La Pavoni Buondi

Domácí pákové kávovary La Pavoni
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

jen bych poznamenal, že ten trojcestnej ventil bych nebral jako hlavní kritérium pro rozhodování. u mého Buondi není problém páku oddělat ihned po extrakci aniž by to u rozprsklo kafe.
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od pajo »

no to je jasne, ved tie kavovary su v podstate rovnake. mne sa este nestalo u ziadneho kavovaru, ze by rozprskol vodu,aj ked som paku vyberal hned po extrakcii. Teda, upresnime si hned, uz netlacila voda, keby este tlacila, asi by ju rozprsklo....
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od primacafe »

Až se vám to někomu stane, tak za čerstva o tom tady napište. Mě se to kdysi dávno stalo, už ani nevím na jakém kávovaru, Akorát si matně pamatuju, že to bylo dost nepříjemný a že jsem se lekl jak sviňa.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od pedro13 »

Já když mám páku ještě pod tlakem tak tam dost drží,dost dobře se ani vyndat nedá.
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

mě se to už stalo, ale to byla moje blbost. Zapnul jsem omylem čudlík na páru a pak dělal preso se zapnutou párou, přišlo mi divné že to nějak podivně teče (stříká) a je to hnusný. No a když jsem otočil pákou tak bylo jasno. Pára to hezky natlakovala takže jsem pak čtvrt hodiny uklízel linku.
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od pajo »

vidis, tak to sa mne na Pucine nestalo, ja ked prepnem ten stredny prepinac, nech ide para, uz sa neda zapnut ze spravim presso. Bud proste robim presso,alebo spenim mlieko, nemozem robit obe naraz. Ten ventil trojcestny pravdepodobne ostava uzavrety, tak mi netlaci do paky. Stalo by sa mi to, omylom som totiz prepol stred bez toho,aby som si vsimol,ale netieklo nic a nic sa nedialo, tak som hned vedel, ze mam prepnuty kavovar na parenie.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

po všelijakých zkouškách jsem konečně přišel na to, jak napěnit mléko u Pucina bez turbotrysky, tj. bez toho svrchního nástavce. Funguje to přesně jak se říká v návodech, já dělal chybu, že jsem měl trysku buď moc vysoko nad hladinou, nebo moc pod hladinou, když jsem to zkoušl bez nástavce, proto jsem tento způsob zavrhl a pěnil přes turbotrysku. Nedávno, když jsem umýval trysku ve vodě a udělal se ten správný vír, tak jsem to zkusil i s mlékem a šlo to. Chce to tak akorát špičku trysky na hladině a páru naplno. Když dojde dech, nechat Pucino nabrat síly a dopěnit. Výsledek je lepší, než přes turbotrysku. Chyba je, když to vydává zvuk jak když startuje gripen, to je tryska moc hluboko a když se dělají bubliny, tak vysoko.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

U tohoto modelu se mi osvědčilo po prvotním ohřátí cca 10-15 minut provádět extrakci ihned po rozsvícení zelené kontrolky, tj. po té co vypne ohřev vody. V případě dvojtého pressa se cca ve 20 vteřině shotu zapne ohřev termostatu. Proto mě přijde vhodné po cca 10 vteřinách od začátku shotu zapnout preventivně ohřev páry, tím nedojde k takovému poklesu teploty v bojleru. Ne že by bylo nutné tohle provádět, ale u některých káv mě to přijde lepší. Občas se mi stávalo, že ke konci extrakce, cca 8 vteřin do konce, se proud začal kroutit a hodně zesvětlal. Při vynuceném ohřevu je extrakce lepší. Je pravda že se mi to nikdy nestalo u primacafe, tam je nějaká ta pěnící přísada ;) takže celá extrakce je ve znamení takového kvanta pěny, že to občas působí, že to ani nemůže protéct výpustí.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

Po roce a půl jsem s tímto modelem velmi spokojen, měsíčně projde kávovarem asi kg kávy a zatím žádný problém. Po počátečních nesnázích jsem se naučil i šlehat pěknou mikropěnu (bez turbo nástavce). Vyzdvihl bych jednoduchý funkční design, snadnou údržbu a velmi praktickou nádobku na vodu, která se nasouvá z boku, což je velká výhoda, pokud je kávovar umístěn v prostoru, kde není moc místa nad ním.
Uživatelský avatar
Ramartin
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. říj 2009 0:18:18
bydliště: Trnava-okolie
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od Ramartin »

