La Pavoni Europiccola

Domácí pákové kávovary La Pavoni
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od elwoodblues »

nerusit - jak může být u single boileru pára k dispozici okamžitě? Je mi trochu divné, že se v tom odkazu říká, že první dvě kávy jsou horší a nikdy je nedostane zákazník. Jak to řešite vy? Myslím všichni. Tohle přece není mašinka na dělání spousty káv v řadě a první dvě vylít, to je většinou vylití celé požadované produkce...
Ale asi do toho půjdu taky. I kdyby jen z principu.
Každý svého kafe strůjcem
Uživatelský avatar
nerusit
Příspěvky: 24
Registrován: sob 17. lis 2012 18:12:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od nerusit »

Ono to celé funguje jako tlaková nádoba. Bojler se ohřeje někde nad 100 stupňů (pod tlakem) - a na této teplotě ho drží termostat - jen na této, nemá to režimy voda-pára. Když zvedneš páku, tahle horká voda se natáhne do "zvonu" a podle mého se mírně ochladí - cca na 93,5 stupně :-)). Po pár vteřinách tlačíš na páku.. a extrahuješ. Mezitím bojler získá opět svoji teplotu a tlak. Já po extrakci krátce propláchnu sprchu a okamžitě pěním.. Ty dvě kávy horší se mi taky nezdají.. většinou jdu na první dobrou, když mám odzkoušené mletí. Jasně, že proti PIDům a rotačním čerpadlům je to alchymie... ale to je na tom fajn... Paní, co psala ten článek na webu bydlí kousek ode mě, asi se tam časem rozjedu na zkušenou...
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od elwoodblues »

nerusit - díky za vysvětlení. Skvělý stroj.
Každý svého kafe strůjcem
Uživatelský avatar
frankiedostal
Příspěvky: 7
Registrován: sob 15. bře 2014 0:03:37
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od frankiedostal »

já mám s europiccolou takovej problém. Celá nádrž na vodu se mi otáčí o 45° na obě strany. Takže když dám páku do hlavy a utahuju (clockwise) tak se mi to celý otočí. Samozřejmě se to snažím držet, tak aby se to nedělo, ale stejně se to vždy o kousek posune, tak to vrátím, ale to prostě nemůže být dobře. Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co s tím. Zkusil jsem to rozebrat trochu, ale ze spoda není žadnej šroub na dotažení.
Díky

F.
lubono
více pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pát 29. bře 2013 11:24:56
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od lubono »

Třeba ti pomůže toto video k řešení problému https://www.youtube.com/watch?v=mtdubKu2Cok
Uživatelský avatar
frankiedostal
Příspěvky: 7
Registrován: sob 15. bře 2014 0:03:37
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od frankiedostal »

Díky moc.
Našel jsem taky něco podobnýho, ale doufal jsem, že budeme mít někdo podobnout zkušenost.
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Ahoj vsem,
prosli jsme si vyznamnym zivotnim milnikem a k nemu si nechali nadelit vysnene nadobicko na poradne Espresso - La Pavoni Europiccola + Mahlkoenig Vario Home. Odsouvam tedy DeLonghi siditko a rucni mlynek po babicce. V ramci moznosti jsem s tim umel ale udelat neco, co nas alespon trosku uspokojovalo.

Ted k dotazum ohledne Europiccola:
V navodu na zprovozneni pristroje se pise, pouzit "bicarbonate" nebo bily ocet. Studoval jsem, co to je, podle Wikipedie to neni totez do soda bikarbona, ale hydrogenuhlicitan. Sehnat se mi ho nepodarilo, tak jsem pruplach udelal jen roztokem sody bikarbony a zacal delat espressa. Ta stoji za starou backoru, ale tak to bude ta znama narocnost pakovych pristroju.

1) Predni dva srouby (pobliz hlavy) jsou zkorodovane http://pasteboard.co/ivNtkoW.jpg
2) Voda z pristroje (at jiz hlavou nebo naparovacem) vyteka mastna http://pasteboard.co/ivEN56Q.jpg

Ad 1) - kontaktoval jsem prodejce, ti se omlouvali, zasnuli nad tim a nabidli vymenu pristroje nebo zaslani novych sroubu (s tim, ze vymena je pry velmi snadna). Kyvnul jsem na vymenu sroubu.
Ad 2) Byl prvni pruplach nedostatecny? Muze to byt duvod, proc se mi tvori malo cremy a rychle pada? Jak se toho zbavit - jen pouzivat a cekat a nebo to muzu necim nezavadnym proplachnout?

