt je to hezké a funguje to. Když jsem v krámě zkoušel motat s knoflíkama které měli spínaní mechanické (plus vevnitř ještě nějakej přepouštěcí kohout se kterým se otáčelo tím knoflíkem) tak to bylo oproti tomuto hotové peklo a šlo to hrozně ztuha! No to jen tak na okraj pro techniky...
Jo abych to nevychválil do nebe, tak hliníkovej podtácek (žádnej nerez) se okamžitě od hrnků poškrábe. Je to hnus, ale to neřeším. To podle mě není problém. Stejně časem udělám lepší a nižší tu vaničku a navrch dám asi nerez.
Nádržka na vodu není lepená - je vcelku a opět vůbec nesmrdí. Je naplocho zesadu přes celej strojek. Vyndavá se dobře, ale žena to dolévá džbánem a myslím, že je to lepší než to furt vytahovat. Může to spadnout (je to jen plast) a navíc je tam o kroužek kterej také trpí... Ale třeba tolik ne, nevím. Nicméně dolevat to zvrchu jde dobře, nádržka má černej poklop kterej se jen nadzdvihne.

Fotky mohu nějaké udělat, ale na netu je toho spusty... A vrtat se v tom zatím nebudu i když to bez šroubováku a pájky dlouho u nás nevydrží. (To zas bude ženská skákat jak čert!)
Já vím, jsem zaujatý a chválím to, ale četl jsem tu toho hodně a nakonec jsem rád, že jsem vybral tento. Nakonec od Zelmru máme doma několik výrobků (kráječ, vysavač, a určitě ještě něco) a zatím to šlape.
Ty brďo jdu spát.
Pokud chcete, zeptejte se, rád pomohu!!!
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
Uživatelský avatar
Seky
více pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pon 09. bře 2009 21:04:31
bydliště: Jihlava
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od Seky »

hm, hezkej román, takovej teleshopingovej
Uživatelský avatar
zaxon
nováček
Příspěvky: 52
Registrován: úte 08. zář 2009 16:22:27
bydliště: Orlová
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od zaxon »

Ale je dobře že se podělil se svými postřehy,jenom k tomu nahřívání,těch 20 sec je asi málo,raději počkej déle,i když u té jihlavanky to asi nemá smysl.
zdenok
více pokročilý
Příspěvky: 381
Registrován: ned 20. dub 2008 13:29:49
bydliště: Bratislava
kávovar: Vibiemme Domobar Super(HX),Rancillio Silvia /w Auberins PID
mlýnek: Baratza Forté AP, Rancillio Rocky SD

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od zdenok »

No niekoľko krát spomenul, že si tu toho veľa prečítal ale k tomu, že je na tomto fóre nespočítateľne krát uvádzané, že to, že sa rozsvieti kontrolka pripravenosti na výdaj kávy neznamená, že sa celý kávovar nahrial ako má, to si si akosi nevšimol :roll: . Ale pravdou je že pri tej Jihlavanke a pretlakovej miske to asi naozaj nevadí... :pardon:
Naposledy upravil(a) zdenok dne čtv 09. pro 2010 10:54:41, celkem upraveno 1 x.
Zdenok
Vibiemme Domobar Super (HX), Baratza Forté AP, Rancillo Silvia+PID Auberins DeLuxe, Rancillo Rocky
[/size]
Uživatelský avatar
lubo52
Příspěvky: 30
Registrován: sob 27. lis 2010 22:33:56
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od lubo52 »

Mě se povídání líbí, a doufám že Z vydrží.
Já mám zatím Gaggia doručenou jen z 60% u to čekání nemůžu vydržet. :shock:
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

