La Pavoni Professional Lusso

Domácí pákové kávovary La Pavoni
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od marab »

Tak jsem pro Vás připravil pár fotek tohoto pressa, video z přípravy kávy již mám natočené, jen to hodit na web.
Jedná se o manuální pákovku, která neobsahuje žádné čerpadlo. Je zde pouze tlakový boiler, ve kterém se připraví horká voda a pára. Pohybem páky se ovládá píst do kterého se natáhne horká voda a stlačením páky se vytváří potřebný tlak k výrobě pressa. Tento model je vybaven tlakoměrem, ale je to spíš takový designový doplněk. Tento tlakoměr měří pouze tlak v boileru a jedinou informaci kterou udává je v podstatě připravenost přístroje, tedy dostatečné nahřátí vody v boileru.
Pokud se při přípravě pressa dodrží všechny potřebné věci jako je přesná hrubost namleté kávy, napěchování, dávka, dostatečné ohřátí přístroje, páky a hrnečku, tak je výsledný produkt velmi dobrý. Jakmile se ale jediná z těchto věcí jen trochu podcení, výsledek je horší než z toho nejlevnějšího přístroje ze supermarketu. ;)
Když jsem si tento přístroj pořídil, tak jsem spotřeboval asi 1kg kávy a trvalo mi asi měsíc, než jsem z toho vyloudil první pitelné presso.
Pro běžného uživatele je příprava náročnější, bez tréningu takřka nemožná. Pokud to ale s kávou myslíte alespoň trochu vážně, pak příprava pressa v tomto stroji je velmi příjemná a má svoji krásnou atmosféru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od marab »

Tryska na páru jde zaměnit za kapučinátor. Já ho ale nepoužívám, protože je pro mě jednodušší si napěnit mléko horkou párou. Pomocí kapučínátoru se mi to nějak extra nedařilo a tak jsem to už v začátcích zavrhnul.

Přidávám odkazy na videa z přípravy kávy.
Dolití vody do boileru, vlevo od boileru je vidět indikátor hladiny vody

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=M3Zy6tXU1-M
vaření pressa

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=rOqVDocJefg
a nakonec detail na hrneček

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=ZLrT4gK3qXQ
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) marab dne pon 26. kvě 2008 13:22:03, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od marab »

A takto vypadá crema po 7-10 minutách stání ladem ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od primacafe »

Tak konečně nějakej atyp. Zajímalo by mě co po dobu presování vody přes kávu vytváří potřebný tlak. Pružina nebo ruka.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od marab »

U těchto domácích modelů je to ruka...když máme návštěvu a musím vařit třeba 5 kafí, tak při tom posledním se mi už zdá o čertech :twisted:
Výhodou ale je, že k nám nejezdí žádný extra milovník kávy, takže pro návštěvy se to dá i trochu ošulit. Většina lidí nezvládne silné presso a vnutím jim kapučíno. Tam mléčná pěna schová všechny nedostatky :lol:

V prodejně LaPavoni v Praze jsem ale viděl velkou profi pákovku od LaPavoni a tam potřebný tlak páky vytváří vratná pružina. Natáhneš tuším dolu a páka se pomocí pružiny sama vrací.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od hnup »

To je nádhera. Inak ten kapučinátor sa tam ani nehodí, je tam ako päsť na oko.
Hmmm, tá mašinka bude asi aj tichá, keďže nemá čerpadlo. To sa môže hodiť ráno, nepobudíš celý dom... A máš aj rozcvičku. :-)

Kua, fakt pekná mašinka.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od marab »

Tak ráno to fakt nedávám, teda kromě víkendu. Ono trvá cca 20min než se přístroj dostatečně nahřeje, první dvě kafe jsou slabší, pravá kvalitka je až od třetího kousku :)
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od hnup »

Tých 20 minút nevadí, ja aj teraz zapínam kávovar hneď po prebudení a kým sa dostanem k príprave, tak prejde aj viac ako 20 min. Len tá káva, že dobrá je až tretia... Prvú by som mohol dať mangelke, ale kam s druhou? Susedovi? :-)
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Sycak
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 07. led 2010 13:17:26
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Sycak »

Protože taky vlastním tento přístroj, přidám pár vlastních zkušeností. Musím potvrdit, že naučit se s ním není snadné, ale je to otázka citu. Nejdřív jsem se snažil postupovat podle návodu od výrobce, který říká, že při správném namletí a udusání začne po zvednutí páky po chvíli prokapávat káva a následně se ručním tahem prolisuje espresso. Tímto postupem se mi ale nikdy nepodařilo vyrobit opravdu silnou kávu, nehledě na to, že lisování zdaleka netrvalo požadovaných 30 vteřin i při malé lisovací síle. Zvolil jsem proto jemnější mletí, při kterém již káva samovolně neprotéká. K lisování je potřeba opravdu velká síla (z průměru pístu a délky páky mi vychází potřebná síla pro dosažení 9 barů cca 30 kg!), ale výsledkem je opravdu silné espresso s hustou jemnou pěnou bez bublinek, srovnatelné s produkty velkých profesionálních mašin.
Pokud jde o dobu nahřívání, je to podle mého celkem rychlé. Když pospíchám, nechám protéct strojkem věší množství horké vody z bojleru a hlava je zahřátá okamžitě. Přiznám se, že rozdíl mezi první a x-tou kávou jsem nezaznamenal. Podmínkou ale je, po každém použití důkladně očistit bajonet hlavy od zbytků kávy a nechat protéct čistou vodu.
S přístrojem La Pavoni Pofessional Lusso jsem spokojen, nádherná je ta jednoduchost. V budoucnu ale hodlám přejít na některou profesionální variantu ručně tlakované mašiny z padesátých let.
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Rujir »