Orig. prispevek http://www.coffeegeek.com/forums/espres ... sso/676979

Diky!
lubono
více pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pát 29. bře 2013 11:24:56
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od lubono »

Zdravím,ta mastnota bude pozůstatek při montáži(proplachovat) Ale ta koroze u nového kávovaru to není zrovna dobrá vizitka prodejce, já mám tento stroj z roku93 a je stále v pohodě. Po malých úpravách, tryska na páru ze 3 na 1 dírku, miska singl LM Strada(upravená na průměr páky) dělá pitelné espreso i přesto že káva je pomletá na ručním mlýnku Porlex . Trpělivost růže přináší
Uživatelský avatar
iYary
Příspěvky: 11
Registrován: úte 16. čer 2015 11:42:46
bydliště: MS
kávovar: La Pavoni Europiccola
mlýnek: Porlex Tall

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od iYary »

Jsem na fóru nový, pořídil jsem tento La Pavoni o.y. 6 let, zatím se učím a seznamujeme se, cítím s každou kávou pokrok ... Musím jen potvrdit, že druhá káva je lepší a je důležité vše dostatečně prohřát. Jarda
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Je to narocne. Co se tyce nahrivani, nechavam chvilku dyl zhavit (ne jen po prvni zhasnuti kontrolky) a pred 1. extrakci necham prokapat priblizne na 2 espressa - vicemene nez zacne kovova cast paky palit. Pak teprve umelu a extrahuji.

Co se tyce slehani mleka, pouzivam zatim stale originalni trysku. Zjistil jsem, ze hrozne zalezi i na konvicce a mnozstvi mleka v ni. Mam asi 3 a pouze s jednou (Motta na 1 davku a 150ml mleka) vznikne poradnejsi vir, ktery pretvari bubliny na mikropenu. Ted jsem zmenil hrnky, takze potrebuji mleka min a jsem zase skoro na zacatku.

Obcas je to frustrujici :)

Jeste me napada - jak delate z dvojpaky espresso - ziskate dostatecne mnozstvi na 1 zatah a nebo musite extrakci prerusit a znovu natahovat vodu do hlavy? To mi nepripada jako nejlepsi, ale nevyhnu se tomu. A to ani, kdyz zvedam paku velmi pomalu a mam ji treba o trochu mene utazenou - coz jsem zjistil, ze (oboje) ovlivnuje mnozstvi vody v hlave...

frankiedostal> Vyresils nejak to otaceni? Uz se mi to taky povolilo. Mluvil jsem se servisakem a ten rikal, ze je to velmi castej problem, ze se to da utahnout, ale nikdy se mu to rukou uz nepovede tak, jak z fabriky, kde to dela masina. Tak me napadlo leda mezi bojler a zakladu dat tenkej prstenec nejake vhodne gumy, ktera se pri utahnuti stlaci a bude to lip drzet zafixovane k sobe. Evidentne kov na kov proste driv nebo pozdeji prokluzuje.
Uživatelský avatar
iYary
Příspěvky: 11
Registrován: úte 16. čer 2015 11:42:46
bydliště: MS
kávovar: La Pavoni Europiccola
mlýnek: Porlex Tall

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od iYary »

Tak vir se mi zatim nedari.
K espresu, pro sebe si natahuji jen jednou, ale zena radsi s vice vody tak 2x ale zvazuji, zda ji to jen nedolijiu jen horkou vodou ..... ale to je zase v konvici vedle ukon navic .... coz mi pri tehle priprave prijde dost.
taky si chci neporidit paku bez dna .... nejaky tip ?
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Bottomless / naked portafilter taky planuju. Hodne dlouho jsem hledal, skoro nejsou. Jednou za dlouhou dobu se objevi na ebayi za dost penez a je hned pryc. Reseni (ne levne) je tedy poridit nahradni paku a te nechat odriznout dno. Je to z mosazi, takze to bezne soustruznici zvladaji hlave, je jen otazka jak pekne to udelaji a zapravi. V Anglii je nejakej clovek, kterej to dela moc pekne. Posila se mu paka postou a on ji vrati opet v balicku zpet. Nemuzu ted ale najit jeho adresu, mel i stranky a byl zminovanej na forech...
Uživatelský avatar
iYary
Příspěvky: 11
Registrován: úte 16. čer 2015 11:42:46
bydliště: MS
kávovar: La Pavoni Europiccola
mlýnek: Porlex Tall

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od iYary »

Aha tak to je řešení, uvidíme .... z něčeho jiného to nepasuje vůbec ? Prosím o kde seženu náhradní páku ?

https://www.google.com/search?q=la+pavo ... ortafilter
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Uživatelský avatar
Vlad
více pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: stř 15. čer 2016 12:49:19
bydliště: Michalovce
kávovar: jura, delonghi, french press bodum, bialetti, atd.
mlýnek: Lodos

La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Vlad »

Dobry den vsetkym. Registroval som sa konkretne koli kupe tohto stroja. Od posledneho prispevku ubehol cas a prosim majitelov o skusenosti ci je kavovar po technickej stranke tak ako ma byt. Dakujem vam velmi pekne a prajem pekny den
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Ahoj Vlad,
napiš konkrétní dotazy, pokusím se odpovědět.
Uživatelský avatar
Vlad
více pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: stř 15. čer 2016 12:49:19
bydliště: Michalovce
kávovar: jura, delonghi, french press bodum, bialetti, atd.
mlýnek: Lodos

La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Vlad »

Ahoj Aleg, dik za rychlu odpoved;)
1. Nekazi sa?
2. Drzi staly tlak ked je zohriaty?
3. Dielenske spracovanie je ok?