ale "všimol" a přesně jak říkáte na naše kapučíno z jihlavanky jsem rozhodně čekat déle nechtěl. A ani déle čekat nehodlám. Prostě mi to tak stačí a vyhovuje. Zajímavé je, že pára jde opravdu po 25 vteřinách nádherná. Myslím, že kdybych ohřál takto hlavu s pákou naprázdno tak to přidá v konečném efektu jen pár vteřin...
Článek je určenej pro "normální lidi" :grin:
Tímto samozřejmě zdejší odborníky kteří jsou v přípravě esspresa úplně někde jinde nijak nechci iritovat, spíš to opět píšu pro kapučináře, latéře, pro všechny kteří hledají informace. Vážim si tady zkušených kávařů, bez nich bych nakonec neměl doma vůbec nic. Toto forum je ostatně v tomto směru revoluční a ojedinělé.
Mě totiš takové články v rozhodování hodně pomáhají i když jsou zkreslené samotnými majiteli a samozřejmě je chválí jak z telešopingu. :grin: Nikdo nahaní to co má doma, z principu ne. Každá věc má přece chyby i pozlacená gággie ;) Nebo ne?
Uvádím zde časy, rozměry a tak. To se jinde nikde nedozvíte. Ty moje keci okolo, to už je spíš případ pro chocholouška...
Mějte se a kávě zdar
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od mill »

Jen lehkou poznámku: s tamperem se vůbec nemusíš dělat, když to má přetlakovou misku, tam je jakékoliv tampování naprosto zbytečné, můžeš to tam nysypat a zapnout třeba hned.
Vím, že nejsem "normální", ale z přetlakové misky neteče espresso. Káva ano, ale ne espresso. Asi se Ti to zdá jako hraní se slovíčky, ale to, co teče z přetlakových misek chutná úplně jinak. Neodsuzuji to, taky mi to kdysi stačilo, podobá se to kávě z běžné kavárny, ale espresso to není. Toť vše.
zdenok
více pokročilý
Příspěvky: 381
Registrován: ned 20. dub 2008 13:29:49
bydliště: Bratislava
kávovar: Vibiemme Domobar Super(HX),Rancillio Silvia /w Auberins PID
mlýnek: Baratza Forté AP, Rancillio Rocky SD

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od zdenok »

Paru vie dodať rýchlo lebo používa termoblok. O jeho výhodách/nevýhodách je tu toho dosť a neberte to tak, že Vás chcem kritizovať za každú cenu. Je fajn, že ste sem napísali a dokonca dosť obsažne len si považujem za potrebné upozorniť prípadných ďaľších záujemcov na fakty. Keď Vám kontrolka zhasne znamená to, že samotný termoblok má požadovanú teplotu, takúto teplotu ale nemá hlava a ani páka kávovaru, ktorá Vám tým pádom vodu ochladzuje ešte pred tým ako dorazí ku káve a teda kávu (vyhýbam sa slovu espresso v tejto súvislosti) neextrahujete pri optimálnej teplote vody hneď od začiatku jej prípravy, od nestability teploty termobloku odhliadnúc. To je všetko odo mňa k tejto téme.

P.S. Nepovažujem sa za odborníka len za skúsenejšieho obyčajného konzumenta, ktorý si ku espressu a jeho príprave vytvoril určitý vzťah...
Zdenok
Vibiemme Domobar Super (HX), Baratza Forté AP, Rancillo Silvia+PID Auberins DeLuxe, Rancillo Rocky
[/size]
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od Redmann »

Tiež mám výhrady k mašinke aj ku spôsobu, akým Keras kávu pripravuje, ale v každom prípade chcem poďakovať za ojedinelý a obsiahly príspevok do rubriky Lacných kávovarov. Konečne niekto aj niečo napísal po tom, ako žiadal o radu.
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

Kluci super, děkuji za reakce... No to jsem právě potřeboval objasnit pojem esspreso. A může se tedy říkat jen preso esspresu??? Kdosi tu něco říkal o tom, že někdo dělá jen preso, ne esspreso. To je právě ten rozdíl, že esspreso se dělá na nepřetlakových (klasických) miskách??? A preso je jen, že je to press = tlak čili i na přetlakových miskách?
Nebo si jen hraju se slovíčky a preso je prostě jen zkráceně esspreso (tak jak jsem si vždycky myslel) a nic složitějšího v tom hledat už nemám?
K té teplotě:
Thermoblok je jen na páru, na vodu pro extrakci je bojler. Blbě jsem to napsal.
No právě si myslím když se stroj nahřeje (bojler) tak pak stačí na dvě-tři vteřiny cmrdnout horkou vodu krz hlavu a páku (prostě rozvést teplo) a je to nahřáte všechno ne? Je to nějakej hliník, ten se ohřeje rychle. Ten bojler se pak dohřeje zase okamžitě přece. Čekat než se samovolně ohřeje hlava a páka by trvalo určitě déle...
Určitě se v kávě doufám budu zdokonalovat a přijdu z té nešťastné jihlavanky na lepší kávu (i jemnější). Ona ta jihlavanka "na turka" je opravdu hodně hrubě mletá. Co jsem četl tak hrubost kávy by měla být podobně jako polohrubá mouka...
Jsou tu někde určitě i doporučení, kterou namletou "hotovou" kávu koupit do esspresa (presa - furt se to bojím říkat :-) ) ohledně kvality a hrubosti namletí.
Jo a díky za objasnění toho tamperu, vyprdnu se na to se s tím dělat. Ušetří mi to i práci. Myslel jsem že se tampuje-utlačuje i u přetlakových misek. Myslel jsem špatně. Proto ani asi dělají jen takové šidítko plastové které vlastně stačí :oops:

