La Pavoni Buondi

Domácí pákové kávovary La Pavoni
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

Zdravím všechny, tak jsem se nakonec z prostorových, ale i příznivých cenových důvodů (6 tis. Kč) rozhodl koupit stroj La Pavoni Buondi.

Je to můj první presovač, takže se teprve učím dělat správné espresso. Presovač jsem si nechal poslat přímo z Itálie na dobírku. Platil jsem ho až v ČR v korunách. Doba doručení 9 dnů.

Presovač je solidně zpracován, páka je masivní, těžká (cca 450 g). V balení jsou 2 sítka, 1/2 porce, jakýsi plastový kapučinátor a plastový tamper. V ceně je i zkušební vzorek kávy (250 g).

První kávy: protože zatím nemám mlýnek (mám v úmyslu ruční s regulací hrubosti), používám mletou kávu, která přišla s presovačem v balíku. Je mletá podstatně jemněji, než jak lze koupit vakuovanou mletou kávu v obchodě. Po odpuštění první vody, z důvodu vypláchnutí bojleru, potrubí a hlavy jsem se pustil do první kávy. Naládoval jsem dvojsítko cca 14 g kávy a udělal první presso. Káva silná, tmavá, pěna sice jemná, ale nízká po míchání se část pěny rozplyne. Zřejmý důvod je káva a její hrubost, popř. čerstvost. Už se těším na vlastní mlýnek a experimenty s mletím kávy. Vodu jsem použil neperlivou Dobrou vodu, protože měla z nabízených nejmenší obsah Ca solí.

Napěňování mléka:
První pokus: plnotučné mléko UHT, vychlazeno, příprava v plechovém hrnku. Nejdřív jsem vyzkoušel přiložený kapučinátor (plastová věc co má dělat pěnu přímo z krabice). Po chvíli laborování začalo mléko protíkat kapucinátorem, nějaká pěna se vytvořila, ale nebyla to ta správná. Výsledek v hrnku bylo teplé mléko s vrstvou našlehaného mléka.
Druhý pokus: kapučinátor vyměněn za původní trysku. Mléko se zpěnilo, nicméně výsledek byla pěna s většími bublinami. Chce to cvik a odzkoušet správný druh mléka.

Jakmile se mi podaří espresso, které by se dalo ukázat, zkusím natočit, popř. vyfotit.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

Kde si to kúpil za takú dobrú cenu? A aký má priemer misiek?
Vyzerá veľmi dobre, za tú cenu veľmi dobrá kúpa.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

koupil jsem to na

Kód: Vybrat vše

http://www.coffeeitalia.co.uk/products.php?cat=19&pg=2 
objednával jsem to 30. září a zřejmě zjistili, že to mají levné, tak to hned od října zdražili ze 188 gbp na 279 gbp!!! to je zase cena oproti vyššímu modelu pucino přemrštěná. Ta cena se mi zdála také velmi dobrá, proto jsem neváhal. Původně vyhlédnuté racilio se dalo sehnat v tu dobu za 349 eur a navíc je podstatně rozměrnější, tak jsem zvolil La Pavoni. Doprava stála 10 gbp. Celkem mi to napočítal v eurech na 250 a dopravci ups jsem platil 6128 Kč :-). Průměr misek 58 mm
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

Tak gratulujem ku fakt skvelej kúpe!
Inak neviem, či ten predajca nemal (nemá) nejakú akciu, lebo ešte stále je Puccino PCL lacnejšie ako napr. antikorové Buondi.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od xhonza »

Abych pravdu řekl, tak té jejich cenové politice taky nerozumím. Když jsem ten presovač kupoval, tak to nebylo vůbec označeno že by to byla nějaká akce. Trošku mě mátlo, že byl i o dost levnější, než ten v červené barvě. Vypadá to jakoby zjistili, že mi to prodali moc levně, tak to zdražili, ale zase to trochu přehnali, protože za tu cenu si každej koupí raději pucino, nebo rovnu Rancilio, které jsem nedávno něde zahlídl za 299 GBP.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

Bohvie. Puccino PCL z antikora je napr. lacnejšie ako Puccino v čiernom prevedení, pritom má napr. manometer navyše. Ale to nás nemusí trápiť, hlavne že to zdražili až keď si kúpil :-)
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

La Pavoni Buondi - vnitřek

Příspěvek od xhonza »

Buondi po odklopení krytu
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od primacafe »

Čerpadlo - klasika, hadičky teflonové, spoje šroubované - převlečné matky, ventil horká voda/pára - mosaz.
Vidím to jako slušný stroj.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

buondi nema jednu podstatnu vec oproti puccino - odkvapkavanie prebytocnej vody nie cez paku ale mimo, dole do nadrzky.

