Catler ES 8013

Nepište sem dotazy. Jen Vaši nespokojenost s konkretní značkou a typem kávovaru. Popište i závadu která se vyskytla na Vašem kávovaru. I maličkosti mohou být podstatné při výběru nového kávovaru.
Pravidla fóra
Nepište sem dotazy. Jen Vaši nespokojenost s kávovarem konkretní značky a typu. Popište i závadu která se vyskytla na Vašem kávovaru. Toto fórum je určené pro prvotní rychlou orientaci mezi kávovary.

Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gejza75
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. říj 2017 15:29:44
bydliště: Ružomberok (SK)
kávovar: Catler ES8013
mlýnek: integrovaný

Catler ES 8013

Příspěvek od Gejza75 »

Pripájam sa k ďalším nespokojným zákazníkom kávovaru značky Catler (Breville Barista Express BES870XL na US trhu). Takisto, ako predchádzajúci model, aj model 8013 má problém so solenoidovými ventilmi, špeciálne po odvápnení kávovaru. Začne bzučať, akoby nedoliehali ventily. Zvuk je príšerný, odstrániť sa to dá jedine poriadnym odvápnením čistým octom (2L) a spúšťaním cyklu podľa návodu. Toto ale pomôže naozaj oba na chvíľu, takže žiadna výhra. :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Videos
Příspěvky: 7
Registrován: pon 02. lis 2015 2:05:20
bydliště: Uherské Hradiště
kávovar: Rocket Espresso Appartamento
mlýnek: ECM Casa

Re: Catler ES 8013

Příspěvek od Videos »

A to se nám „Catler“ převtělil do „SAGE“, to asi, aby pokaženou reputaci zamaskovali. Zákazník si řekne „to není CATLER“ to je „SAGE“ to je něco jiného. :lol:
Po půlroce používání Catlera 8013 jsem se jej zbavil, první závada s ventilem. Co vím, tak ventil byl na něm měněn 2x. Zeťák čeká na třetí a půjde... Já jsem mu jej daroval, měl jsem jej půl roku. Teď si užívám 1,5 roku s ROCKETem, něco úplně jiného. Konečně káva.
Uživatelský avatar
RRR1970
Příspěvky: 24
Registrován: pát 20. led 2012 21:24:22
bydliště: Liptov
kávovar: DeLonghi eco 310,Rancilio Silvia
mlýnek: Iberital challenge,Eureka Mignon Specialita 17NX Black

Re: Catler ES 8013

Příspěvek od RRR1970 »

Ten Catler je klasický OEM Čínan ktorý sa vyrába ako......Catler ,Breville ,Sage ,Gastroback
Nemá to mosadzný bojler ,takže vyhodené peniaze.
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Catler ES 8013

Příspěvek od Petr2020 »

prostě SAGE "BĚS" -:).
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Catler ES 8013

Příspěvek od Petr2020 »

Videos píše: úte 06. úno 2018 14:09:25 A to se nám „Catler“ převtělil do „SAGE“, to asi, aby pokaženou reputaci zamaskovali. Zákazník si řekne „to není CATLER“ to je „SAGE“ to je něco jiného. :lol:
Po půlroce používání Catlera 8013 jsem se jej zbavil, první závada s ventilem. Co vím, tak ventil byl na něm měněn 2x. Zeťák čeká na třetí a půjde... Já jsem mu jej daroval, měl jsem jej půl roku. Teď si užívám 1,5 roku s ROCKETem, něco úplně jiného. Konečně káva.
To musel mít podarovaný radost...-:))).
Uživatelský avatar
Petr2020
nováček
Příspěvky: 54
Registrován: sob 18. led 2020 13:03:49
bydliště: Praha
kávovar: Rancilio Silvia (2015), Nanopresso, Pipamoka, Bialetti
mlýnek: Rancilio Rocky Doserless, Timemore Chestnut C3 PRO

Re: Catler ES 8013

Příspěvek od Petr2020 »

Videos píše: úte 06. úno 2018 14:09:25 A to se nám „Catler“ převtělil do „SAGE“, to asi, aby pokaženou reputaci zamaskovali. Zákazník si řekne „to není CATLER“ to je „SAGE“ to je něco jiného. :lol:
Po půlroce používání Catlera 8013 jsem se jej zbavil, první závada s ventilem. Co vím, tak ventil byl na něm měněn 2x. Zeťák čeká na třetí a půjde... Já jsem mu jej daroval, měl jsem jej půl roku. Teď si užívám 1,5 roku s ROCKETem, něco úplně jiného. Konečně káva.
...a kdo půjde-zeťák nebo kávovar, případně oba -:))).
Odpovědět

Zpět na „Problémové kávovary“