Edit:
Dozvěděl jsem se něco ohledně té chyby elektroniky. Ta chyba není jen u modelu 18 ale prý i u této 16ky. Prý je to chyba v celé sérii těchto kusů. Jedná se funkci individuálních programů P1 a P2. Prý si to nepamatuje po nastavení a uložení možství vody. Teplotu a počet hrnků ano, ale vodu nee.
Ono toto kdo paměti nepoužívá vůbec na to nemusí přijít a neví to a ani na funkci to nemá vliv. Ty funkce paměti je jen takový zbytečný bonus, ale když to deklarují v návodu tak to musí jít.
Udajně výrobce uznal chybu a pokud na to někdo upozorní, vracejí mu peníze!!!
Samozřejmě je to akceptovatelná chyba a jedním stiskem tlačítka se to dá opravit, ale je dobré to vědět.
Kdyby něco dá se na toto cokoliv svést aby vrátili prachy, ale pšššššššt :-)
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
zdenok
více pokročilý
Příspěvky: 381
Registrován: ned 20. dub 2008 13:29:49
bydliště: Bratislava
kávovar: Vibiemme Domobar Super(HX),Rancillio Silvia /w Auberins PID
mlýnek: Baratza Forté AP, Rancillio Rocky SD

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od zdenok »

Nepomýlil ste ma Vy ale toto "systém Thermoblock pre ideálnu teplotu sparovania kávy" no zase je tem aj takáto vetička "Nádoba na ohrev vody je nerezová" a potom aby sa v tom jeden vyznal...
Tým, že necháte prejsť trochu zohriatej vody sprchou a pákou ich samozrejme mierne nahrejete, ale myslím, že ste to vo svojom príspevku predtým nespomínal. Keď v tom bojlery znížíte teplotu tým, že sa doň dostane nová studená voda tak sa teplota nestabilizuje tak ako píšete okamžite ale chvíľu to potrvá. Môže sa naopak aj stať, že bude voda príliš teplá. K terminológii - spôsob prípravy kávy kde pod tlakom cca 9bar necháme pretiecť vodu v objeme cca 30 ml o teplote cca 90 st. C cez cca 7gr suroviny za čas cca 25s sa nazýva espresso. Preso je naša československá skomolenina/skratka tohoto slova a náležite sa tu zväčša komolí aj jeho obsah. Pri pretlakových miskách nedochádza zvyčajne k porovnateľnej extrakcii nakoľko odpor vode pri prietoku kávy nerobí samotná surovina ale tie napeňovacie bazmeky, takže môžete použiť aj krajne nevhodne nampletú kávu a budete mať na hotovom produkte penu ale nebudete tam mať cremu.
Zdenok
Vibiemme Domobar Super (HX), Baratza Forté AP, Rancillo Silvia+PID Auberins DeLuxe, Rancillo Rocky
[/size]
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

