La Pavoni Cellini

Domácí pákové kávovary La Pavoni
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Cellini

Příspěvek od pajo »

Ja som nemal ziadny problem a co som tu cital, tiez to bolo bez problemov zatial u kazdeho co si odtial objednaval. Mne sice neposlali tiez cislo DHL zasielky,aj ked som si ho pytal,ale stihol som si ho vypytat roz a balik bol uz doma. Prisiel na 6ty pracovny den. Ale niekto odtialto mi pisal, ze mu hned dali aj tracking cislo DLH a ze nebol ziadny problem. Tiez mu prisiel za 5-6 dni. Sa divim, ze s nimi mas taky problem. Ale neboj nic, prist to pride urcite, zatial su tu dobre referencie, len sa divim zrazu tomu spravaniu. Asi ho nemaju na sklade,ale mohli hned povedat. Alebo napis priamo na ten DHL mail, co ti mal prist hned po objednavke,aspom teda mne hned taky prisiel. No, drzim ti palec, nech je vsetko ok, nech to mas cim skorej doma. Daj potom vediet, ci je a bolo vsetko v poriadku.
Uživatelský avatar
Dominator
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: pon 15. pro 2008 15:14:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Cellini

Příspěvek od Dominator »

Nazdar,
no tak uz to mam konecne od soboty doma. Medzi casom mi konecne poslali referencne cislo a v tom case to uz odchadzalo z BA do ZA a tak som volal do DHL, ci to uz maju v ZA a ci si mozem prist v sobotu preto. Som uz teda spokojny a to, ze mi tyzden neodpisovali a nechceli mi dat cislo, bolo asi preto, ze to od nich este v tom case neodislo.. Bol som trosku prekvapeny, ze mi k tomu nepribalili tu ich slubovanu kavu. Nie ze by mi chybala, ale z principu.. Dalej som si myslel, ze k tomu dostanem aj ten stetec na cistenie hlavy, ale nie.
Uživatelský avatar
pajo
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 07. led 2009 14:27:27
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Cellini

Příspěvek od pajo »

a pozrel si sa dobre, ja som tam tu kavu pribalenu mal, ale bola uplne mimo kavovar, bola trafena v tej krabici v tej hrbe nasekaneho plystirenu. som myslel, ze tam neni, ale ked som to cele vysypal, zjavila sa, maly balicek, kludne by som ho prehliadol inak, keby som to nyvysypal. Inak, o nic si neprisiel, zomleta na praskovy cukor, uplne na prach, mne ju nepretlacil kavovar, ledva kvapkal, navyse, strasne kysla. Stetcek na cistenie hlavy som nedostal ani ja a mal som, co uz, zubna kefka funguje ako ma.... :-)
Uživatelský avatar
Dominator
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: pon 15. pro 2008 15:14:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Cellini

Příspěvek od Dominator »

No veru v tej hrbe som sa moc nehrabal, ale mam to este na povale, pojdem to pozriet a dam vediet. To je pomleta kava? :lol: Zatial tu hlavu necistim nicim, no asi by som mal skusit tu zubnu kefku.
Odpovědět

Zpět na „LA PAVONI“