Ja som sa uz rozhodol pre manualny pakovy kavovar a nic lepsie som nenasiel. Budem na nom robit prevazne kazde rano 2 kavy. Ale hlavne to beriem ako vyzvu osvojit si tuto techniku a dostat z oblubenej kavy maximum. Na sk bazosi je jeden za cca 320 eur v chrome. Cena sa mi zda nizka. Zatial sa predavajucemu neviem dovolat. Mam ist radsej do uplne noveho?
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Q, ne G :)
1. Jo i ne, záleží jak se to vezme. Mám malé problémy s těsností skleněné trubičky (někdy to tam udělá kape, zapaří se ochranné plexisklo, dole malá loužička) a zadruhé při větším tlaku při extrakci (neodhadnu mletí a musím tomu dát víc na páce) pár kapek na spoji hlava-bojler. Obojí je podle mě ale jen záležitost přetěsnění.
2. Udržuje přihříváním - podle toho jak stroj chládne tak tlak malinko klesá, jakmile klesne víc než by se presostatu líbilo, na chviličku přihřeje a je to. Mám dodělanej ukazatel tlaku a velká fluktuace to není. Pokud bude zájem, můžu se zítra mrknout v jakým rozsahu ta rafička putuje.
3. Taky jak se to vezme. Je to prostě ital. Krásný, ale asi to má své mušky v detailech - viz moje problémy s těsněním, při velkém tlaku se to celé i trošku prohne (tj. přál bych si základnu z bytelnějšího plechu) a přišroubovaný bojler po čase získal vůli, takže se +- půl centimetru otáčí doleva/doprava.

Výsledný dojem je ale pořád dobrý, jsou to malichernosti a historie ukázala, že s nějakou údržbou je to velmi trvanlivá záležitost. Umí fantastické espresso, ale trestá chyby při přípravě. Pokud by ses nechtěl s tou ruční prací zabývat a nebo hlavně nechtěl riskovat nekonzistenci ve výsledcích (způsobenou nezkušeností), doporučil bych Rancilio Silviu s PIDem asi.

Jde si na to ale zvyknout, časem jsem se s tím sžil natolik, že vím jak zvedat páku, kde při zvedání zpomalit (aby se nenacucl vzduch a při extrakci ke konci nešla pěna), jak dlouho nechat páku nahoře nebo zda "připumpnout" u určitých káv, aby bylo víc vody, atd). Všecko přijde tak nějak samo a je to zvládnutelný. Tak nějak samo, jen to chce čas a ochotu (pokud není ochota => Silvia).

Nejsem si jen jist, jestli jde udělat dokonalá mléčná pěna. Pokouším se o to 2 roky a poslední rok se to už ani nezlepšuje. Je přijatelná, ale ne dokonalá. Buď bych potřeboval někoho zkušenýho nebo nevím. Výkon páry není tak ohromnej, aby šla pěna raz-dva, stačí omylem trošku přisát víc vzduchu a už se to nestihne "rozsekat" na menší bublinky než je mléko horké.

AleQ
Naposledy upravil(a) Aleq dne stř 15. čer 2016 16:54:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Aleq
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. lis 2012 22:00:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Aleq »

Asi klidně i použitej, ale bude to chtít servis a vyměnit všecky těsnění, vyčistit, vyleštit atd. Jak vypadají fotky? Nutno podotknout, že novej má chrom jak zrcadlo, přechází z té krásny zrak. Pečlive si to hlídám, aby to co nejdýl vydrželo. Hodně starej nebo od někoho, kdo na to kašlal, takovej asi nebude :-(
Uživatelský avatar
Vlad
více pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: stř 15. čer 2016 12:49:19
bydliště: Michalovce
kávovar: jura, delonghi, french press bodum, bialetti, atd.
mlýnek: Lodos

La Pavoni Europiccola

Příspěvek od Vlad »

Prepac Aleq;)
Vyzera velmi dobre - chrom ako ma byt. No nieco mi nesedi. Ak si spocitam naklady a cas tak sa asi oplati novy.

Co sa tyka napenovania mlieka - nebudem vyuzivat - je to moja achilova pata, niekedy v buducnosti aj na to pride.

Ako som spominal manual mi chyba k zrucnostiam takze snaha, chut a trpezlivost mi urcite nechyba.

S malymi nedostatkami sa da zit hlavne aby to bolo po technickej stranke spolahlive a plne funkcne.

Cena je akurat - proffesional sa mi neoplati alebo stoji za to priplatit 200 - 300 €?
Odpovědět

Zpět na „LA PAVONI“