ok děkuji. S tím dohříváním bojléru:
Určitě vyzkouším za jak dlouho po odpuštění horké vody z bojleru (např. právě pro ohřátí hlavy) se voda opět začne dohřívat.
Není nic jednodušího než mezi fázi prdnout ampérmetr a sledovat kdy sepne topení.
Ale myslím si, že pokud má kávovar termostat tak tu vodu v bojleru udržuje právě v rozashu na jaký je nastavený. A to, že by se teplota mohla dostat i přes horní hranici by se snad u strojů s thermoblokem stát asi nemělo ne? Horní hranici hlídá opět přece termostat? Je to tak?
Jde o to jak je velký bojler tam je a v jakém rozsahu funguje termostat. A také to má tři nastavitelné teploty tak s tím by se dalo také laborovat...
Ještě jeden poznatek, pokud dám výrobu páry tak přístroj "pulsuje". Neběží klasicky čerpadlo, ale po cca 1 vteřině "pulsuje" něco uvnitř. Je to zajímavý zvuk. Řekl bych, že ta pulsace je nasávání vody ze zásobníku, následné ohřátí v inkriminovaném thermobloku a vypuštění páry. A pak zase nasatí čili ta pulsace....
To s dohřívání vyzkouším...
Naposledy upravil(a) keras dne čtv 09. pro 2010 16:22:28, celkem upraveno 1 x.
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od David »

Bych nejdřív začal tím, že bych vyměnil jihlavanku za něco ze zdejšího shopu a především koupil mlýnek, třeba ruční kyoceru za litr. A pak už by se dalo mluvit o kávě ;)
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

Tohle je také telešoping? :grin: :grin: :grin: Nic ve zlém. Určitě na nějakou kávu dojde.
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od David »

Tohle je fórum obchodu s kávou ;)
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

Pan zdenok:
Tak ani nebylo potřeba brát multimetr. Zkoušel jsem ohřát páku a hlavu (a nakonec tímto i hrnek) pár vteřinami průtokem horké vody a přístroj po tomto hned kávu nedělá a zase chvíli dohřívá (ukazuje to na displeji-je to pár vteřin) než začne proces extrakce. Pokud extrakci zahájím bez tohoto prohřívání přístroje jde to téměř okamžitě. Čili spaření chladnější nebo teplejší vodou nehrozí...!
V tomto bude určitě výhoda té elektroniky...
Naposledy upravil(a) keras dne čtv 09. pro 2010 18:34:43, celkem upraveno 1 x.
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
Uživatelský avatar
Seky
více pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pon 09. bře 2009 21:04:31
bydliště: Jihlava
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od Seky »

myslím že to, kolik lidí tu je a místní kávu kupuje, svědčí o něčem jiném, než o telešopingu...
Zároveň si myslím, že Vám tady nikdo jinou mletou krámovou kávu nedoporučí. Já se přiznám, asi před měsícem jsem koupil půl kila kávy z Lidlu (zrnková) a docela mě překvapila, káva z toho byla taková jak z české kavárny... taková o ničem, ale šlo to...
Ale je to na Vás, sám sem měl levný kávovar stejné značky, zkušenosti jsem psal... Časem byl mlýnek TEMP, kávu uměl namlýt pro Zelmer slušně, pro Ascaso však už nestačil, nemlel tak jemně.
Vykašlete se na jihlavanku, já když ji poprvé zkoušel, když sem koupil první kávovar, byl to fakt humus, nešlo to ani s mlékem..., zkuste něco lepšího, budou Vánoce, pár pytlíků odsud by byl fajn dárek,ne?
Je to na Vás jak to myslíte vážně. Taky sem si říkal, jak jsou tu někteří ortodoxní s obrovskými nároky, ale teď můžu říct, že už vím proč...
keras
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. lis 2010 17:59:39
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zelmer 13Z016

Příspěvek od keras »

Ano určitě vyzkouším, děkuji. Tím šopingem jsem narážel právě na Vás když jsem si chválil svojí koupi, přece ;) Nikomu jsem nic necpal, psal jsem jen positivní postřehy z kterých jsem měl radost (smrad, protékání, vibrace, atd atd.)
O těchto necnostech tu toho padlo už hodně... V poho. Naschle

Edit: Stejně mám měsíc na vyzkoušení a do té doby ho mohu vrátit do obchodu. Uvidíme jak budu spokojenej za pár dní, třeba to nadšení opadne a půjde z baráku.
No nevyzkoušejte to když je ta možnost... :pardon:
Naposledy upravil(a) keras dne čtv 09. pro 2010 18:49:47, celkem upraveno 3 x.
Pokud se na něco zeptáš budeš blbcem 5 minut, pokud ne, budeš blbcem celý život...
Odpovědět

Zpět na „ZELMER“