Mozem sa opytat, aky je rozdiel medzi tymto strojom a La Pavoni Europiccola? Dakujem.
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
Sycak
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 07. led 2010 13:17:26
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Sycak »

Domnívám se, že jen ve velikosti bojleru, hlava bude stejná.
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Rujir »

Mna zaujala hlavne ta sila potrebna na vyvinutie spravneho tlaku. Vo videu, co je postovane vo vlakne Europiccola ta dama vyslovene hovori, ze na to nemusi tlacit nijak extra velkou silou. Tak bud je to byvala kulturistka, alebo tam bude nieco ine. Alebo sa mylim?
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
Sycak
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 07. led 2010 13:17:26
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Sycak »

Ona na to sice moc netlačí, ale teče z toho přesně to, co mi nevyhovovalo. Je tam vidět hodně světlá pěna a všimni si těch velikých bublin na konci prvního pokusu. Je to sice lepší než moka, ale pořádné espresso to není. Takto dosáhne jen velmi malého tlaku.
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Rujir »

To by bolo super. Ta Europiccola (ktora je v zasade to iste) je moj horuci favorit, lebo sa mi strasne paci vzhladovo, a aj ten koncept mi je velmi sympaticky. Len sa trochu bojim, ci nie som prilis velky zaciatocnik na takuto srandu.
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
Sycak
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 07. led 2010 13:17:26
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Sycak »

Zase bych neřekl, že konkrétně tyto přístroje jsou nějak náročnější než jiné. Já si minulý týden koupil do práce Ascaso Dream. Pěkná retromašinka v masívním provedení, hlava umožňuje s příslušnou pákou i použití E.S.E. puků. Zatím se mi nepodařilo udělat na tom pořádné espresso. Chce to prostě trpělivost a je asi fuk, na jaké mašince se člověk učí. A taky konec konců, je potřeba si uvědomit, že podobné aparáty dokázala v nedávné době bez problémů použít každá žena v domácnosti, takže v éře internetu a bezpilotních kosmických letů to taky není problém. Je třeba, naučit se plynulosti v tahu pákou. Většinou postupuji tak, že páku zvednu, chvíli čekám a pokud nedojde k samovolnému prokapávání kávy, mírným tlakem tomu pomůžu. Potom páku zvednu zpět nahoru a ihned "lisuji". Je zajímavé, že když je káva velmi jemně namletá a odpor páky je velký, nemá smysl, věšet se na ni vší silou. Podobně jako když se roztlačuje vozík - jakmile se dá do pohybu, nemusí se tak silně tlačit. Nevím, jak to přesně popsat, ale v ruce je dobře cítit, při jaké síle to tak akorát teče.
Uživatelský avatar
Sycak
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 07. led 2010 13:17:26
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Sycak »

Jinak já osobně bych koupil tady to větší Professional Lusso. Mám ve zvyku, ohřívat šálky horkou vodou z bojleru, tím se zároveň čistí sítko hlavy. Když přijde někdo na návštěvu, je té vody v bojleru na pár káv tak akorát. Dolévat do zahřáté a natlakované mašinky vodu, to by se mi nechtělo.
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Rujir »

No prave to pozeram. Obzvlast ked si pozeram, ze keby som kupil naraz Lusso, base aj mlyncek JDL (len neviem aky je), tak by to vyslo len o cca 100 eur viac, ako samotny stroj. Inak stoji mlyncek 250e a base dalsich 200e. Sa mi to zda az podozrivo vyhodne. Musim sa na to este pozriet, ked bude viac casu.
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od Rujir »

Tak poctivo studujem, ako je na tom Lusso a mam dve otazocky. Aka je tam vlastne paka? Zo zahranicnych recenzii sa mi vyplynulo ze single-basket je pomerne maly a pojme cca 6g kavy a double s jeho 12g. kavy tiez nepatri medzi najvacsie. A priemer kosika som sa nikde nedozvedel. :cry:

Druha otazocka - tieto pakove stroje maju vraj komplet do jedneho problem s prehrievanim, pricom starsie verzie Lussa tym boli vychyrene, u novsich boli prevedene nejake konstrukcne zmeny vdaka ktorym je to lepsie, ale stale daleko k idealnemu stavu. Uz u druhej salky je vraj vidiet degradaciu kvality, taka stvrta je uz uplna bieda. Pocitujete nieco podobne, alebo ani nie?

Dakujem.
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
hugo_koss
Příspěvky: 18
Registrován: sob 06. čer 2015 7:58:04
bydliště: jihočeský
kávovar: La Pavoni Professional custom
mlýnek: Gaggia MDF

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od hugo_koss »

Poradil byste mi někdo, jak bych mohl dopátrat rok výroby přístroje ? Asi nejjednodušší bude rozebrat a podívat se na nějaký díl uvnitř ?
Ještě bych se rád zeptal majitelů tohoto stroje, zdali mají novější typ páky s "pružinkou" , zde se musí miska zacvaknout ? U mě je volně vložená, což znemožňuje vyklepnutí puku.
Uživatelský avatar
hugo_koss
Příspěvky: 18
Registrován: sob 06. čer 2015 7:58:04
bydliště: jihočeský
kávovar: La Pavoni Professional custom
mlýnek: Gaggia MDF

Re: La Pavoni Professional Lusso

Příspěvek od hugo_koss »

Je zde ještě někdo, kdo vlastní tento přístroj ?
Rád bych se zeptal na pár věcí.

Děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „LA PAVONI“