inak, puccino som tiez objednal z talianska, bol o 6000 sk lacnejsi ako v slovenskom obchode, dorazil mi vcera, zatial co som testoval, kavovar ma rad cerstu a dobre zomletu kavu, vsetko ostatne sa potom tvari ako porucha kavovaru ;-) ked do neho das starsiu kavu, alebo zle zomletu, manometer ledva vytiahne na 4 bary a v salke je vodova brecka ;-) zato s kvalitnou kavou, je to zazrak. Testovali sme u kamarata a porovnavali s novym La Cimbali Dosatron M39 strojom, oba boli v podstate rovnako nove, vysledky boli dost porovnatelne.
jedna podstatna vec: treba stroj nechat nahriat, podla mna, minimalne 15 minut. Vyriesia to asi casovacie hodiny, ktore zapnu pol hodinu predtym, jak rano vstanem.
Naposledy upravil(a) delikatesy dne úte 20. led 2009 16:38:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

delikatesy píše:kavovar ma rad cerstu a dobre zomletu kavu, vsetko ostatne sa potom tvari ako porucha kavovaru ;-) ked do neho das starsiu kavu, alebo zle zomletu, manometer ledva vytiahne na 4 bary a v salke je vodova brecka ;-)
Niekto objavil ameriku... Som zvedavý, ako správne namelieš na tom Krupse.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

hnup - o co ti ide? naozaj az tak surne potrebujes pocut, ze si mal pravdu, tak ako na vsetkych ostatnych forach, kde sme spolu debatovali? Len som napisal svoje konstatovanie faktov, nic som neobjavil.

Na Krupsa som zvedavy aj ja, ak to bude k nicomu, tak mozno vymodlim od kamarata nejaky skoro vyradeny cimbali. Uvidime.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od primacafe »

Cimbali se nevyřazují, ty melou dobře furt. Mám taky jeden.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od hnup »

delikatesy píše:Len som napisal svoje konstatovanie faktov, nic som neobjavil.
Prebehni si trochu toto fórum a zistíš, že Tvoje fakty sa tu konštatujú už nejaký ten rok.
(A nepotrebujem počuť, že mám pravdu, to viem už dávno. :-) )
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

primacafe: vyradene v tom zmysle ze nevyhovuju svojou velkostou danej prevadzke, inak samozrejme melu dalej a zostavaju ako zalozne ;-)

hnup: ako len chces.
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od pajo »

Ten Krups mele zo zaciatku celkom slusne, dufam, ze navzdy...Ale uz teraz viem, ze tomu tak nebude, vid niektore recenzie od uzivatelov. Do puccina vyhovuje stupen mletia 4-6, zalezi pravdepodobne od kavy. nevyhoda je, ze kava je dost nabita statickou elektikou,ale do sa to prezit.
neboj nic delikatesa, namele ti v pohode. a nehadajte sa tu, radsej si raddte, nech si kazdy spravi doma to spravne preso..:-)
Uživatelský avatar
ondro
nováček
Příspěvky: 59
Registrován: sob 03. led 2009 14:00:53
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od ondro »

Na Krups mi nešahajte, kto neokúsil mlyn od krupsa,
ten ošidil svoje poznanie a prišiel o veľa, a je navždy zatratený :lol: .

(robím si prdel)
Naposledy upravil(a) ondro dne úte 20. led 2009 17:59:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od pajo »

no, to urcite, hlavne ten napis na krabici, ze made in china.
sice made in italy vo mne tiez nevyvolava ziadnu dôveru,ale tak.... :-)
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

ked sa nastvem, tak si zozenem dva velke mlynske kamene a budem to mlet rucne, hehehe ;-)

este jeden postreh k Puccino - na moj vkus malo miesta pod pakou, zmestia sa tam naozaj len puristicke espresso salky, nieco extravagantnejsie tam uz skratka nedas. Takze som si zobral z kaviarne, kam som zvykol chodievat, svoju malu illy salocku s odranym uskom a budem dalej pouzivat doma.
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od pajo »

s odranym uskom, to je jak povercivost, ze moju salku.... :-)
to je pravda, zmesti sa pod neho len klasicka salka na preso, ina treba dat prec diel na odkvapkavanie. ale zas na tu chvilku to nieje problem.
delikatesy
Příspěvky: 28
Registrován: úte 20. led 2009 15:02:10
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Buondi

Příspěvek od delikatesy »

to bolo tak: sedel som tam raz na kave a babe padla salka. Dopadla tak stastne-nestastne, ze sa jej odlomilo usko, ale zasa tak cisto, ze neostala takmer ziadna hrana, jak sa vravi, cisty rez. Uz ju chcela zahodit, ked som ju zahatal a po podrobnom preskumani okamzite salku prehlasil za svoju. Odvtedy som pil len z nej.

diel na odkvapkavanie toho vela nanamuti, pretoze do neho usti ten vypust vody, ktory odvadza prebytocnu vodu, tak jako tak, skoncis bud s bordelom. Ale tragedia to nie je, aj tak pijem len espresso, takze mi to zily netrha.
Odpovědět

Zpět na „LA PAVONI“