Ja som majitelom La Pavoni Puccino PCL (kupil som ho od Paja) , a som s nim nadmieru spokojny! Je to v podtate ten isty kavovar, ako Boundi, len designovo je zaujimavejsi. Mam aj Silviu, ale Puccina mam radsej ( a to som orientovany na ženy:-) Designovo je bezkonkurencny fešák ( pacil sa kazdej mojej navsteve viac ako Silvia), a postrehol som vela praktickych "malickosti".
A sice:
1. -nadobka na vodu je sice mensia(1,2 litra), ale velmi prakticka preto, ze sa vytahuje z boku a je priehladna! Na Silvii (2,2 litra) sa nadobka plni z vrchu, a je to dost neprakticke, hlavne ked mate kavovar na kuchynskej linke s hornymi skrinkami. A stale treba kontrolovat mnozstvo vody otvaranim krytu a "nakukanim" do nadobky.

2. - odtokova nadobka pod sprchou je hlbsia, lahko vybratelna,
- Silvia ma dost plytku nadobu, pod velmi hustou mriezkou

3. -zadna stena je plastova a cierna-cize nie je vidno ak je oprskana od kavy, vody
- na Silvii je vidiet kazda kvapocka vody, kavy

4. - Puccino ide ovela tichšie, šalky na nom "nehrkocu"

5. -vrchna plocha na ohrievanie salok ma na okraji po celom obvode gumene tesnenie

6. -je uzsi ako Silvia, cize zaberie menej miesta

7. - zohreje sa za 10-15 minut

A kavu robi dobru, kazdy x crema, neprehrieva vodu, kavu mozno okamzite po extrakcii pit ( tak by to malo byt pri spravnej davke a dlzke extrakcie)
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

xhonza: ako sa dá uprostred extrakcie zapnúť ohrev pary?

čo sa týka la Pavoni, moje Puccino zatiaľ pracuje bez problémov, stroj obvykle zapínam ráno a prvú kávu robím o hodinu neskôr, takže s nahrievaním problém nemám, po zbytok dňa zostáva stroj zapnutý, a keď dostanem chuť, pripravím si svoje espresso. Zatiaľ vyslovená spokojnosť. Čistenie je tiež pomerne jednoduché. Spenovanie mlieka vôbec nepoužívam.
Čo som počul zo servisu, tak na týchto domácich Pavoni tuším zvyknú odchádzať manometre, ale nie je to taká závada, aby sa aj bez toho budíka nedala spraviť káva. Môj zatiaľ funguje.
Naposledy upravil(a) delikatesy dne čtv 11. úno 2010 10:04:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
merci
více pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: pát 06. bře 2009 18:30:23
bydliště: Žillina
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od merci »

A siLvia sa zohreje za koľko ?
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

delikatesy píše:xhonza: ako sa dá uprostred extrakcie zapnúť ohrev pary?
Urobíš "šťuk" stredným spínačom.
delikatesy píše:Čo som počul zo servisu, tak na týchto domácich Pavoni tuším zvyknú odchádzať manometre...
Buondi nemá manometer.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

No veď práve - keď šťuknem stredným vypínačom, zastaví sa extrakcia a stroj začne chrčať. Zato sa čudujem.

Viem, že Buondi nemá, písal som o svojom Puccino, ale aj všeobecne, že jediná vec, ktorá na týchto strojoch odchádza, sú tie manometre. Horšie by bolo, kedy sa kašlalo niečo iné ;)
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

delikatesy píše:No veď práve - keď šťuknem stredným vypínačom, zastaví sa extrakcia a stroj začne chrčať. Zato sa čudujem.
No veď práve - nemáš Buondi. A Buondi nemá trojcestný ventil. U Puccina sa tým spôsobom vydáva horúca voda cez parnú trysku.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

ach taaak, vdaka za vysvetlenie. Myslel som, ze jediny rozdiel je len dizajn a manometer.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

jak píše Hnup, není co dodat.
Uživatelský avatar
docedo
Příspěvky: 11
Registrován: stř 24. úno 2010 10:35:50
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od docedo »

primacafe píše:Až se vám to někomu stane, tak za čerstva o tom tady napište. Mě se to kdysi dávno stalo, už ani nevím na jakém kávovaru, Akorát si matně pamatuju, že to bylo dost nepříjemný a že jsem se lekl jak sviňa.
Mne sa to stávalo na Krupse, pri ňom som sa občas bál, že vybuchne, para vychádzala všetkými otvormi ;) Puccino mi to už nerobí.
Odpovědět

Zpět na „LA PAVONI“